Můj první hrníček s medvídkem

misa_lovi
Moderátor
18. říj 2018

Z předešlého příspěvku už víte, že jsme v LOVI v červnu představili novou kolekci Buddy Bear. Nejčastěji se ptáte na hrníčky s medvídkem. Tak si o nich něco málo řekneme 😉

🐻 První novinkou je hrníček Buddy Bear se systémem 360° - můžete si jej pořídit ve dvou různých objemech (210 a 250 ml). Hrníček má praktické protiskluzové úchyty a je opatřen silikonovou membránou, díky které z něj může vaše děťátko pít po celém obvodu jako ze skleničky, ale bez rozlévání! 😉 Víčko navíc obsahuje antibakteriální ochranu, která minimalizuje onemocnění, která způsobují mikroorganismy. Hrníček je zkrátka přípravou vašeho zlatíčka na pití ze sklenice. ❤

🐻 Druhý typ je náš nevylévací hrníček Buddy Bear se silikonovým pítkem. Opět se můžete těšit na dva objemy (210 a 250 ml), při čemž první objem je vhodný pro děti od 9 měsíců a druhý pro děti od jednoho ročku. Úchyty hrníčku jsou protiskluzové, takže se dětem velmi pohodlně drží. Rozšířené dno je rovněž pokryto protiskluzovým materiálem. Měkké silikonové pítko zaručuje pohodlné pití a je také flexibilní. Samozřejmostí je také antibakteriální ochrana SteriTouch. ❤

Který byste rády vyzkoušely? 🙂

zabicka121
18. říj 2018

Líbí se mi oba ,ale víc se mi líbí s tím pítkem pro děti od 9 měsíce

misa_lovi
autorModerátor
18. říj 2018

@zabicka121 Ideální je asi začít u menších dětí s hrníčkem s pítkem a poté přejít na systém 360°, kdy už opravdu pijí jako dospěláci 😉

hannicka32
18. říj 2018

Já bych brala hrníček Buddy Bear se systémem 360°. Připadá mi úžasné praktický a hlavně je taaak krásný 🙂

leniczka88
18. říj 2018

Já si brousím drápky na druhý typ od 9 měsíců 😍

misa_lovi
autorModerátor
18. říj 2018

@hannicka32 Děkujeme 😉 Děti pak snáze přecházejí na pití ze skleničky...

misa_lovi
autorModerátor
18. říj 2018

@leniczka88 😀👍

jednamaminka
18. říj 2018

Já určitě vyzkouším hrníček s pítkem, měli jsme hrnek se systémem 360° od konkurence a úspěch u nás nesklidil. Ale třeba je ten lovácký lepší (hezčí je totiž určitě) 😉

verunkanatalka
18. říj 2018

Já bych určitě vybrala ten s pítkem od 9 měsíců...😍

klaara3
18. říj 2018

Rada bych vyzkousela hrnicek 360°. Vyzkouseli jsms par hrnicku a vecna nespokojenost. Na Lovi jsem moc casto nenarazila. Ale hlavnu vec, co me zaujala, je antibakterialni ochrana na.vicku. posledni hrnicek jsem musela brzo vyhodit kvuli plisni. A to tam ma mala vodu, jen obcas neslazeny caj. Asi na nej kouknu v obchode. Dekuji za tip 😀

rottentocore
18. říj 2018

Brala bych hrníček 360°

misa_lovi
autorModerátor
18. říj 2018

@klaara3 My taky děkujeme! Hrníček 360 si můžete prohlédnout třeba na prodejnách drogerií DM 😉

misa_lovi
autorModerátor
18. říj 2018

@jednamaminka Děkujeme 😍

rybarka211
18. říj 2018

Nechci se opakovat ,ale jak píší ostatní i mě se líbí oba.Lukášek bude mět 11měsíců .Myslím že by byl dobrý hrníček s pítkem.

misa_lovi
autorModerátor
18. říj 2018

@rybarka211 My jsme rádi za každý názor, takže opakování vůbec nevadí 😉 Děkuji!

nixelka
18. říj 2018

@misa_lovi Krásný je hrníček Buddy Bear se systémem 360°, ještě jsme podobný nezkoušeli,kdyby se na nás usmálo štěstí s výhrou, syn Toník by ho dostal k Vánocům

janalov
18. říj 2018

Už několikrát jsme v obchodech pokukovali po hrníčku buddy bear 360°, vypadá skvěle a jestli funguje, jak má, tak je to paráda. Vzhledem k tomu, že ale potřebujeme dva pro naše dvojčata, tak pořád váháme, protože to už je přeci jen trošku investice.

kackarub
18. říj 2018

Za mě 360.
Líbí se mi nápad. Syn rad pije ze sklenice nebo hrnku, ale je věcně politý. 😁

misa_lovi
autorModerátor
19. říj 2018

@nixelka ❤❤

misa_lovi
autorModerátor
19. říj 2018

@janalov Tomu úplně rozumím....hrníčky jsou samozřejmě praktické a děti se naučí pít jako ze sklenky. Přechod na klasickou skleničku je pak jednodušší. I pro rodiče pohodovější 🙂 Ale chápu, že když musíte vše kupovat 2x, tak už je to na rozmyšlenou.

paperilla
21. říj 2018

Hrnecek: A mě by zajímalo,jak rychle ho a zda děti příjmou(prostě opravdové zkušenosti maminek), neboť pítek,hrnečků a jiných vychytávek jsem vyzkoušela mraky a zatím jsme nenašli to "pravé". Největším zklamáním byl netekoucí hrneček AVENT.