Jsou podle vás vrásky kolem očí známka veselého života nebo stáří?

denisa_medaprex
6. pro 2016

Vějířky kolem očí se tvoří jako jedny z prvních vrásek na obličeji vůbec, protože kůže je v očním okolí nejjemnější na celém těle 😠 Působí na vás tak, že je s jejich nositelkou legrace a vyzařuje z ní mládí 😝 nebo jsou pro vás prostě známkou stárnutí? 👎 Mimochodem, podle testování na Modrém koníkovi je náš Eyelift od značky Medik8 fakt super - přečtěte si hodnocení tady http://bit.ly/2g4NNq1 A já teda taky startuju a jeho užíváním 😉🙂😎

kuliseks
6. pro 2016

Rekla bych genetika, vesely zivot, moc opalovani a az nakonec stari 🙂 ale nejsem expert😀

anve77
6. pro 2016

Myslím, že životní styl a stárnoucí pokožka.... Zajímalo by mě, jestli je tento krém fakt takový zázrak, jestli ano, určitě si ho koupím 😉

denisa_medaprex
autor
6. pro 2016

@anve77 no podle toho, co mi říkaly dámy, co si ho k nám chodí kupovat, a koneckonců i ta recenze, tak to je zázrak 😉 já zatím můžu říct, že po aplikaci mám pocit, že je ta pleť celá jakoby vypnutá. Přirovnala to bych to pocitu, jako kdyby sis kolem očí namazala vaječný bílek a nechala ztuhnout. Prostě vypnutá 😀

elvira
6. pro 2016

Poslední roky se všichni tváří, že stárnutí je něco nepřijatelného...
Ale stárnutí je naprosto přirozený proces, je součástí života.
Jistě chce většina z nás vypadat hezky a upraveně, ale nerada bych byla diblíkem, který si stárnutí nepřipouští, maže a operuje se horem dolem.
Na mě působí žena s vráskami kolem očí vesele, sympaticky, nevidím vrásky jako problém.

anve77
6. pro 2016

@denisa_medaprex Hned jsem se dívala na recenze na jiném serveru a tedy nic-moc...Ale za zkoušku to možná stojí.Uvidíme, možný tip na vánoční dáreček 😉

mysakm
6. pro 2016

Já bych ráda vyzkoušela, ale mám problém si kupovat oční krémy, jsou příliš drahé a bohužel u mne tak po dvou až třech týdnech se projeví moje citlivá pokožka v této oblasti a to tak, že ji mám zarudlou a oteklou. Potřebuji krém buď vyzkoušet v podobě vzorečků anebo jej vyhrát.

kika_21
6. pro 2016

Proti věku není léku. Ale když se často smějeme, máme duši mladou a to je důležitější. Hezčí jsou pro mne vrásčité babičky s pusou od ucha k uchu na fotkách z Nepálu, než někdo, kdo se nevhodně namaluje-jiný obličej na svůj původní.Kdybych se obrátila a někdo konstatoval, že zezadu lyceum, ze předu muzeum, nebyla bych ani já ráda. Mám vrásky a říkala mi to mamka už před 15 ti lety-říkala taky, že je mají lidé, kteří se rádi smějí-není už na živu, ale tohle si ráda pamatuju.

tria002
6. pro 2016

Za me znamkou veselosti. Moje mamka to ma asi jinak.. :D

aiva01
6. pro 2016

@denisa_medaprex MUSIM RICT, ZE VASE REKLAMA NA MK ME DOCELA VADI. Reklamy nesleduji obecne; nevim proc Vase podnikani cpete jeste sem!

vendulka
6. pro 2016

no jistě, přeci nenapíšete, že je to shit 😀 bože reKLAMY! Je mi jedno, jestli je to známka veselosti nebo stáří, ale když je toho moc, nelíbí se mi to, i já , v mém "mladém" věku používám oční krém proti vráskám (prevence),ale ne tedy vaši značku 😝😅

vendulka
6. pro 2016

@anve77 no tak musí napsat jak je to bomba, super a já nevím co 😀 kdyby npsala, že to za nic nestojí, neprodá se to 😀 já nevím, že ty kvalitní přípravky nepotřebují reklamu a ty šmejdy ano 😀

denisa_medaprex
autor
7. pro 2016

@vendulka I o kvalitních produktech se ale přece musí člověk nějak dozvědět, reklama je prostě součástí každé kosmetiky, včetně té kvalitní 🙂 navíc když jsme jako Medaprex výhradní distributor značky Medik8, musíme se o její propagaci v ČR trošku postarat, protože byste se o ní nijak jinak nedozvěděli 🙂 Každopádně co se týče recenzí, ty si NIKDY NEPÍŠEME sami. Tady třeba testovaly vaše kolegyně a kamarádky z Modrého koníka #test_eyelift

Prodáváme jenom produkty, o kterých víme, že fungují a věříme jim. Po negativních ohlasech, že nefungují, už jsme některé produkty z prodeje dokonce stáhli 🙂

A mimochodem, o těch šmejdech, co potřebují reklamu - třeba reklamy na Apple produkty jsou také všude, a mně se jejich mobily, notebooky a další moc jako šmejdy nezdají 😀 Jak vám?

denisa_medaprex
autor
7. pro 2016

@aiva01 To mě moc mrzí, že Vám naše reklama vadí. My jsme naopak byli rádi, že nám Modrý koník dá šanci prezentovat naši kosmetiku právě tady, protože ne každý takovou šanci dostane 🙂

Samozřejmě, že se snažíme podpořit prodej 🙂 ale primárním heslem našeho internetového obchodu je "pomáháme lidem se seběvědomím". Proto si pro prodej vybíráme jednom produkty zaměřené na konkrétní problémy s pletí (vedle vrásek je to třeba nadměrná pigmentace, rosacea, citlivá a suchá pleť nebo vypadávání vlasů), které opravdu pomáhají. Vy možná žádný problém neřešíte, což je fajn, ale někdo jiný třeba ano, a tomu naše kosmetika může pomoci, což je to, čehož si ceníme nejvíc 👍

denisa_medaprex
autor
7. pro 2016

@vendulka Třeba tady je nezávislá recenze Eyeliftu 🙂 http://bit.ly/2h6mX57 👍