SOUTĚŽ o LEGO DUPLO Rodinný dům! 🙂

bara_lego
Moderátor
19. říj 2017

Jak by podle vašich nejmenších vypadal ten nejlepší domek? Nechte je postavit z kostek LEGO DUPLO ten nejlepší. Fotku nám nahrajte do fóra. Připojit můžete i komentář s tím, co je podle vašich malých architektů na domě to nejlepší. Pět nejkreativnějších odpovědí odměníme stavebnicí LEGO DUPLO Rodinný dům. Pro všechny soutěžící máme také připravená srdíčka. 🙂

michalusenka
21. říj 2017

jelikoz jsem jako mala nemela nikdy lego, tak se ted vyzivam a kupuju dceri, doposud jsem si jen stavela ja (a rozcilovala se ze ona mi to bori - no chapete ne 😀), ale poslednich par tydnu uz mi pomaha (stavime bud na velke podlozce jednopatrovy nebo dvoupatrovy dum) - podavam kostky a ukazuju kam co ma dat (ma 2 roky). snazim se vzdy vyuzit temer vsechny kostky a co dle dcery nesmi chybet? prsi - rozumej jako okapy na strese 😀 horsi je, kdyz k tomu pustim manzele a takhle mi znici domecek - rozumej to vse na strese a ty kytky - no uplne to kazi ze 😉

atinkaa
21. říj 2017

A kedze vsetky babiky, hracky i zvieratka potrebuju nejaky domcek, tak tu je nas, aktualne nas a pre nas najlepsi, najkrajsi, najvacsi, so vsetkymi potrebnymi doplnkami, tak aby sa vsetci v nom citili spokojne a dobre, jednoducho ako doma🙂

K domu patri zahrada a zvieratka, patri k nemu i poriadne velky stol, kde sa vsetci pomestia a kde si mozu dat oblubene basty a je tam tiez stolcek na ktorom si chlapcek stahuje svoje oblubene PC hry, kym sestricka cita v posteli knizku a male bejbicko spinka.

beruszka82
21. říj 2017

Fotku jsem použila z archivu
Radeček měl zrovna pořezanou a zašitou pusinku, říkal že je nemocný tak jsem mu vysvětlovala že se to brzy zahojí že jsou děti v nemocnicích moc nemocní a někdy se ani neuzdraví,tak jim postavil nemocnici plnou zmrzlinky aby mohli mlsat a nebylo jim smutno... ❤

lucinecka2007
21. říj 2017

Kluci si s legem vyhrají dá se říct každý den a domečky staví nejraději. Spolu s ohradou pro zvířata, to je baví nejvíc. 🙂

veru908
21. říj 2017

Ve Viktorkově domečku nesmí nikdy chybět komín, panáčci co papají dort a zvířátka pijící z korýtka ( někdy v korýtku koupe panáčky 😀 )
Většinou ale domeček vydrží max půl hodiny, pak z neznámého důvodu "zdivočí" ovečka a všechno zbourá 😀

marcela8
21. říj 2017

Stavíme si s kamarádkou
náš útulný domeček.
Fotečku vám zasíláme,
do soutěže se hlásíme.
Rodinný dům by byl fajn,
rozšířil by náš lego ráj.

Posnídání na terásce,
pak hraní na zahrádce,
to je prostě nej,
co mají děti nejraděj.

dzannett
21. říj 2017

Domecek podle dcerky

uglyduckling
21. říj 2017

Ještě nemáme tolik kostiček, aby z nich mohl Ondrášek mohl postavit domeček. Zatím máme jenom jednu malou sadu s bagrem a pár samostatných zvířátek. Má teprve 2,5 roku, tak jsme chtěli ještě chvíli počkat a je fakt, že teprve teď ho začínají kostičky bavit. Takže Duplo je u nás jasná volba o kterou budeme psát Ježíškovi ;) Nicméně, jak můžete vidět, naše sbírka hraček je opravdu široká 😀

1maries
21. říj 2017

Jak už jsem několikrát psala, tak u nás vedou auta v jakékoliv podobě. Podle toho vypadají i stavby domečku. Jakýkoliv pokus o postavení domečku u nás vede k postavení garáže.
"Pojď postavíme domeček." - "Ještě garáž na auto!"
Stavění garáží pro autíčka je prostě u nás top a nejdůležitější 🙂.

pexinka81
21. říj 2017

U této fotky se musím přiznat, že moje děti a manžel naprosto doslova splnili zadání.....děti jako "architekti" nutili tatínka, jako "zedníka" postavit dům, jejich snů 😀...asi se ale moc nepovedl...soudě dle ohně na střeše 😀

pajuska252
21. říj 2017

na domě je prý nejlepší komín

michaelablazkova
22. říj 2017

Můj názor na bydlení? Je jedno kde bydlíte, hlavně že se máte rádi.
Musím se ale přiznat, že jsme se nedávno stěhovali do většího a po letech nebydlíme s dětmi ve společném pokoji. A je paráda číst si před spaním a nebát se, že někoho budete rušit.

