Poslední možnost soutěžit s LEGO DUPLO

bara_lego
28. lis 2015

Milé maminky, blíží se konec našich Dnů s LEGO DUPLO, a tak máte dnes poslední možnost zapojit se do našich soutěží o krásné stavebnice. To ale znamená, že se už zítra dozvíte, kdo se může těšit na krásné dárky pod stromeček.

Soutěžíme o stavebnice LEGO DUPLO Vláček plný čísel, se kterým je počítání velká zábava.

Na svoje výherce čekají i stavebnice LEGO DUPLO Lesopark se spoustou roztomilých zvířátek.

Nesmím zapomenout ani na stavebnice LEGO DUPLO Můj první autobus, se kterým je učení hračka.

makulinecka
28. lis 2015

Dny s Lego Duplo se nám moc líbily. S legem teprve začínáme a dozvěděli jsme se zase něco nového 😉 snad se na nás štěstí usměje. Přejeme hezký advent

verunkah
28. lis 2015

Za nás nejlepší dny na koníkovi jsou vždy s Lego Duplo. 🙂

zachrpe
28. lis 2015

Dny s Lego Duplo byly naprosto perfektní!!! Škoda, že to tak rychle uteklo ☹

jge
28. lis 2015

Lego Duplo je u nas oblibene, nejen u deti, ale i u rodicu, obzvlaste tatinka. Dcera dostala prvni Lego k prvnim narozeninam a od te doby dostava tradicne kazde Vanoce a narozeniny nejakou stavebnici nebo doplnek. Zatim co ona si s nim jiz krasne hraje, syn (10m) uziva kosticky jako kousatka. 🙂

schotja
28. lis 2015

Dobrý večer, i u nás doma má Lego Duplo své místo. A kde? Když dcerka "pracuje", tak všude.. Občas se odněkud ozve "jauuu" a manžel se ptá: "Copak? Dupla jsi na Duplo?" 😀

loc
28. lis 2015

Krásný večer, musím souhlasit s ostatními, dny s Lego Duplo byly super předvánoční inspirací pro všechny maminky a příbuzné malých raubířů 🙂. Synovi je sice teprve 15 m, ale lego už teď patří mezi jeho oblíbené hračky. Tento týden se dokonce naučil najít a přinést kostičku z lega na výzvu " Lego, lego. Kde je lego?" 😀

P. S. Také moc děkuji za možnost nejen soutěžit o některou z krásných cen, ale také zeptat se odborníka na otázku ohledně rozvoje dítěte. Obou z nich jsem ráda využila a rada od paní Hoskovcové mi moc pomohla. 😉
@bara_lego

zuzkamommy
28. lis 2015

Tiez DAKUJEME za moznost sutazit. Lego duplo bude aj pod nasim stromcekom ( Traktor s vleckou) pre nasho maleho a bratovho 1,5 rocneho synceka ( Kreativne auticka).

frapik
29. lis 2015

Lego mne bavilo když sem byla dítě a baví mne stále. Lego go! 🙂

lenysek1988
29. lis 2015

Uvidíme co u nás letos bude pod stromečkem. Ale pokud né pod stromečkem,tak asi během roku jen tak pro radost malá dostane Duplo 🙂

bizonka1
29. lis 2015

Bylo to prima a kdo nevyhraje, tak určitě poprosí Ježíška🙂

mimar
29. lis 2015

Já jako maminka děkuji za soutěže o lego duplo. Když jsem byla malá tak mě lego strašně bavilo, vlastně baví stále a doufám že holky taky bude bavit. 🙂 🙂

valuvka
29. lis 2015

Dny s Lego Duplo byly super, s dětmi jsme si to maximálně užili, ať už s kreslením zvířátek nebo stavbou. Bohužel, ale také bohudík mi tyto dny ukázaly, že jsem Lego Duplo do hry zapojovala méně než je možné a tak děkuji Vám Báro, ale taky všem maminkám za spoustu inspirace, které jsem zde načerpala a také hned uvádím do praxe! Opravdu moc děkuji za tyto DNY!!!

marssyy
29. lis 2015

Škoda že už je konec Lego dnů, moc rychle to uteklo. Je to naše nejoblíbenější stavebnice nejen dětí ale i nás rodičů. A letos pod stromečkem určitě zase nějaké Lego Duplo bude zase jako loni a radost z něj budou mít všichni 😉

matulle
29. lis 2015

Taky moc děkuji za možnost soutěžit. Bylo to bezva a se synem jsme si u toho uzili zabavu.

bara_lego
autor
29. lis 2015

Vaše příspěvky jsou tou nejhezčí odměnou na konci tohoto skvělého týdne. Ani nevíte jak moc mě těší, že pro vás všechny byly Dny s LEGO DUPLO tak inspirativní, a že si z nich odnášíte spoustu zajímavých a užitečných rad a herních tipů, které jsem vám přinesla nejenom já, ale také vy samotné 🙂. Diskuze budou stále k dispozici k nahlédnutí. Jestli tedy ještě některá z vás nestihla projít všechny diskuze, nemusíte tak zoufat, že byste o některé tipy a nové nápady, jak si hrát, přišla🙂 Jste skvělé a já vám všem moc děkuji za milá slova🙂 Bára

megy
29. lis 2015

já moc děkuji hlavně za to, že díky fotkám ostatních maminek mohu čerpat další a další inspiraci na hraní si s klukama a kostkama 😀

lucianapolis
29. lis 2015

Děkujeme za zpestření celého týdne. Bylo to velmi milé. Krásné Vánoce!

