SOUTĚŽ: Rozdáváme kojenecké potřeby NUK 😊

katka_kosikcz
16. pro 2017

Krásné sobotní dopoledne všem maminkám 😊 🌞☃
Dostali jsme od naší dodavatelky Šárky 3 dárečky značky NUK a tak bychom Vám je chtěli dát. 🍼🎁👶

Do soutěže se zapojíte komentářem, zda máte se značkou NUK nějaké zkušenosti. Jestli se vám líbí jejich široká nabídka. Pokud máte nějakou jinou oblíbenou značku kojeneckých potřeb, tak ji klidně napište i s důvodem, proč je zrovna ona pro vás ta pravá 😊❤😇

1x Elektrická ohřívačka láhví
1x NUK Forest Fun Hračka knížka
1x NUK Láhev Nature Sense 150ml

Z vašich komentářů vylosujeme 3 výherce, kterým pošleme jeden ze 3 dárečků. O výhře vás budeme informovat interní poštou.

Soutěž probíhá dnes 16.12.2017 do půlnoci.

cerlada
16. pro 2017

S NUK ohřívačkou jsem měla tu čest v porodnici 🙂 Jinak domů jsme koupili od Nuku dudlíčky. Problémem byl náš vybíravec, který vzal dudlík jen od Tomee Tippee a měli jsme pak docela problém je sehnat v požadované velikosti. Ještě že už nedudlá a máme klid 🙂

starbucks
17. pro 2017

Měla jsem Nuk luna odsvacku a byla jsme s ní maximálně spokojená. Lepší výkon jak dvakrát tak drahé značky 🙂

sarrita
17. pro 2017

NUK - každodenní součást našeho života. Máme lahvičky, dudlíky, řetízek na dudlík, krabičku na dudlík, nůžky na nehty. Nejoblíbenější ale u Martínka je pískátko Sloník z řady NUK Pool party. Se vším jsem moc spokojena. 😉👶

barbra77
17. pro 2017

Nepreferuji žádnou značku, pokud výrobek vyhovuje našemu malému, tak není co řešit. U nás byl záchranou dudlík značky NUK😀

martinkkaa86
17. pro 2017

Dublíky od Nuku byly jediné, které našemu malému vyhovovaly, jiné ani nechtěl, zkoušeli jsme i lahvičku, ale tu zase vzal jen od Aventu a jinou ne.

kaczorka
17. pro 2017

Nebyla tahle soutěž do půlnoci? 😀

aleenka1234
17. pro 2017

Mame lahvicky nuk a jsou super i vzhledove.

luckamb
17. pro 2017

Ahoj,
My máme od Nuk ohrivacku,ale jinou. Tahle vypadá ještě lépe.
A asi nějaké lahvičky, hrníčky. A jsme spokojení.

petralak
17. pro 2017

Nuk mame prvni pitko a super, netece a mala ho taha vsude sebou.

katka_kosikcz
autor
17. pro 2017

Děkuji moc, za všechny komentáře za chviličku budeme losovat 😍

scruffy
17. pro 2017

Od značky Nuk mám zkušenost zatím jen s dudlíky a s lahvemi pro batolata.

majdulinaa
17. pro 2017

Od značky Nuk jsem měla pro dvě děti velkou zásobu dudliků 😁.Jimá značka neprošla 😁.

katka_kosikcz
autor
17. pro 2017

Takže losování máme za sebou 🙂 Tolik komentářů - o to víc mě těší, že máte značku NUK rádi a my ji máme v nabídce 👍😘
Vítězkyním gratulujeme !!! 🙂

@kat295
@zuzousinek
@beruszka82

A dneska už poslední soutěž, tak doufám, že ty co nevyhrály se určitě zúčastní 🙂

makky1310
17. pro 2017

Gratuluju😘🍀

makynaeliska
17. pro 2017

@katka_kosikcz moc gratuluji,ja nic jeste nevyhrala ale zucastnim se rada ☺️jak rikam neni dulezite vyhrat ale zucastnit se ✌🏻

olga_
17. pro 2017

@katka_kosikcz Já taky zatím nic, ale miluju tombolu, miluju losy, miluju soutěže, štěstíčka na pouti za 5 korun a tak, takže účast je jistá 😍.

kaczorka
17. pro 2017

@katka_kosikcz Taky jsem ještě nic nevyhrála a s mým štěstím ani nevyhraju..😀 Ale ráda se zúčastním..😀 Vyherkyním moc gratuluji 😉

zuzousinek
17. pro 2017

😀 Má první soutěžní výhra! Děkuji! Poděkovala jsem už i Kateřince, že dudlíček ztratila a měla jsem tak o čem psát 😍

lucina261
17. pro 2017

Znacka NUK ma super sortiment a krasne provedeni. Chystam se koupit dudliky, rerizek na dudlik a lahvicky. Verim, ze budou prckovi vyhovovat 🙂 uz se moc tesime 👦

konik4525
17. pro 2017

Od NUK máme nůžky na nehty a dudlík. S obojím jsme spokojeni!!

t22d
17. pro 2017

Láhev s brčkem s Májou,ta byla u prvního top a nůžtičky s kulatou špičkou používáme stále. Uvidím co bude oblíbené teď u druhého.

kat295
17. pro 2017

Nase prvni vyhra, moc dekujeme 🙂

beruszka82
17. pro 2017

Jee naše první výhra.máme velikou radost,děkujeme 🙂

beruszka82
20. pro 2017

Výhra dnes dorazila,moooc děkujeme,prcek dostane pod stromeček 🙂