SOUTĚŽ o stavebnici LEGO DUPLO Školka! 🙂

bara_lego
Moderátor
16. říj 2017

Chodí vaši nejmenší do školky? A co na ní mají nejraději? Podělte se s námi o vaše zkušenosti a získejte srdíčka. Řekněte nám, jaká zábavná příhoda, se vašim dětem ve školce přihodila. Popište nám příběh do komentáře a vyhrajte. Deset z vás získá krásnou stavebnici LEGO DUPLO Školka. 🙂

zuzukobylka
21. říj 2017

Dcera chodí do školky moc ráda, od prvního dne se jí tam líbí a já jsem za to moc ráda.
Příhoda ze školky se netýký mé dcery,ale mého synovce(syn mé sestry). Bylo září a můj otec(jeho děděček) ho šel vyzvednout do školky. Pozdravil učitelku a že jsi jde pro vnuka, učitelka na něj koukala jako z jara, synovec ve školce nebyl, ten rok totiž začal chodit do školy!!😀

mikilenka
21. říj 2017

Naše dvojčátka - chlapci 3 roky - chodí už od června do školky. Zvykli si hned, jsou tam moc rádi. Když přece jen nastaly chvíle stesku po mamince, naučili se přitisknout se k sobě a pomazlit se. Když potom v září nastupovali noví žáci (2 - 3 letí), chtěli jim kluci pomáhat, aby jim nebylo smutno po rodičích. Když nějaké dítě zaplakalo, přiběhli a objímali😘

twoangels
21. říj 2017

Do školky nás Jája chodí rád - hlavně proto, že má ty nejvhodnější paní učitelky na celém světě 💗

dreamervsrealist
21. říj 2017

Historka je to sice starsi, ale myslim, ze stoji za zminku 🙂 Kdyz moje temer o 20let mladsi sestra chodila jeste do skolky,sly na turu na rozhlednu. Teren to byl samozrejme pro deticky narocnejsi, a tak se vzadu holcicka ozvala: ,,Kdybych vedela,ze to je do kopce,tak bych rekla mamince,aby me odhlasila!"
😉😀

pajuska252
21. říj 2017

Malý do školky ještě nechodí, však má ve dvou letech ještě čas, z dětí je zatím nesvý, tak chodíme aspoň do herniček a na hřiště, ať se otrká... miluje skluzavky, balonky, prolezačky a písek

janulkakraniska
21. říj 2017

Náš syn je od malička strašný kecka a vždy musí nenápadně vyčnívat z davu.
Vzpomněla jsem si na vtipnou situaci ze společného focení třídy.
Fotograf zavelel SÝR! Všechny děti sborově zvolaly "SÝÝÝR!" Pak přišel na řadu EMENTÁL,NIVA a pak HERMELÍN a to už náš chlapec nevydržel a zařval "KADIBUDKÁÁÁ"
Já byla rudá,jak rajče.
😀

myskyyy
21. říj 2017

Nevím, jestli to bude platné, ale přidala bych historku z doby, kdy jsem chodila já do školky.

Jako malá jsem tak strašně nerada jedla. Měla jsem ráda jen přílohy. Doma jsem vždy snědla jen pár brambor, během dne hodně ovoce a to bylo asi tak vše 😅 Ve školce mě ale strašně chválili, jak krásně jím, že si někdy i přidám. Mamince se to zdálo zvláštní, že doma nesním skoro nic. Situace se měla trošku jinak. Měla jsem taktické místo u radiátoru, který měl na sobě ještě dřevěný dekl z důvodu bezpečnosti. No, na konci školkového roku si paní ředitelka pozvala maminku, aby se podívala za radiátor. Z obsahu by se dal vyčíst jídelníček za celý rok 😅 Všem už bylo jasné, jaktože doma nejím a ve školce ano. Já jen chtěla být pochválena 😀 Nicméně paní uklízečka prý dostala pokárání a za těch dalších 23 let, co nejsem ve školce, se už takový případ (ne)jedlíka neobjevil 😇 😅

p_ch
22. říj 2017

Naši kluci do školky chodí rádi. Mladší syn miluje i obědy ve školce a to tak moc že ukradl kamarádům kolem sebe maso z talíře a snědl. Zkrátka měl hlad 🙂

pa_st
22. říj 2017

Ja zatim chodim do skolky jednou tydne, ale jen s mamou v zadech (hlida I ostatni deti) 🙂 Jooo, je to bezva s detma, jen se zatim neumim moc delit o hracky.. Ale vite co? Maji tam takovy fajn maly zachodky, ze uz vuuubec nepotrebuju plinu ;)

petronellarikov
15. lis 2018

Dceri 3 roky see skolce moc libi. Pry se ji libi uplne vsechno.
Velkou zasluhu maji p.ucitelky. Take urcite zalezi jake deti se ve tride sejdou ( zadny vyvrhel a skodic) Zadnou histroku zatim nemam, do skolky chodi kratce (od zari)
Jen se ji ze skolky nechce nikdy domu,,musi si bud jeste pohrat nebo pujde az pujde Nelinka 🙂

akcejn
15. lis 2018

Dcerka jeste do skolky nechodi, ale uz se tesi. Chodime do hernicek, tak deti ma rada. Nejvic se zacala tesit po te co videla prihody prasatka Peppi 🙂 Vi uz co se ve skolce dela, tak se tesi 🙂

jonl
15. lis 2018

Dnerka dva roky do školky ještě nechodí,ale téměř každý den je mezi dětmi. Děti ma rada. Věřím,že nastup do předškolního zařízení zvládne bez větších problémů uz jen z toho důvodu,že tam bude mit spoustu již známých kamarádů.

kkaatte
15. lis 2018

Holky to je soutěž z loňska