victress
29. lis 2015

Dny s LEGO DUPLO byly super až na jednu maličkost, a to že většinu soutěží podmiňujete vlastnictvím stavebnic LEGO, tudíž jsou to soutěže jen pro vaše zákazníky a to mě na vás trochu mrzí 😝 😝 😝 😝

hance09
29. lis 2015

@victress tak podmínka vlastnictví Dupla byla jen v jedné soutěži ze tří,jestli se nepletu.... I když zrovna ta mě mrzela, protože syn rád staví, ale stavebnici máme jinou nebo staví z dřevěných kostiček...na druhou stranu chápu,že nebudou dělat reklamu jiným výrobkům

bara_lego
autor
29. lis 2015

@victress jsem ráda, že se vám Dny s LEGO DUPLO líbily. Dovolím si trochu oponovat🙂 Vyhlásili jsme celkem 3 soutěže. První z nich je soutěž o LEGO DUPLO Můj první autobus, kde maminky mají za úkol napsat, jak s dětmi objevují svět🙂 Druhá soutěž o LEGO DUPLO Lesopark podmiňuje účast tím, že mají maminky vložit namalovaný obrázek s oblíbeným zvířátkem 🙂. A až třetí soutěž o LEGO DUPLO Vláček plný čísel vyžaduje fotografii stavby z kostek DUPLO 🙂. Dvě ze tří soutěží nejsou podmíněné tím, že byste museli vlastnit LEGO DUPLO stavebnice 🙂
Máte tedy ještě poslední šanci se soutěží zúčastnit🙂 Důležitým znakem těchto soutěží ovšem je, aby si maminky s dětmi užily společné chvíle plné zábavy, a to věřím, že zapojením do soutěží opravdu funguje🙂 Hezký den Bára

sylvinka
29. lis 2015

Super dny 😉 U nás má duplo své velké místo (a nezadnebatelné už i "malé" lego). Babičky se hroutí, když od dětí slyší, že chtějí opět Lego, ale já vždy oponuji, protože je to bez nadsázky jediná hračka, která furt baví, která něco naučí a rozvíjí tvořivost, kreativitu. Navíc snad od půl roku se přebírání duplo kostek (a teď už i zvířátky ze statku) zabaví naše nezabavitelná nejmladší pusina.
Duplo dáváme i jako dárky po stromeček dětem v rodině, teď třeba poneseme (asi autobus) "do kolíbky" narozenému synovci - přijde mu to opravdu lepší než desátá pískací věc nebo dvacáté kousátko 😀

blikina
29. lis 2015

Dobrý den, i my děkujeme za pěkný týden s Lego Duplo, ne jen že jsme se zabavili se synkem u malování obrázku, ale hlavně jsem načerpala inspiraci od vás i od ostatních maminek, co vše lze vykouzlit z Lega. Šimonek své první dostane od Ježíška a doufám, že se mu zalíbí a další bude přibývat. Krásné svátky vám přejeme.

suzana33
29. lis 2015

Dobry den dny z legem boly super

miky31
29. lis 2015

U nás Lego DUplo vede na plné čáře. Syn dostal jako první Lego Duplo Zoo a krásně si s ní hrál že jsem o něm ani nevěděla. Pak jsme mu k vánocům pořídili kyblíček kostiček, traktor, sanitku a domácí zvířátka. Je z toho nadšený. Staví spoustu nádherných staveb, sice někdy nevím co to je ale hlavně když rozvíjí svoji krativitu: Duplo jsou super kostičky a myslím, že neomrzí.
Dny Lega jsou superm takže tak nějak tajně doufám, že se poštěstí a Kubíčkovi Ježíšek nadělí Lego Duplo pod stromeček.....a třeba v soutěži u vás uspějeme i my 🙂 Přejeme Krásný Advent Báro 😉

anetka1701
29. lis 2015

Soutěže jme zkusili, ale nečekám že se nám povede něco vyhrát - těch účastníků bylo tolik a všichni s tak krásnými výtvory... Na druhou stranu, nějaké LEGO DUPLO už má Ježíšek schované ve skříni a další (podle dopisu co holky psaly tento víkend) ještě bude muset přikoupit, takže pod stromečkem lego určitě bude. Je to opravdu nesmrtelná hračka a moje děti naší obrovskou krabici s legem milují ze všech hraček nejvíc.

victress
29. lis 2015

@bara_lego ano, to máte vlastně pravdu, té první soutěže jsme se zúčastnili, druhé ne, protože mám ještě moc malé děti na to, aby na jejich obrázcích bylo vůbec něco poznat a třetí soutěže jsme se neúčastnili, protože nemáme kostky LEGO. ale chápu, že cílem těchto Dní bylo propagovat své výrobky 😝

barry111
29. lis 2015

Moc děkuji za tyto dny, byly moc fajn. Jak jsem psala v jiné diskuzi, lego je moje srdcovka, takže jsem se dozvěděla nové informace, zapojila se do soutěží a kdyby se na nás usmálo štěstí a vyhráli jsme duplo pro Viktorku, bylo by to super 🙂 Těším se na další dny LEGO! Bára

zlatytajfun
29. lis 2015

Také děkujeme. Dny s LEGO DUPLO bylo pro mě inspirativní, hlavně Vaše hry s dcerou 🙂 už je také praktikujeme a zatím nás to moc baví.
Plány herních tipů nám taky rozšířil naší kreativiitu.. přejeme krásný advent. Markéta a Vašík