icon

Soutěž o poukázku do DM drogerie v hodnotě 1500 Kč

avatar
modra_zdenka
8. únor 2017

Maminky, v návaznosti na dnešní téma praní a úklidu pro Vás mám ještě jednu soutěž, tentokrát o poukázku do DM drogerie v hodnotě 1500 Kč. Prosím, požádejte děti, aby namalovaly jakýkoliv obrázek na téma “rodina”. Nejhezčí dílo odměníme poukázkou. Posílejte mi naskenované obrázky do pátku do 10.00 hodin.
Zdeňka

Shrnutí diskuse
Automatické shrnutí diskuse vygenerované umělou inteligencí · 12. čer 2026 · 83 příspěvků

Stručné shrnutí

  • Soutěž vyhlásila téma „rodina“ a požadovala zaslat naskenované obrázky do pátku do 10.00 hodin; hlavní cena byla poukázka do DM drogerie v hodnotě 1500 Kč.
  • Po ukončení soutěže organizátorka oznámila, že vyhlásí výherce v neděli, a nabídla všem zúčastněným plyšovou sovičku s žádostí zaslat do 17.2. e‑mail s informací odkud jsou na zdenka.zemanova@mpss.cz pro domluvu vyzvednutí.
  • V diskuzi někteří účastníci uvedli, že neobdrželi odpověď na zaslané e‑maily, zatímco jiní uvedli, že organizátorka odpověděla a nabídla vyzvednutí na pobočkách Modré pyramidy nebo doporučila znovu poslat e‑mail s printscreeny.


Q: Jak se zúčastnit soutěže o poukázku do DM drogerie?
A: Poslat naskenovaný obrázek na téma „rodina“ do termínu uvedeného v oznámení (v této soutěži do pátku do 10.00 hodin); hlavní cena byla poukázka do DM drogerie v hodnotě 1500 Kč.

Q: Kam poslat údaje pro převzetí ceny nebo odměny?
A: Organizátorka požadovala zaslat e‑mail na zdenka.zemanova@mpss.cz s informací odkud jste a domluvit místo vyzvednutí, a to do 17.2.

Q: Co dělat, když organizátor na e‑mail neodpoví?
A: Doporučený postup v diskuzi byl znovu poslat e‑mail včetně printscenu původního odeslání a případně obrátit se na administraci Modrý koník.

Q: Může do soutěže zaslat výtvor i velmi malé dítě (kojenec)?
A: V diskuzi byly posílány výtvory i dětí kolem 9 měsíců a rodiče navrhovali zaslat i společný výtvor nebo „čmáranici“ od miminka; rodiče také zmiňovali používání dětských prstových barev, které podle nich neublíží, pokud dítě barvy olizuje.

Q: Kdy a jak bylo oznámeno vyhlášení výherce?
A: Organizátorka oznámila ukončení soutěže a sdělila, že vyhlášení výherce proběhne v neděli; odkaz na vyhlášení byl zveřejněn na Modrém koníku.

Q: Jak proběhlo rozdání plyšových soviček pro účastníky?
A: Organizátorka nabídla plyšovou sovičku všem účastníkům a uváděla, že si lze domluvit vyzvednutí na pobočkách Modré pyramidy po zaslání e‑mailu do 17.2.; současně někteří účastníci uváděli, že odpověď neobdrželi.

Závěry z diskuze

Shoda

  • Soutěž nabízela hodnotnou cenu (poukázka do DM 1 500 Kč) a vyžadovala zaslání naskenovaných obrázků na téma „rodina“ do pátku do 10.00 hodin.
  • Organizátorka nabídla plyšovou sovičku všem zúčastněným a požádala je, aby poslali e‑mail na zdenka.zemanova@mpss.cz do 17.2. pro domluvu vyzvednutí.


Sporné názory

  • Někteří účastníci napsali, že e‑maily s informacemi o vyzvednutí soviček zůstaly bez odpovědi, zatímco jiní účastníci uváděli, že organizátorka odpověděla a nabídla vyzvednutí na pobočkách Modré pyramidy.


Otevřené otázky

  • Byly plyšové sovičky skutečně doručeny všem účastníkům, kteří poslali požadované informace do 17.2.?
  • Jakým způsobem Modrý koník řeší stížnosti účastníků soutěží, když nedojde k odpovědi od organizátora?


Zmíněné značky a firmy

DM drogerie, Modrý koník, Modrá pyramida, IKEY

Zmíněné produkty a metody

poukázka do DM drogerie v hodnotě 1500 Kč, naskenované obrázky, plyšová sovička, zdenka.zemanova@mpss.cz, pobočky Modré pyramidy, dětské prstové barvy (bezpečné při olizování), poukázka 5 litrů do ikey

Místa a osoby

žádné

Strana
z3
avatar
pomoztekacence
12. únor 2017

Gratuluji

avatar
modra_zdenka
autor
14. únor 2017

Milé maminky,

moc se mi líbilo, jak se Vaše děti pustily do malování a rozhodla jsem se, že všechny odměním plyšovou sovičkou. Jelikož týden s Modrou pyramidou skončil. Napište mi prosím do 17.2. na pracovní mail odkud jste a společně dohodneme, kde si sovičku vyzvedenete. Prosím tedy na zdenka.zemanova@mpss.cz.

