Jaká vánoční přání posíláte?

pinkorblue_marcela
12. lis 2015

Mně se nejvíc líbí ta rodinná. Ani nemusí být od profesionálního fotografa. Hezká karta nebo pohled z obchodu mě taky neurazí. Na webu se dají na druhou stranu vytvořit lepší animace a koláže...

mor48tko
15. lis 2015

@pinkorblue_marcela ta budeme teprve posílat 😉 jsou to naše první přáníčka - malému je necelých 17měsíců. Jinak minulý rok jsme poslali místo přání tuto fotku 😉

jennifer
15. lis 2015

@mor48tko ono to trvá, asi tak hodku jedno, ale mně to zase baví.

mor48tko
15. lis 2015

@jennifer když mám náladu, tak by mě to taky bavilo.. ale každý by bylo jiný... když to půjde, budeme s malým každý rok nějaké vyrábět a bude.. holt začneme třeba už v září, aby jsme to stihli 😉

pinkorblue_marcela
autor
15. lis 2015

@jennifer: Ty jsou nádherná. Každé jednotlivé. Mí favorité jsou ty s myšákama, protože mám ráda zvířátka. Obdivuju lidi, co si s čímkoli tak vyhrají. Nejspíš máte pravdu, že někteří chtějí mít takové věci hlavně za sebou, tak do toho moc píle a námahy neinvestují, ale věřím, že Vaši práci ocení.

pinkorblue_marcela
autor
15. lis 2015

@mor48tko: No jéje, malému to moc sluší a vypadá náramně spokojeně. A jaký smíšený les Vám roste v pokoji... 😉 Ať udělají i Vaše letošní přáníčka radost všem obdarovaným.

jennifer
15. lis 2015

@mor48tko já jsem to vloni dělala v říjnu , nikdo nebyl doma tak jsem měla na to klid. pak už byl blázinec.
ted zas pro změnu začínám plést z papíru a chystám nějaké ozdobičky ze samo tvrdnoucí hmoty.

jennifer
15. lis 2015

@pinkorblue_marcela tchýně má třeba přáníčko vystavený v obyváku. tak to potěší. 🙂

bodlinka7
16. lis 2015

Dobry den,
Snazime se vyfotit u stromku a posilame mailikem. Loni tam byl jen synek, protoze to byly jeho prvni vanoce,predloni jsme dali predstromecek dva plysove tucnaky s cervenou a modrou cepickou a tak 🙂

pinkorblue_marcela
autor
16. lis 2015

@bodlinka7 Vy už jste měli dva plyšové tučňáky doma a syn ještě nebyl na světě? 😉 Ať se to letošní snažení také vydaří...

bodlinka7
16. lis 2015

@pinkorblue_marcela My mame spoustu plysovych tucnaku 🙂 Dekuji, Vam tez 🙂

atinkaa
18. lis 2015

Vianocne priania su krasna vec - my pokial sa da a mame chut tak ich vyrabame z vacsej casti - minuly rok kompletne vsetky a doteraz si to vsetci obdarovani povazuju ako najkrajsi darcek - tvorili obe bambulky a pisala starsia cim sa dostavali do kolien vsetky najma starsie generacie, predsa len na stvorrocnika to vcelku vykon bol - ''pranicek'' sme mali dokopy asi 30 ale je pravda ze sme zacinali ako teraz - zaciatkom novembra (listopadu)
malinko z toho tu:
https://www.modrykonik.cz/blog/atinkaa/album/na...
https://www.modrykonik.cz/blog/atinkaa/album/na...

pinkorblue_marcela
autor
19. lis 2015

@atinkaa To jsou šikovné bambulky, ale já vím, že je tímto tvořivým směrem vedete, takže to dělají rády. Moc se mi líbí a obdivuji, když se rodiče tolik dětem věnují. Tady na MK to vypadá jako běžná věc, ale není.

makulinecka
19. lis 2015

Každý rok posílám jen těm opravdu nejbližším vánoční pohlednice. Je to taková tradice a ta se prostě i přes výdobytky dnešní doby neopouští. I já se vždy těším když ve schránce pohlednici najdu.

brokovich
19. lis 2015

Dělám vlastnoruční. .. 🙂

brokovich
19. lis 2015

A letos budou tyto:

pinkorblue_marcela
autor
19. lis 2015

@makulinecka To je přesné. Člověk jinak vytahuje obálky s fakturami a reklamní nesmysly a takový opravdu osobní pohled od někoho známého potěší. Však je taky mám nějakou dobu vystavené. Proto také ráda pošlu.

pinkorblue_marcela
autor
19. lis 2015

@brokovich To myslíte vážně? 😉 Jsou moc hezké. Mají atmosféru. 🙂

brokovich
19. lis 2015

@pinkorblue_marcela Díky. Je to můj každoroční relax. Vlastně téměř každodenní. 😀 Příležitost na přání je vzdy. 🙂

jennifer
19. lis 2015

@brokovich krásný přáníčka