Soutěž o poukázku do DM drogerie v hodnotě 1500 Kč

modra_zdenka
8. únor 2017

Maminky, v návaznosti na dnešní téma praní a úklidu pro Vás mám ještě jednu soutěž, tentokrát o poukázku do DM drogerie v hodnotě 1500 Kč. Prosím, požádejte děti, aby namalovaly jakýkoliv obrázek na téma “rodina”. Nejhezčí dílo odměníme poukázkou. Posílejte mi naskenované obrázky do pátku do 10.00 hodin.
Zdeňka

llllenik
8. únor 2017

Posilam obrazek naseho Vojty na tema rodina. Jinak ten nejvetsi je tata pak jsem ja Vojta a nejmensi nase Elenka. Je to cesta do lesa🙂

pajuska252
8. únor 2017

A co my co nase deti nekresli a taky bychom chteli soutezit?

walmic
8. únor 2017

Původně obrys ručky našeho 20m broučka pro tatínka, který je daleko....domaloval to prcek sám! Víc zatím nezvládne....ažbudeme pohromadě, tak už snad něco zvládne. Tak příště 🙂

luca16
8. únor 2017

Není to tak abstraktní, jak to vypadá🙂 V levo miminko, hned vedle vysoký tatínek, ten kulatý "tučňák" jsem já a úplně v pravo je dvouletá dcera...už se v malování lepší😀

makynaeliska
8. únor 2017

Ehm doufam,ze to co kouka pritelovi z kalhot je pasek,Eliska je zrovna ve veku kdy ji hrozne zajima pohlavni ustroji nas vsech a proc ho maj kluci jiny nez ona..Uprostred Eliska a pak maminka,pry se zlobim a tak mi jde para od hlavy 😂

zemankovci
8. únor 2017

rudánek 4 roky 🙂

smisha
8. únor 2017

Syn, 4 roky

bobulinka
8. únor 2017

Náš 6letý je zjevně talent. Povšimněte si prosím srdíčka na domečku, to je proto že tam bydlí láska, jako že se mají rodiče rádi, nic nemístného 🙂

bimmka
8. únor 2017

syn 4 roky, tahle soutěž nám přiša vhod, protože čekáme na operaci v nemocnic, takže jsme se i zabavili. Sa odufám, že po ní, už bude mít ruku spravenou a konečně začne i pořádně malovat a vymalovávat.

anetka1701
8. únor 2017

"Rodina" je nejoblíbenější kreslicí téma starší dcerky 🙂 Tuhle rodinu mi nakreslila do pracovního diáře, abych je měla všechny pořád s sebou 🙂

hekl
8. únor 2017

Namalovala Klárka pro svou budoucí sestru Elu, která se má narodit v květnu. 😘

zhalickova
8. únor 2017

Moje rodina. Tenhle krásný obrázek nakreslil nás 5 lety Lukášek ve školce. Jak je vidět doma to má rád. Všichni se na obrázku usmivame.

novauzivatelka007
8. únor 2017

Asi nejhezčí, co se nám povedlo a navíc se tam každý může najít.

ylonka007
8. únor 2017

Nic jineho nezvladnem je nam 9 mesicu ale za to mame barvicku az ve vlasech :D

maryna112
8. únor 2017

Tak to je šnek a ma i domeček
Daniel 3.5 let 🙂

emtinka
8. únor 2017

@pajuska252 My zase máme smůlu, já si tedy poradím jinak... a snad to projde :/

pajuska252
8. únor 2017

@emtinka no jak jinak, já teda švindlovat nebudu, ale tohleto zvýhodňování určitých skupin v soutěžích tady fakt nechápu, vždy se dají nastavit pravidla tak aby se mohly zúčastnit těhule, maminky s miminy i většími dětmi... paní mi poslala, že můžu soutěžit o 5 litrů do ikey, ale já kupodivu ráda nakupuju a hodně i v dm a poukazka by se mi taky hodila i pro 1,5létého i pro mimi co čekám i pro sebe...

emtinka
8. únor 2017

@pajuska252 Já taky švindlovat nebudu 🙂 vyřeším to prostě jinak a budu to dělat společně s malou, originalita se taky musí ocenit, nikdy jsem nešvindlovala. 🙂

hanulkaha
8. únor 2017

@pajuska252 souhlasim s tebou! V DMku hodne nakupuju a prave ted by se mi poukazka hodila, proroze potrebuju nakoupit vybavicku pro mimco, ktere mam jeste v brisku a od tama opravdu nic nenamalujeme 😔 Skoda...

ylonka007
8. únor 2017

@emtinka

@pajuska252 malimu je taky malo je mu 9 mesicu ale barvickama kterejma se maluje prstama taky neco nacmaral a je to obrazek a jak byl stastnej to ze mate mali deti neznamena ze nemuzou neco napatlat se na ty obrazky tady podivejte jsou i od uplne malinkejch deti

pajuska252
8. únor 2017

@ylonka007 tak zapatlat si dítě a dát tu čmáranici, kterou stejně nikdo nevybere... náš malý když vezme tužku tak třikrát čmárne, někdy ani to ne a to má rok a půl a barvy na ruce doma nemáme. on mi vše olizuje, tak by musely být navíc jedlé... 😀

ylonka007
8. únor 2017

@pajuska252 ty barvy na ruce detsky prave jedli jsou jakoze ne ze by se meli primarne jist ale neublizi kdyz je dite olize a malej sice zapatlanej byl ale pobavil se a koupala jsem ho stejne tak bylo jedno jestli jsme smyli i ty barvičky

ylonka007
8. únor 2017

@pajuska252 a ja si ten výtvor povesila nad postel jako jeho prvni kresbu a je mi jedno ze se na tom nic nepozna

zanri
8. únor 2017

...jakýkoliv obrázek na téma “rodina”...u nás takto:

mrkew
8. únor 2017

Abych to přiblížila dcerka má 18 měsíců ale podle ní je to babi děda táta máma a pí = píďa tak se jmenuje pejsek mých rodičů;)

petra_pf
9. únor 2017

Milá Zdeňko, děkuji za soutěž. Požádala jsem svou 4letou Amálku o její pohled na věc. Že nás ztvární jako "svatou" rodinku, to jsem nečekala 🙂 Díky těmto soutěžím jsou děti víc motivované a víc se snaží 🙂

mkrelo
9. únor 2017

Muj synek nas ztvarnil na vylete masinkou.Pry jedeme za teplem.za slunickem.Pojede deda.babi.tata.mama a Matysek.

modra_zdenka
autor
9. únor 2017

Milé maminky, opravdu jsem nadšená z toho, že jste se do toho takhle dali. Dnes Vám pošlu, jak můj Martínek maloval, vzhledem k jeho věku, je to opravdu náročné jelikož ještě vše papá, ale určitě si jeho obrázek ( čárky 🙂 také vystavím. 😉

vkatu
9. únor 2017

Kreslení rodinky podle našeho Tobíka, snad i snaha se cení :D 😍

modra_zdenka
autor
9. únor 2017

Milé maminky, snaha se vždycky cení a je úžasné, jak jste kreativní 🙂 👍