Čím se baví Vaše dítě při jízdě autem?

pinkorblue_marcela
5. čer 2014

Máte dítě, které sotva se rozjedete, zaspí nebo musí mít v autě spoustu věcí, aby se zabavilo? Co děláte pro pohodovou jízdu, když berete svého neposedu?

pinkorblue_marcela
autor
5. čer 2014

@amallie: To za nás nebývalo. Ale já jsem taková konzerva, že si ani dnes neberu laptop do vlaku nebo autobusu. U dnešních dětí se to dá těžko odmyslet. Když je to něco hezkého, nic proti tomu nemám. 🙂

kocicinka
5. čer 2014

Nějak nevím, proč by měli mít v autě nějakou speciální zábavu 😅 Normálně se dívají ven a sledují cestu, povídáme si, co kde vidí, komentujeme cestu. Do toho mají puštěné pohádky na poslech. Někdy si k tomu zazpíváme.
Od dávání hraček do auta jsem upustila, většinou jsem to pak na konci cesty sbírala rozházené po autě.

hancazivocich
5. čer 2014

@pinkorblue_marcela - to je má přezdívka, dokonce nick, který mám snad od 18. No, on to poslouchá přítel a jednou jí to pustil, páč už nemohl vydržet to její a už tam budeme? A jí se to zalíbilo...Mně ovšem míň... Malá je kapánek hyper, takže cestování jen pro silné nervy

majatob
5. čer 2014

@pinkorblue_marcela proč líná? Dnešní doba je hodně technická, však to jde vidět na hodně odpovědích tady 🙂 My na to moc nejsme ani jeden, tak mají děti smůlu a musí se zabavit jinak, ale věřím, že by se jim navigace taky líbila 🙂

pinkorblue_marcela
autor
5. čer 2014

@kocicinka: Prima program. Nenavrhovala jsem, že musí být děti obklopeny hračkami. Spousta dětí by ale bez své oblíbené hračky nenasedla ani do auta ani nešla na výlet. Je fajn, že když jste spolu, využíváte čas i ke společné zábavě. 🙂

pinkorblue_marcela
autor
5. čer 2014

@hancazivocich: Kristýnkazivel. Nebo to bude neco jineho? 😉

hancazivocich
5. čer 2014

@pinkorblue_marcela - MP jí říká Kristopéd - Kristýnkatorpédo 😅