Jaké je vaše nejoblíbenější LEGO DUPLO?

bara_lego
3. říj 2016

Moje kamarádky říkají, že LEGO DUPLO je závislost, a už mají doma několik boxů plných kostek. Prý se nedá vydržet jen u jedné stavebnice 🙂 Ale jaká je u vás ta nej? Vyhrávají u vás zvířátka, hasiči, vláček nebo třeba Disney postavičky?

Kostky LEGO DUPLO představují příjemný způsob, jak rozvíjet své děti a jejich schopnosti. Přinášejí dětem hru s nekonečnými možnostmi. Při hře děti rozvíjejí svou osobnost, sociální dovednosti, ale i kreativitu, jemnou a hrubou motoriku a schopnost řešení problémů a přemýšlení. A to vše je s LEGO DUPLO velká zábava!

bmichelle
8. říj 2016

Ono je nějaké nejoblíbenější? Mně přijde, že je oblíbené všechno.
Určitě se u nás hodně staví a převáží kostky, takže stavění. Staví se domečky, mosty, komíny, školka, zoo.
Máme i starý vláček a ten je taky fajn, kostky se dají různě přehazovat, takže vznikají různé barevné kombinace.

hanulii
8. říj 2016

U nás je Lego sesypané do jednoho velkého boxu a když stavíme využijem skoro všechno, protože náš malý je prostě stavitel. Ale moc rád si hraje se zvířátky, autíčky, která si poskládáme na podvozek Lega a panáčky. Na Vánoce přinese Ježíšek Lego bagr a Lego Letiště, takže favorit po Vánocích je mi naprosto jasný :D

dapona
8. říj 2016

Už jsem tu psala k jinému tématu o duplu, že kupujeme a přidáváme, nejstarší kousky máme od kamarádky ještě z devadesátých let, pak po deseti letech jsem začala kupovat svému nejstaršímu (ten už od čtyř let jede natvrdo v legu normálním), teď máme kluky 3 a 2 roky a dokupujeme pořád ke každé příležitosti něco. Jako, nám se líbí všechno, fakt 🙂 kluci mají asi nejvíc rádi popelářské auto s popelnicí, máme zelené a modré a s tím si hrajou strašně rádi, popelnice je top. 🙂 Taky zvířátka, máme vláček s čísly... Já osobně ujíždím na krabici "moje první autíčka a náklaďáky" - máme tu dva roky starou verzi a teď pokukuju po nové, jsou tam kabiny s namalovanými obličeji a je to perfektní. Asi napíšu Ježíškovi 😵 A všichni si rádi prohlížíme katalogy /máme doma od roku 2009 komplet.../ a to koukáme jak na obrázky, tak nově na ty vizualizace. Super. Za lego obecně bych utratila s klidem i několik výplat 😉

sylvinka
8. říj 2016

Sn miloval sanitku, co houkala. Později Bleska Mcqueena. Holky mají v oblině domeček (donesl loňský Ježíšek a na balíčku bylo napsáno i "máma" 😀) a zvířátka. Ta rozhodně potřebujeme rozšířit 🙂

leny1212
8. říj 2016

U nás je nejoblíbenější farma.

verusinek
8. říj 2016

Úplný top od Dupla jsou u nás mašinky!!! Syn dostal ke 4.narozeninám další mašinku 🙂, teď, jak vyšla v srpnu.

brasilka
8. říj 2016

Nejoblibenejsi duplo nasich holek je domek a vlacky. ☺

akcccina
10. říj 2016

syn ma nejradeji masinku a letadlo. Dcerka ma rada zviřátka zvlaste pak ty co oteviraj tlamu a daji se krmit 🙂

mazurovabarbora
24. říj 2016

Největší atrakcí je u nás Lego Duplo vlak, ačkoliv mám dvě holčičky. 🙂

cermij
24. říj 2016

@mazurovabarbora chci dceři taky teď pořídit k ježíšku 🙂

mazurovabarbora
24. říj 2016

@cermij doporučuji. Fakt skvělá zábava. 🙂

terulka64
27. říj 2016

U nas vede vláček z dupla a zviřátka, s těmi chodí Štěpánek i spinkat 🙂

kh
8. říj 2017

U nas je všechno smichane dohromady, i přes moji snahu tridit. Nelze tedy rici, co je nejoblibenejsi - syb duplo pouziva mimo sady - zviratka vybere, ukradne mi všechno nadobi a rozmistuje je v mistickam, hrnickach, talirich a hrncich po byte - jakoze zoo. vodnim natoci vodu.
Z kostek zase vyrabi rakety. Ted ujizdime na Cars a Planes, takze Jezisek premysli o duplo Cars. Mame i par sad malych krabicek lega, ale to spis ztrácíme - stále vede duplo, takze cars asi taky duplo.

kuliseks
8. říj 2017

U nas vedou vzdycky se vsim traktory a stavebni stroje, takze ani s legem to nebude jinak🙂

blahova_andrea
8. říj 2017

u syna frčí vláček s kolejemi a vše okolo toho. dcera dostala k narozkám doktorku plyšákovou a tahá to všude. mám pocit, že dupla není nikdy dost. hrají si s tím snad nejvíc ze všech hraček. konkuruje jen dřevěná vláčkodráha. už to není kam dávat, ale stejně ježíšek přemýšlí, co by je ještě potěšilo 😅

dapona
8. říj 2017

Nejoblíbenější a nejhranější jsou u nás popelářská auta (zelené a modré) s popelnicemi a frčí taky podvozky z krabice Moje první autíčka. Já si stavím věžičky a domečky a je to relax... 🙂

lezdr
8. říj 2017

U nás zvířátka a zavírací dveře a okénka s farmy.

terulka64
8. říj 2017

U nas je lego duplo sesypane do jednoho velkeho boxu 🙂 pokaždé stavíme něco jineho, domeček, farmu, garáž, vláček, jindy se kostičky bagrují 😀 každopadně závislost na něm určitě vzniká. Neustále potřebujeme něco dokupovat 🙂

cermij
8. říj 2017

U nas vede u nejmladsiho vlacek a u dcery dlouho domecek. Ale mame i spoustu zvirat (antarktida, lesopark apod.) a ty jsou bozi a radi stavime zoo apod. Vlacek ma ten duplo zacatecni a cisly a rok uz mame pripraveny i tel lego vlacek jezdici a ten udela radost o vanocich