Vítejte na dnech s Medaprexem!

denisa_medaprex
5. pro 2016

Dnes tady na Modrém koníkoví startují naše dny s Medaprexem. Prodáváme luxusní lékařskou kosmetiku. Víte, co si pod tím představit? 😉 🙂

Mrkněte se na www.medaprex.cz, abyste si o tom udělaly obrázek. Každopádně má lékařská kosmetika mnohem silnější účinek než ta klasická, kterou koupíte v běžných drogerích (a bohužel často i ta z lékáren), hlavně proti vráskám, akné, pigmentaci či na suchou a citlivou pokožku, protoře obsahuje účinné látky v silnějších koncetracích a jinak technologicky zpracované, aby skutečně pronikly přímo do hlubších vrstev pleti (třeba díky technologii nanočástic). Soustředíme se hlavně na péči o pleť a takové produkty, které nedráždí nezpůsobují alergické reakce a používat je proto může opravdu každý. Kdyby vás k tématu lékařské kosmetiky cokoliv zajímalo, jsem tu pro Vás, aby se pokusila zodpovědět i ty nejvšetečnější dotazy 👍

A jelikož se blíží Vánoce, já už pomalu začínám vybírat dárky pro rodinu a přátele. Tohle je zatím šiřší výběr 😀 😇 😎

radyym
5. pro 2016

Zní to zajímavě🙂 mám pigmentové skvrny a extrémně citlivou pleť

kami1984
5. pro 2016

Tak to se budu těšit na informace. Zůstaly mi po porodu z ekzému nehezké fleky a nějak se nemůžu těch potvůrek zbavit:(((

denisa_medaprex
autor
5. pro 2016

@radyym pigmentové skrvny, to je běh na dlouhou trať 😵 mrkněte se sem do naší sekce Nadměrná pigmentace http://bit.ly/2g1rUrg příjemný a hypoalergenní je produkt Monoderma C10. Jsou to takové malé kapsličky, které neobsahují nic jiného než čistý vitamín C. Ten zesvětluje pleť a podporuje v něm i syntézu kolagenu, takže jako bonus podporuji i vypnutí vrásek 😉

denisa_medaprex
autor
5. pro 2016

@kami1984 Jak už jsem psala raadym, zbavit se hyperpigmentace je záležitost na docela dlouho. Ale dobrá zpráva je, že to jde 😉 důležité je chránit pleť každý den před UV zářením používáním buď opalovacího krému, nebo denního s obsaženým SPF (minimálně SPF 15) a pak zvolit produkt na zesvětlení tmavých skvrn. To může být jak čistý vitamín C, tak různý mix látek. Úplná novinka je u nás set od Medik8 White Balance Duo, který obsahuje denní "ochranný a krycí" krém a noční "bělící" krém 👍 Všechny informace o něm najdeš tady http://bit.ly/2h9jlQy

denisa_medaprex
autor
5. pro 2016

@radyym S tím vitamínem C jsi mě inspirovala, že jsem si ho hned musela taky vyzkoušet 🙂 hyperpigmentaci sice neřeším, ale akce proti vráskám se hodí vždycky. A musím říct, že při nanesení na obličej je to hodně příjemné a zdá se mi, že je má pleť docela vyhlazená 👍 Kdyby Tě Monoderma C10 zajímala, mrkni se na ní sem do našeho e-shopu http://bit.ly/2grIUIn 😉

kami1984
5. pro 2016

@denisa_medaprex já už bojuji 2roky, je to sice lepší, na zádech, břichu neřeším, ale na rukou, obličeji mi to vadí. Děkuji za link, kouknu na to🙂 Kožní mi nabídla kortikoidy, ale tomu se bráním🙂

denisa_medaprex
autor
5. pro 2016

@kami1984 jasně, kortikoidy brát až jako poslední možnost! Hlavně je opravdu důležité mazat SPF, aby se skrvny dále nešířily 👍

radyym
5. pro 2016

@denisa_medaprex Děkuji, dal by se někde sehnat vzoreček? Mám extrémně citlivou a suchou pleť , vyzkoušela jsem opravdu hodně věcí a nechci si kupovat celé balení. Pigmentové skvrny mám od porodu 2roky , používám uv faktory. Děkuji Radka

denisa_medaprex
autor
5. pro 2016

@radyym Myslím, že měl být k dispozici, ale nejsem si jistá. KAždopádně to zjistím a dám sem vědět 😉

denisa_medaprex
autor
5. pro 2016

@radyym Tak produkt je možné vyzkoušet osobně u nás v prodejně na adrese Truhlářská 27 na Praze 1 🙂

igiana
5. pro 2016

Dcerka ma atopicky exem a ked sa jej to zhorsi, pomozu iba kortikoidy ☹.