Krásný den všem.

avatar
makynaeliska
14. únor 2017

@modra_zdenka to je krásné gesto🙂Eliška je na plyšáky zatížena to bude radosti 🙂

avatar
emtinka
14. únor 2017

@modra_zdenka Krásné 🙂, děkujeme

avatar
littlecharm
14. únor 2017

@modra_zdenka To je krasne gesto, malá plysaky miluje, bude nadšena 🙂

avatar
pomoztekacence
14. únor 2017

Dekujeme❤

avatar
littlecharm
23. kvě 2017

@modra_zdenka Dobrý den, jak to se sovickami dopadlo? Mne treba do dnes žádná reakce na e-mail bohužel neprisla.

avatar
pomoztekacence
23. kvě 2017

Me taky ne,asi to ani vůbec neproběhlo,i podle lidi co znám pres modrého konika

avatar
pomoztekacence
23. kvě 2017

Je to bordel,naše mala už se tesila

avatar
makynaeliska
23. kvě 2017

Holky ja taky psala a nic😕

avatar
olidor
23. kvě 2017

Taky, taky😖

avatar
zanri
23. kvě 2017

A mně vůbec ani nepřišlo upozornění, že bych si někam mohla o sovičku napsat☹

avatar
verdos
23. kvě 2017

Tak já teda hlásím, že nám paní Zdeňka odpověděla hned a navíc vyšla vstříc. Muselo dojít k nějakému přehlédnutí či opomenutí, nedokážu si to jinak vysvětlit. Nicméně myslím, že pod touto přezdívkou už tady není - není aktivní. Zkuste napsat znovu na ten její pracovní email (s odkazem na předchozí email, resp. uvedení data odeslání, ideálné i s nějakým printscreenem s odeslanými zprávami, atp.), případně bych se obrátila na Modrého koníka (s tímtéž).

avatar
hannicka32
23. kvě 2017

Mně teké dodnes žádná odezva na email a to jsem paní Zdeňce ješte jednou psala ☹.

avatar
handous
24. kvě 2017

@verdos mě se paní také ozvala. Dala mi na výběr z několika poboček modré pyramidy, kde si můžu sovicku vyzvednout. Takže muselo dojít k nějakému nedorozumění.

avatar
michaltrinev
24. kvě 2017

Taky žádná odezva,třeba je to jen pro vybrané nebo spise známé,aby se nereklo a psali sem.A my ostatní by jsme si pro sovicku měli pořídit spoření,at ji dostaneme(pouhá reklama),horší je to ze holt prostě jako já někteří na to momentálně nemáme aby jsme dětem sporili.Manželka na rodičovské a já akorad vydelam na to aby jsme se uzivili a platili nájem,takže na nějaké to spoření zkratka nemáme finanční prostreky.

avatar
verdos
24. kvě 2017

@michaltrinev Paní Zdeňku jsem nikdy neviděla a kromě emailů, které jsme si vyměnili v souvislosti s touto soutěží jsem s ní ani nikdy nebyla v kontaktu. Nejsem žádná její známá a nemám pocit, že bych si zasloužila něčím nějaké vybrání. Asi jsem měla štěstí. Je mi to líto, že tolik z vás sovičku nemá (upřímně, nám se začala na zádech hned párat, tak jsem ji musela sešít, ale syn ji i tak miluje). Doposud jsem ani netušila, že by ji někdo mít nemusel (tím, že my ji máme). Nicméně opravdu nevím, co bych poradila kromě toho, co jsem uvedla výše.

avatar
pavlikovarenata
24. kvě 2017

Ani mě nepřišla na email již žádná odpověď.

avatar
littlecharm
24. kvě 2017

Zkusila jsem paní jeste napsat e-mail, ale takto to na me působí velice neprofesionalne. Nechápu, k cemu bylo takovéto gesto "sovicka pro každého", kdyz nakonec nic z toho. Nicméně je mi lito deti, které se uz těšily.

avatar
pomoztekacence
24. kvě 2017

Ja už taky psala a ani neodpovědela,taky mi je líto,vůbec se mi to nelíbí.Jsem zvědavá jestli odpoví alespoň vám.Pak dejte avizo😉

avatar
littlecharm
24. kvě 2017

Paní Zdenka mi odpověděla, dořeší to s marketingem a sovicky budou pro ty, co ji do 17. února poslaly požadované info na e-mail.

avatar
michaltrinev
25. kvě 2017

No a když jsem poslal,az devatenáctého bo mi to nevyšlo, tak nic,HM,pěkný vydup.Ale děkujeme za zpravu

Strana
z3