minizirafa
22. říj 2017

Domeček jsme postavili,
do hlíny ho zasadili,
teď až povyroste čekáme,
zatím na zahradě makáme.
Je to náš snový domek,
máme tam dokonce i zvonek.
Pak se do něj nastěhujem,
nábytek tam našroubujem.
budeme v něm spokojeně žít,
to se budem príma mít!
Nejlepší na něm je ta zmrzlina,
Kterou má ráda celá rodina.
Je to stavba století,
lego je fakt prokletí.
Nestačí jen jednu sadu mít,
o další budeš stejně snít.
Jak jednou začneš už jsi v tom,
nakupuješ jako hrom...
Nám to ale nevadí,
nás to lego fakt baví.
Kdo by nás chtěl navštívit,
musí duplo pořídit.

lennourek
22. říj 2017

Náš dům... "Hlavně tam dáme všechny kostičky..." 😀

pa_st
22. říj 2017

Hezky den, u nas je jedno, jak dum vypada, hlavne musi mit hooodne oken a dveri 🙂 A nutne bychom potrebovali bimbim na vezicku, ktera nesmi chybet na kazde strese ;)

anitia
22. říj 2017

A tady je nas vysneny dum, nebo vlastne dva,i pro segru😉

bmiri
22. říj 2017

Dobrý den, my tady máme výjimečnou nabídku zděného RD ve vyhledávané lokalitě DUPLOVICE, cca 1 km od Legolandu, v dosahu je i MHD, vlakové spojení a letiště. RD se nachází na nádherném místě na kopci nedaleko lesa a nabízí krásné výhledy do okolní krajiny. Kompoziční řešení domu je 4 + kk, je dosti velký pro větší i menší domácí mazlíčky. Součástí domu je garáž a venkovní posezení. Taktéž k domu náleží i velká zahrada, která vybízí k zahradničení či relaxaci. Kontakt: @bmiri

beruszka82
22. říj 2017

@beruszka82
maminko tady bych moc chtěl bydlet byl bych blíže sluníčku a bylo mi pořád teploučko, opravdu stavíme denně s naším duplo architektem Radečkem

babunka1
22. říj 2017

My ještě moc sad Lega nemáme, takže nějakej velkej suprovej domeček postavit nemůžeme, ale z toho co dáme do kupy, tak ideální dům podle naší dvouleté dcery je tento viz fotka. A nejlepší na něm je, že pejsek a lidi (hlavně pejsek) bydlí na "střeše" 😀

mina_
22. říj 2017

Synek by nás nastěhoval do vlaku a nebo do vrtuláku. Střechy doma nemáže žádné, ale podvozky nejaké ano, zase to má jednu výhodu - stále bychom byli na cestách a poznávali nové kraje a lidi.

sylvinka
22. říj 2017

Tak snad jsem to ještě stihli 🙂
Na zelené podložce od skoro tříleté, na žluté od pětileté dcery.

mujet
22. říj 2017

Náš skromný domeček vznikl z poděděných kostiček. Právě třídím fotky k vyvolání a najdu ho. Byla to naše první stavba na jaře 2017, kdy synovi byl 1 rok a 9 měsíců a byli jsem doma oba nemocní 6 týdnů. Pořád jsme vymýšleli nějaké činnosti a já si vzpomněla na domečky. Byl to opravdu krásný okamžik. Domečky byly moje dětství. Za nás se stavělo z chevy. Kostky miluji stále a věřím, že také syn. Už se moc těším až jednou budeme mít kostiček více a budem si spolu hrát.

houfinka
22. říj 2017

Také jsme se dnes zapojili do soutěže :0), malovali jsme a stavěli z lega.
Domeček na kresbě má spoustu okýnek a je pestrobarevný, stejně jako kostičky lego🙂

skyvik
22. říj 2017

Dcera má domů hned několik 🙂 U domečku z Dupla proběhlo zemětřesení, proto všechna zvířátka popadala a chudák pejsek uvízl ve střešním okně. Hrad z papírové krabice byl také TOP, ale nejlepší domeček má prozatím ségra, v bříšku má ustláno v pohodlné postýlce, je tam teploučko a něco k snědku se tam také najde 🙂

hhranolka
22. říj 2017

I já přidávám nas domeček, který postavila starší dcerka a domeček si přeje vyhrát pro svoji mladší ségru Verunku

bledulka84
22. říj 2017

Terezka mela ted v rijnu treti narozeniny a skoro jedinymi darky bylo duplo, z ktereho jsme postavily tento domecek, nejen pro panacky, ale i pro zviratka 🙂

xxmisulkaxx
22. říj 2017

Zatím žádné lego doma nemáme, náš chlapeček Michálek si rád hraje z dřevěnými kostkami, spíše zatím je dává do pusy a nebo je rád zhazuje, když mu je postavíme. Michálek oslaví za necelý měsíc 1 narozeniny, takže by to byl takový předčasný dáreček.

patiyo
23. říj 2017

V našem domečku nikdy nesmějí chybět zvířátka a panáčci. Od čeho by domeček jinak byl?! 😉