kh
5. pro 2016

Libil by se krem na oci medic8, který zde maminky testovaly. Akorát by mne zajímalo podrobne slozeni, ne jen firemni nazvy latek (ještě jsme nezkoumala letak).
V truhlarske je mozne obdržet vzorečky nebo jak vyzkoušet? Dekuji.

denisa_medaprex
autor
5. pro 2016

@igiana My máme docela příjemnou zkušenost s vitamíny Monoderma ET na pleť, které ulevují od svědění a pálení, které ekzém provází, a působí také preventivně proti jeho vzniku. Kdybys chtěla více info, tak tady: http://bit.ly/2gaQ2Lm

denisa_medaprex
autor
5. pro 2016

@kh Je to různé produkt od produktu, k něčemu existují od výrobce vzorečky, jiné produkty si lze vyzkoušet přímo u nás. Který ten oční krém to byl konkrétně? Máme jich totiž víc 🙂

radyym
5. pro 2016

@denisa_medaprex Děkuji za nabídku na vyzkoušení produktu, bohužel nejsem z Prahy🙂

denisa_medaprex
autor
5. pro 2016

@radyym tak to mě mrzí, ale kdybys někdy měla cestu do hlavního města, zastav se u nás. Sídlíme v samém centru Prahy kousek od krásného Obecního domu, který stojí za okouknutí 😉

kh
5. pro 2016

@denisa_medaprex Ten co se tu testoval, na kruhy pod očima.

denisa_medaprex
autor
5. pro 2016

@kh tady jsem Ti to vyblejskla 🙂 a jinak ty důležité látky jsou:

Složení (hlavní účinné látky)
Kyselina hyaluronová - super hydratační látka
Glycerol - hydratace, zadržuje vodu
Lecitin - tvoří ochrannou bariéru pro minimalizaci ztráty vody
Rýžové peptidy - komplex silných antioxidantů, zvyšují hustotu kůže na úrovni dermis, pomáhají zlepšovat mikrocirkulaci a snižují otoky
Matrikiny (oligopeptidy) - posilují pevnost pokožky kolem očí, stimulují krevní oběh
Komplex sacharidů - bojují proti ochabování kůže a prodlužují mladistvý vzhled
Kyselina mléčná - pomáhá snižovat tvorbu tmavého pigmentu
Minerální pigmenty - zajišťují krycí efekt

denisa_medaprex
autor
5. pro 2016

@kh Tak změna 😎 Trošku mě zmátlo, jak jsi psala, že ten přípravek byl na kruhy od očima, tak jsem poslala složneí produktu Dark Circles, který je vyloženě na redukci kruhů pod očima. Na Modrém koníkovi se testoval Eyelift a jeho složení zde:

Metrixyl 3000 – podporuje regeneraci kůže, stimuluje syntézu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
Regu-Age - na opuchliny/změnu zbarvení - komplex účinných antioxidantů, které pomáhají zlepšit mikrocirkulaci a omezit opuchliny.
Eyeliss - na opuchliny - komplex klinicky prověřených aktivních látek zahrnujících hesperidin, které pomáhají omezit opuchliny a váčky pod očima.
Haloxyl - pro prosvětlení - nová rozjasňující látka proti tmavým kruhům pod očima, která působí na základě zlepšeného krevního oběhu a ne „bělením“ pokožky. Obsahuje N-hydroxysuccinimid a chrysin.
Dermaxyl - na jemné rýhy - peptid využívající koncept matrikin-keramid 2, který stimuluje buněčnou komunikaci a obnovu, čímž dochází k redukci jemných rýh .
Rigin - protizánětlivý.
Reflexní optické částice - rozptylují okolní světlo s cílem skrýt stíny pod očima.

Fotku s kompletním složením pošlu, hned jak se dostanu ke krabičce!

petra_pf
5. pro 2016

Existuje v Brně prodejna s Medik8?

denisa_medaprex
autor
5. pro 2016

@petra_pf Produkty se určitě dají koupit. Nejlepší bude, když se podíváš u nás na eshopu www.medaprex.cz na konkrétní produkt, který Tě zajímá, a pak když ho rozklikneš, můžeš kliknout na link "Tento produkt najdete u těchto odborníků" a objeví se Ti mapička, kde se dá koupit 👍 🙂

kh
5. pro 2016

@denisa_medaprex Diky. Skoda, ze to není na netu, ja vybirima i podle slozeni. E-shop, kde je presne zneni jako na krabicce/letaku, uprednostnuji.

denisa_medaprex
autor
5. pro 2016

@kh zkusím tuhle změnu navrhnout, možná by to ocenilo více lidí. Díky za tip👍