Máte už první vánoční dárky pro děti?

bara_lego
5. říj 2016

Já vím, že je ještě brzo na to plánovat Vánoce, ale stejně 🙂 Mám kamarádky, co kupují vánoční dárky už od července, a pak kamarády, co to nechávají na 23. prosince... Ale proč si nepopovídat o dárcích už teď, když ještě nenastal předvánoční schon a v obchodech není takový nával.

Na blogu pro vás máme hned několik tipů na krásné dárky pod stromeček, které se hodí i pro babičky a dědečky, kteří nevědí, čím svým vnoučatům udělat radost. S naší malou nápovědou se určitě trefí správně 🙂
https://www.modrykonik.cz/blog/bara_lego/messag...

billi
7. říj 2016

Pro staršího syna mám koupenou 1 krabici základních kostek Lego. Dostal jednu krabici Lega ještě po mně a baví ho to.
Pro mladšího mám jednu krabici Dupla. Pak oba dostanou nějaké maličkosti a knížky. Mám to vymyšleno a v průběhu října chci začít kupovat, aby před Vánoci nebyla taková pálka.

bara_lego
autor
7. říj 2016

@bimmka samozřejmě 🙂 Co třeba LEGO DUPLO Traktor, LEGO DUPLO Odtahový vůz nebo LEGO DUPLO Nakladač? 🙂
http://www.duplosvet.cz/produkty/traktor
http://www.duplosvet.cz/produkty/odtahovy-vuz-1
http://www.duplosvet.cz/produkty/nakladac-1

miskav11
7. říj 2016

Zrovna včera pošťák přivezl Lego Princess Oslava na hradě Arendelle a Dobrodružství na saních s Annou a Kristoffem pro starší dcerku,snad je dobře schované, a té mladší máme v plánu ještě od Ježíška pořídit Duplo vláček 🙂

anik.l
7. říj 2016

Tak já jsem začala nakupovat pár drobností před měsícem a pokaždé jsem to nevydržela a dala to dcerce dříve :D ... ale teď jsem uchránila jednu panenku Barbie superhrdinku a ta doufám do Vánoc už vydrží 🙂

Jinak lego duplo určitě chybět pod stromečkem nebude. Mám už vyhlídnutou Disney kolekci Mickey a jeho kamarádi v domě na pláži. Už nám bude chybět jen Daisy, tak snad se dočkáme rozšíření 😉
No a taky to bude chtít nějaké kostky s jídlem. Buď "Postav si svou zmrzlinu" nebo "Tvořivý piknik".

verkaunka
7. říj 2016

Mám dárky, ale.zatím na papíře, a dnes budu objednávat na netu, tak se tesim na klid večer, a budu v pohodě vybírat a kochat se, a jako vždy výběru vuce , než bylo v plánu....😉

radus_2011
7. říj 2016

No zatím máme jen duplo. Od babičky to bude vláček a my jsme ještě dokoupili rozšiřující koleje. Mám ale podezření, že nejvíc se na tyhle dárky těší tatínek 😀

eevvaa
7. říj 2016

máme koupené duplo - velká farma, malý má rád zvířátka, tak se snad bude líbit 🙂

wendeaa
7. říj 2016

nakupovala jsem dárky v září přes internet. Mám ještě dva synovce, kterým také kupuji dárky a tentokrát už mám pro všechny děti nakoupené, dokonce i k narozeninám. Kupovala jsem skluzavku, Lego Moje první stavba, magnetickou stavebnici pro starší synovce a nějaké drobnosti.

raduska21
7. říj 2016

@bara_lego Vanoce zatim planuju na papire, je to trochu slozitejsi, obe nase detimaji hned v lednunarozenuny, takze to davam do kupi zavcas behem listopadu a prosinci uz jen uzivame vanocni naladu, peceme cukrovi, chodime na trhy a do zimni prirody...

barabucha
7. říj 2016

Tak zrovna dneska jsem donesla potajmu domů Lego Duplo Velká ZOO. Teď dítě spí, tak se tu kochám těmi zvířátky. Dokonce jsem se přistihla, že si hraju s opicí a přichytávám ji na liánu 😀 Musím se teda přiznat, že jsem nakoupila na bazaru, ale zas si řikám, že dítě to nepozná a ta "duplová" zvířátka prostě miluje a já si nové úplně dovolit nemůžu. Asi je to jen můj hloupý pocit 😔 No a pak mám vyhlídnutý volant do auta pro děti. Jen si nejsem jistá jestli ta jízda pak bude bezpečná, když mi bude něco houkat, troubit, vrčet atd v autě za zády při řízení 😀

terezabinkova
7. říj 2016

Já už mám také pár věcí nakoupeno. Je to možná především proto, že má dcerka v září narozeniny, takže tak nějak kupujeme a něco dostane v září a když se mi to zdá už moc, tak schovávám na Vánoce. Blbé je, že nyní jsme jí toho v září dali nakonec nějak moc a zásoby na Vánoce se hodně smrskly, takže nakupovat budeme muset teprve začít, takže si ráda přečtu tipy na dárky pro holčičky ve věku 3 let. Zatím každý svátek, narozeniny a Vánoce dostala něco z Lega, takže myslím, že i letos naší sbírku rozšíříme. Navíc z hračkářství jsme si odnesli katalog Lega a dcerka velice důležitě na každé stránce ukazovala, co by chtěla a co by potřebovala a že bude muset napsat Ježíškovi. Ale největší zálusk mám na nějaký hezký dřevěný domeček.

