Na co se těšíte o Vánocích nejvíc?

pinkorblue_marcela
11. lis 2014

Já bych to asi shrnula slovem vánoční atmosféra. Na té se musím aktivně podílet, protože sama se nevytvoří. Teď už řeším problém se stromečkem, který podle mě k tomu patří, ale přítel nechce... ☹

monca7711
11. lis 2014

Já se těším na celé Vánoce 🙂 jsou to první společné Vánoce s přítelem a první Vánoce našeho Matýska 🙂 prostě naše první Vánoce, které strávíme jako rodina 🙂

happylenulka
11. lis 2014

já tedy miluju celý advent. všechno. naprosto celé vánoce. jen nemusím ty davy lidí... raději nakupuji dárky do konce listopadu a pak mám klid a užívám si ;)

miluju výzdobu, světýlka, pečení cukroví, vánoční trhy, vánoční zvyky, těšení na ježíška.... a letos to bude ještě o to hezčí, že rodině budem oznamovat, že budeme v červnu tři ;)

luciinka001
11. lis 2014

Na jídlo 😀 ...nee samozrejme na cele Vanoce ..miluju ty svetylka,pohadky,hudbu,jidlo a jak se rodina sejde ♥

berenika39
11. lis 2014

Na hory.

misar91
11. lis 2014

Já se těším jak malýmu zazáří očka až uvidí stromeček a pod tím spoustu dárečku 🙂 a i na to že si budeme hrát na to že to přinesl ježíšek 😀

mydvaapes1
11. lis 2014

Na miminko 🙂

milmic
11. lis 2014

Já se nejvíc těším na advent, jak si užijeme do očekávání Vánoc. Děti si hrozně užívají pytlíčkový adventní kalendář, je to pro ně strašně kouzelné, myslí si, že jim ho donesl vánoční skřítek. A o adventních nedělích si ty dny užíváme hrozně svátečně, zapálíme svíčky, k snídani si dáme něco dobrého a netradičního, co běžně nemáme, chodíme na adventní trhy - ta atmosféra, vůně....
Štědrý den je samozřejmě taky super, ale to očekávání v adventním čase.... to je úplně nej.

celaskon87
11. lis 2014

Já se letos těším úplně nejvíc na to, že to bude hned několik poprvé. Poprvé budeme ve třech, poprvé přinese Ježíšek dárečky našemu miminku a já budu poprvé vánoční maminka, poprvé budeme slavit v novém bydlení. Oproti loňsku jsou to velké změny: vloni to byly první Vánoce spolu s manželem, ale taky v mnoha aspektech jiné: slavili jsme v "příbytku" 1+0, rybu jsem smažila na dvojplotýnce za dveřmi na ledničce a jedli jsme na 30 let starých rozviklaných křeslech u rozbitého konferenčního stolku... Takže změna je život a moc se těším na tyto i všechny nadcházející Vánoce 🙂

zimkova
11. lis 2014

Na sníh a celkovou pohodu s dětmi 🙂

blahova_andrea
11. lis 2014

Já se nejvíc těším, že budeme spolu. To kolik bude dárků, jestli bude sníh atd...to není důležité

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2014

@monca7711 Jéé, tak to budete určitě ještě dlouho vzpomínat. Všechno nové a krásné. Ať takových Vánoc oslavíte ještě nespočet...

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2014

@happylenulka Obrovská gratulace. Vy si to překvapení zatím šetříte pro sebe. No jejda, to Vás všichni umačkají. 😉 Naposledy ve dvou a od příštího roku to bude sice kvůli miminku horší plánovat, ale jistě Vám tu všichni potvrdí, že i přesto to bude mnohem lepší.

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2014

@luciinka001 Poetické. I s tím jídlem. 🙂

granda
11. lis 2014

budeme 4 jako 4 neděle v měsíci, 4 fáze měsíce, atd....,, prostě 4 je pro mě magická a letos bude naplněna....už mám na oknech větvičky a až se vyspí dcera, tak si dojdeme nastříhat větvičky do vázy a dáme si je do kuchyně.... mám už vyzdobeno, tak ještě vůni a právě jím vařená jablka se skořicí ... ještě mi chybí vanilkový rohlíček...

