Gesslein S8 nebo Hartan Bit

sabreen
17. srp 2018

Ahojte, prosím máte někdo zkušenosti? S8 má asi o docela dost delší zádovou opěrku, ale nemá odpružený zadní kola a navíc jsou zdvojený...Bit je podle všeho lépe odpružený, ale zase ta jsou kratší záda. Tak já nevím...Případně máte jiný tip na něco ultralehkýho a skladnýho?

knuffel
18. srp 2018

@sabreen Jestli můžu radit, tak Gessleinu se vyhni, prvnimu hlubokemu kocarku praskl podvozek a momentalne golfky nove kupovane cca v unoru uz jsou rozvrzane a zlobi brzda. Made in China a velke zklamani...

sabreen
autor
19. srp 2018

Ajaj...díky za info, i když mě teda moc nepotěšilo...jsem myslela, že je to kvalitní značka ☹

knuffel
19. srp 2018

@sabreen Ano, i já si to myslela... Je pravda, že náš první kočár odvozil dvě děti - fakt byl dobrý jako hluboký i jako sporťák, při třetím dítěti praskl podvozek, takže jsme rychle kupovali golfky, přestože dítko ještě nesedělo, vybrala jsem zase Gesslein, viděla jsem ho in natura v prodejně, dal se dát do lehu, nestál majlant a je skladný. Ale prostě už teď je takový mírně rozvrzaný a ta brzda jde blbě - vypadl tam nějaký nýtek, ale funguje. Jo a ještě takové té hrazdičce, o kterou se dítě opírá a je vyndávací, vypadl šroubek. Takže po půlročním používání je to zralé tak na reklamaci, ale v čem budu měsíc vozit dítě, to fakt netuším. A ještě poslední věc, na těch golfkách je sice na každé holi hrdě napsáno Gesslein, jenže po bližším ohledání je tam někde dole maličkým písmem napsáno Made in China. Německá kvalita? To opravdu ne. Na pohled pěkné, ale kvalitní to není...