Máma a práce

modra_zdenka
10. únor 2017

Milé maminky, ráda bych se Vás zeptala, jak to vidíte vy co se týká tématu "máma a práce" ? Snad každá maminka si klade otázku, jak skloubit péči o děti s prací. Jak jste to vyřešily vy nebo řešíte to v současné době? Vychází vám zaměstnavatel vstříc? Máte možnost částečného úvazku? Jelikož jsem máma, tak pro mě bylo důležité si organizovat čas podle sebe a jsem ráda, že se mi to daří. Jaké máte zkušenosti?

modra_zdenka
autor
10. únor 2017

@soleilll Jsou zaměstnavatelé, kteří opravdu nevychází vstříc. S dítětem je to náročné a já si nyní nedokáži představit 2 i když do budoucna s manželem chceme moji vysněnou holčičku 🙂. I když bych potřebovala, aby den měl více hodin, jsem ráda, že hodně práce jde udělat i doma. 👍

brunetka11
10. únor 2017

@petrasipkova1 Pracovala jsem primárně na home office. Sehnala jsem si za sebe náhradu, domluvili jsme se na činnostech, které zabezpečoval kolega a co budu řešit z domu já.
Postupně jsem odcházela na pár hodin až den, kdy hlídala babička. A od 1,5 roku chodila malá na pár hodin do soukromé školky, kde byla se svou starší sestřičkou.

suelynka
10. únor 2017

Ja studuji Phd. mám malého synčeka a brigádu ako správce pc místnosti.. avšak priatel pracuje na smeny kratky a dlhy týden, takže se striedame.. ale poviem Vám je to na nas dost.. konecne víkend volný ;)))

makynaeliska
10. únor 2017

@zuzineckah ja chci k tobe taky jit pracovat draha 😍😂

zuzineckah
11. únor 2017

@makynaeliska tebe beru všemi deseti! I školku udělám jestli bude potřeba, abychom tam udaly tu naši krásnou zvěř 😂

makynaeliska
11. únor 2017

@zuzineckah vidis a ja bych to fakt brala,ach jo ze jsi tak daleko 😉

zuzineckah
11. únor 2017

@makynaeliska já si tě vyzvednu v těch Bohnicích 😉😂

sedmiteckas
11. únor 2017

Mám dceru teď 2,5 roku a už cítím, že jí začíná chybět školka, kolektiv (je děsně společenská, prostě Lev) a mě trošku začíná chybět práce, prostě něco dělat. Nenudíme se, ale je to už prostě jiné... V září půjde dcera do školky a já zpět do práce (drží mi místo), ale kdyby byla situace jiná, jak říkám, šla bych už klidně teď, tak na dva-tři dny v týdnu, což v mojí práci, kam se budu vracet, nejde.

emilkamilka
30. zář 2018

jeeej, paní pracuje v Modre pyramidě 🙂