MAM Friends-MAM Kamarádi

petra_mam
9. zář 2016

Milé maminky,
dnes vám chci představit nejnovější přírůstek do MAM rodiny. Jsou to MAM Friends neboli MAM Kamarádi 🙂

Nejsou to pouze obyčejná kousátka, ale jedná se o vývojové hračky, které podporují smyslový vývoj dítěte a stimulují koordinaci mezi zrakem a hmatem a také i jemnou motoriku. Jsou 100% bezpečné pro děti a vyrobené z přírodní gumy. Od října budou MAM Friends uvedeni na trh v České republice a děti od dvou měsíců tak mohou získat kamaráda pro každé své dobrodružství 😉

Snažíte se svému dítěti vybírat hračky, které jsou nejen na hraní, ale i podporují jeho vývoj?

Těším se na vás v komentářích 🙂

janyna88
9. zář 2016

Můžu se zeptat zda půjdou také ochladit v lednici na pomoc při bolestech dásní když rostou zoubky, nebo to budou jen klasická kousatka

petra_pf
9. zář 2016

Ano, určitě hledám hračku, která má smysl, která zabaví na déle, rozvíjí. Ale moje zkušenost je taková, že cokoliv si dítě vybere samo, má stejně největší úspěch, teda alespoň u starší a ta mladší se opičí 🙂

dc2015
9. zář 2016

Miluju hračky, které podporují vývoj. Holt učitelka. Vybírání hraček je něco, co si fakt užívám. Jen mám pocit, že naše dítě ožužlá, ohlodá a oslintá vše, ale kromě kousátek 🙂 Dokonce i knížka s kousacími rohy byla ohlodaná celá, až na ty rohy...

petra_mam
autor
9. zář 2016

@janyna88 MAM Friends jsou trochu kousátka, ale především vývojové hračky. Do lednice je tedy vkládat nedoporučujeme.
Pokud ale máte zájem o chladící kousátka, máme v nabídce kousátka Mini Cooler and Clip a Cooler, která mají část naplněnou vodou, která přináší chladící úlevu 😉

babunka1
9. zář 2016

Já se přiznám, že hračky hodně vybírám podle toho, jestli se mi líbí, jak vypadají a jak mě "baví". Samozřejmě se ale snažím hračky přizpůsobovat věku dcery i tomu, aby jí bavily. 😉

ivulivac
9. zář 2016

To jsem jeste nevidela. Kde se da koupit? Je moznost i v kamennych obchodech? 🙂 U syna 3m ted nejvic frci balonek Oball, ktery se snazi narvat do pusinky 🙂

petra_mam
autor
9. zář 2016

@ivulivac Dostupné budou od října, vybrané druhy v drogériích Rossmann, všechny druhy na e-shopu www.babybaby.cz 🙂

ivulivac
9. zář 2016

@petra_mam parada, dekuji 🙂