svatbataz
7. říj 2016

Právě jsem objednala zvukové knížky, pak máme v plánu stavebnici, kuličkovou dráhu, pianko, vyrobím mu domeček 🙂 a co se Dupla týče, tím pověříme jedny prarodiče

bimmka
7. říj 2016

@bara_lego Moc děkuji za typy, no rozhodně něco vyberu z těch tří. Akorát rodiče mě asi nepochválí, až je dostihne lego mánie jako nás🙂)) Ale je dobré, že si s tím vyhrajou oba, že to není žádná typická hračka pro jedno pohlaví. Takže čím víc, tím pro dva líp, alespoň se nepřetahují.

puresin
7. říj 2016

Mam termin porodu tretatka 23.12., takze darky kupuju s predstihem uz od konce zari. Zatim mame par hadriku pro dcerku a miminko, doplnky do noveho pokoje pro syna a tri spolecne sady Lega Duplo. 🙂

nnniky
7. říj 2016

Mám už něco nakoupené, pro staršího syna lego benzínku, kterou si moc přeje a nějaké knížky, pro mladšího traktor a kombajn, protože se mu moc líbí slizeň na poli. Ještě si moc přeje bagr, tak to asi vyhraje duplo 🙂 ještě budou psát a malovat Ježíškovi, tak uvidím po čem dále touží.

valuvka
7. říj 2016

My už také máme první dárky. A samozřejmě z lega! Pořídila jsem je právě včera na veletrhu For Toys. Violka dostane Velkou farmu a Zoo od Dupla a Mikulášek Policejní stanici a benzínku. Oba budou mít velkou radost 🙂

pomoztekacence
7. říj 2016

My máme nápadů hodně,cosik koupené už od brezna.Tak snad ještě něco koupime a zbytek bude muset asi koupit bohužel Ježíšek.Už se tesim az naše na vánice uz dvouletá holcicka bude trhat balicí papir,snad bude z darecku nadšená.

mysakm
7. říj 2016

@valuvka můžu se zeptat na kolik vyšla ta policejní stanice na veletrhu, abych věděla jak moc se to vyplatí tam chodit nakupovat (klidně do sz), díky

misuulee
7. říj 2016

Pomalu zacinam,moc se tesime🙂

denitek
7. říj 2016

většinu máme 🙂 je jich pár, ale na největším dárku se pracuje 🙂 mojí malé prďolce pod stromečkem přistane hrací deka . celá háčkovaná včetně háčkovaných zvířátek 🙂 Nezaládáme si na kvantitě ale kvalitě 🙂 a hlavně! že bude dáreček od srdíčka! 🙂

valuvka
8. říj 2016

@denitek krasne řečeno, u nas taky letos bude vyrobeny dáreček jako každy rok 😉 loni manžel vyráběl stolek na stavení lega Dupla a ponk pro malého, letos to bude domeček pro panenky pro malou, každopádně na Vánoce se všichni moc těšíme!

jannca82
8. říj 2016

Já nakupovala a nakupuji až na poslední chvíli. Vymyšlené dárky mám, jenže pak přijde mamka co má koupit manželovi, malé, za ní dojde segra a to samé potom moje babička a samozřejmě i rodina z manželovi strany co mají koupit malé. Takže vystrilim nápady a potom stěží vymyšlím další. Zatím se vždy podařilo 😉 😉 😉

jarcca
8. říj 2016

ano a mezi nimi i naše první Duplo! 🙂

hanulii
8. říj 2016

Už máme většinu dárečků nakoupených a ty ostatní už povětšinou v hlavě, jen je uskutečnit. A před Vánocemi si pak užíváme tu nádhernou atmosféru...

bara_lego
autor
8. říj 2016

@jarcca a jaké jste pro začátek vybrali? 🙂

minizirafa
8. říj 2016

já už něco málo mám, schované v cestovní tašce na skříni, ale psst :D pro malého je nakupování dárku v pohodě, spíš si vždy lámu hlavu co taťkovi a dědovi :/

verena
8. říj 2016

Tak ja vetsinou v říjnu začnu přemýšlet, koncem listopadu objednávat a do Štědrého dne naháním poslední resty. Pred minulými vánocemi vyprodali stavebnici playmobilu, kterou si syn přál! Nakonec jsem horko těžko objednávala použitou přes e-bay z Německa a třásla se, aby balíček došel včas. A aby syn pod stromečkem nic nepoznal. To pro mě bylo ponaučení a příště zacnu shánět dřív. Každopádně kdybychom vyhráli tu duplo mašinu, kluci by měli první dárek jistý! 🙂

minonnka
8. říj 2016

@bara_lego To vypada super, dekuji moc 🙂 A nejen za tyto tipy...je jich tu mnohem vic, nevim, co prvne 😅 😀

verdos
9. říj 2016

Dárky už mám vybrané, koupeného zatím mnoho nemám. Jelikož mám 3 kluky, je každým rokem těžší a těžší vymyslet, co koupit. Navíc musím vymýšlet pro všechny (veškeré příbuzenstvo a kamarádky také tvrdí, že to je těžké a že je nic nenapadá). Takže každoročně připravuju dlouhý seznam - kdo komu a co 🙂.
Na seznamu jsou letos knihy, XXL motorka, dárky vlastní výroby, didaktické hračky, další koleje k vláčkodráze, a buď další Duplo nebo nějaká "nástavba" na něj - Light Stax (oba starší milují všechno pozavírat a zatáhnout a svítí si elektrickými svíčkami, to je baví klidně půl hodiny v kuse) a nebo Hubelino (ale váhám i nad jinou kuličkodráhou, ale ta je ještě o mnoho dražší, tak nevím). Dárky dostávají děti i průběžně - většinou domácí výroby - ale Vánoce jsou svou atmosférou zkrátka jedinečné 🙂.

verdos
9. říj 2016

@raduska21 Ano, rozumím, moje děti mají narozeniny listopad, leden a únor... :D Tohle je zkrátka dárkově náročné období :D.