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2014

@berenika39 Milovníci zimních sportů se nikdy nezapřou. Změna prostředí je taky prima.

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2014

@misar91 Nevím, jestli už pochopí, kdo to všechno donesl, ale z vánočních papírů bude mít určitě radost. 😀 Dělám si legraci. Každý se těší na ty první Vánoce s tím prvním a pak třeba s tím druhým dítětem atd. Užijte si to.

berynka
11. lis 2014

Těším se, že budeme doma všichni společně... tatínek jezdí domů po delší době a na 24. prosince ráno má už koupenou letenku a volno má přes celé svátky 😉

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2014

@mydvaapes1 Myslím, že i za ostatní můžu popřát klidný porod. A manžel taky říká, že Vám holčičku přinese Ježíšek? 😉

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2014

@milmic Ta zpráva úplně dýchá adventní atmosférou. Jak to tu pročítám, těším se ještě víc.

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2014

@celaskon87 Hmmm, tak to se můžete poplácat po ramenou, kolik jste toho zvládli. O to více si to budete letos užívat. Řekla bych, že člověk nemůže mít hned všechno, ale letos to u Vás zní tak, že máte všechno. "Vánoční mamimka" zní hezky.

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2014

@zimkova No jestli jste objednala sníh do Vsetína a okolí, mohli bychom ho dostat všichni. 😉 Vánoce na sněhu mám taky raději než ty na blátě. Děti ani nechtějí jít domů...

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2014

@blahova_andrea Máte samozřejmě pravdu. My jsme někdy takoví neskromní a chtěli bychom to mít dokonalé. Ale rodiče se o tu dokonalost snaží kvůli dětem. To je snad malá omluva.

terysek44
11. lis 2014

Když půjde vše dobře tak na první obrázek z ultrazvuku a oddechnutí ,že máme 1 trimestr za sebou 🙂

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2014

@granda Kdy Vy to všechno děláte? Snad nebudete vymýšlet práci až do Vánoc, ale hodíte i nohy nahoru, když jste už teď tak pilná. Nemá možná si říkáte, že teď je na to ještě čas a jak se narodí miminko, už nebude. To Vám spíš popřejeme, aby mimi dobře spalo, abyste kdy mohla hodit nohy nahoru.

pinkorblue_marcela
autor
11. lis 2014

@berynka To je hezký dárek od tatínka. Ještěže Vám to letos tak dobře vyjde. Ať Vám táta dobře přiletí...

aklin
11. lis 2014

ja se těším na vánoční atmosféru, cukroví, výzdobu a, že strávíme Vánoce tři - teda cvrček je v bříšku, ale i to se počítá. Pro mě to je největší a nejkrásnější dáreček. 🙂

passionfruit
11. lis 2014

Budou to první Vánoce, kdy nás bude o dva více než v předchozích letech - rozrostli jsme se o našeho Daníka a o synovce Kubíka. Bude veselo a těším se na to 🙂

andelka
11. lis 2014

Já se těším na advent, na zapalování svíček každou neděli při Adventním koncertu. Na obrázky v oknech. Na vánoční trhy, na prohlídku betlému..a na rozzářené oči dětí, které už všechno vnímají (a nemusí jít v 19h spát) 🙂

misar91
11. lis 2014

@pinkorblue_marcela moc děkuju,no myslím že vánoční stromeček a papír bude určitě ta největší motivace k chůzi 😀 jsou to naše druhé vánoce ale při prvních mu bylo jen 8 dnů.taky Vám přeji krásné vánoce

klaire22
11. lis 2014

Na tu atmosféru, až zase budu slzet při každém puštění koled, protože jsem šííííííílená cíťa a pak na mojí holčičku až bude stát u stromečku 🙂 A pak letos poprvé přijedou moje babičky k mým rodičům a budeme mít velkou večeři - sice hodobóžovou, ale i tak se na to šíleně moc těším 🙂