Jaká vánoční přání posíláte?

pinkorblue_marcela
12. lis 2015

Mně se nejvíc líbí ta rodinná. Ani nemusí být od profesionálního fotografa. Hezká karta nebo pohled z obchodu mě taky neurazí. Na webu se dají na druhou stranu vytvořit lepší animace a koláže...

manma
12. lis 2015

Vánoce jsou nádherné svátky, kdy by měla být rodina pohromadě. Rádi se také setkáme i s přáteli. Ale pokud to není možné, posílám vánoční přání. Já osobně mám ráda papírová přáníčka a pohledy a ty také ráda posílám jako vzpomínku na své přátele. I když dnes je doba sms, není nad kouzlo papírového přáníčka nebo pohledu s krásnou vánoční tématikou napsaná vlastním rukopisem.

Krásné Vánoce!

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2015

@manma: Souhlas. Bála jsem se napsat, že SMS nemusím. Prý je třeba jít s dobou. Obvykle před Vánocemi taky zjišťuji, že mi korespondenční adresy nějakých stěhujících se kamarádek nebo rodin chybí, že to i na pár emailech skončí...

malloryy
12. lis 2015
Uživatel malloryy je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od malloryy.

Klasické dopisy jsou naprosto nejlepší 🙂 máš určitě pravdu, že nikdy nenajdu adresu všech a pak přijde na ředu e-mail. Jinak posíláme každý rok koláže z fotek a na nový rok PF z fotek z celého roku 🙂

lenkaatom
12. lis 2015

Tak já osobně posílám klasická vánoční přání mám to ráda 🙂 a dodává to těm Vánocům kouzlo. 🙂 🙂

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2015

@malloryy: Věřím, že je to líbivé. Sestřih nejlíp ukáže vývoj těm, kteří nemají možnost pravidelné návštěvy a nenosí na každou návštěvu s sebou foťák. 😉

jacquenette
12. lis 2015
Uživatel jacquenette je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jacquenette.

Posílám vanocní rucně vyrobené pohledy. To k vanocnimu casu proste patri 🙂

katka_mel
12. lis 2015

My vyrábíme a posíláme přání se starší dcerou, letos zapojíme i mladší. Předloni jsme posílali 3d přání s dárky, loni jsme vystřihli a vymalovali obrázky a nalepili a letos taky musím něco vymyslet. Posíláme jen nejbližší rodině se kterou se vídáme, ale vím, že jim to udělá radost. 🙂

verkaunka
12. lis 2015

Také miluji Vánoce a vše co k tomu patří, a myslím si, že k nim patří právě i to posílání pohledů, přání atd...každoročně si koupím alespoň dva pohledy jen tak pro radost a vystavím si je třeba... bohužel nemáme je komu posílat, je doba sms...... my všem většinou voláme, nebo se stavíme a popřejeme z očí do očí...ale těším se na to, až budeme s naší holčičkou vyrábět různá přání a dávat je k dárečkům 🙂)

motina
12. lis 2015

Mne se líbí doma vyráběné 🙂 nemám moc ráda takové ty klasické pohlednice. Doma koupím vždycky nějaká vyřezávátka vánoční atd a hurá na to 🙂

palomitacheca
12. lis 2015

Nejblizsim posilam vanocni pohledy pres Jeziskovu postu na Bozim Daru, aby melo pranicko i krasne vanocni razitko. Pohledy vetsinou kupuju, letos jsem sehnala moc hezke s motivy Jeziska v jeslickach.
Ostatnim pak posilam prani pres SMS, nebo mail - podle toho, ktery kontakt na ne mam.

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2015

@katka_mel: 3D přání. To jsou vymakané věci. Vidím to taky tak, že i když jde člověk 25. nebo 26.12. k těm lidem na návštěvu, je pěkné jim poslat přání, které přijde před Vánoci.

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2015

@verkaunka: S malým dítětem nejsou přání snadná. Někdy to trvá celé dny, než na to má dítě náladu. Později to ukáže mamince, jak se to dělá správně. 😀

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2015

@motina: To se dá jen vychválit. 🙂

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2015

@palomitacheca: Jéje, to musíte udělat takový výstup s tak těžkou poštou? Taky dobrý nápad. Ještěže to mám tak daleko... 😝

palomitacheca
12. lis 2015

Nastesti se tam osobne nemusi, i kdyz nekdy bych se tam chtela podivat 🙂
Staci na prani napsat adresy prijemcu, oznamkovat je a vsechny je vlozit do oznamkovane obalky, kterou poslete na Bozi Dar, o vic uz se starat nemusite. Od 1. asi do 23. prosince se dosla prani razitkuji specialnim razitkem, jehoz motiv se kazdy rok meni, a orazitkovana prani se pak odesilaji prijemcum 🙂

pinkorblue_marcela
autor
12. lis 2015

@palomitacheca: Jéé, to je hezké, že to tak někdo skoro zadarmo dělá. Děkuji za typ. Já tam tuším byla, protože naši mě tahali po všech možných krásách České republiky, ale stejně si to nepamatuju. 😅

monini28
12. lis 2015

My s dcerou od loňska taky vyrábíme přáníčka, vystřihneme třeba tvar stromečku z filcu, nalepíme korálky jako ozdoby, fixama domalujeme svíčky atd. Prostě aby rodina věděla, že je to její práce (taky to tak vypadá 😀)

nicky_2
12. lis 2015

my tento rok budeme na Vánoce poprvé tři, takže určitě zvolíme rodinné 🙂 ale až bude malá trochu větší, tak to vidím, taky na nějaké doma vyrobené alespoň pro babičky 🙂

kubicek11
12. lis 2015

Já mám moooc ráda papírová přáníčka. Ať už jsou kupovaná nebo vyráběná. Je to osobité. SMS ne. Nemá to to kouzlo vánoc. 🙂

pinkorblue_marcela
autor
13. lis 2015

@monini28: Je hezké, že se dcerce tak věnujete a něco společně tvoříte. Tady se to šikovnými maminkami jenom hemží. Dětské nedokonalé výkony jsou dokonalé. O to autentičtější. 🙂

petullama
14. lis 2015

Dobry vecer, my kazdy rok, uz 6 let vyrabime vanocni prani pro celou rodinu a blizke pratele.
Vzdy vymyslime neco s nasimi fotkami a udelame kolaz nebo neco podobneho. Vlozime text, nechame vytisknout a na druhou stranu napiseme prani pro konkretniho cloveka.
Je to pak pekne, kdyz je maji babicky na lednickach ci zalozene v albech 🙂

jennifer
14. lis 2015

já si taky vyrábím vánoční přáníčka, a posílám rodině a známým, sms sice potěší, ale není nad klasické přání, ale řekla bych že je posílá čím dál míň lidí.
jeden rok jsme se vyfotili s pejskama doma a nechali z toho udělat přání a vložili vánoční text a bylo to taky moc hezký.
ještě se snažím dát vánoční text do přání tak aby to bylo co nejblíž k dotyčné osobě.

jinak takové přáníčka jsem vloni dělala
http://www.modrastrecha.cz/blog/jennifer/album/...

zuhur
14. lis 2015

Každý rok vyrábíme s dětmi vánoční přání (tedy od loňska s dětmi, do té doby jen se synem 😀) posíláme rodině a kamarádům a do schránky šoupneme přání i našim kamarádům v našem a sousedním domě. Hodně mě pak potěšilo, když jsem u známých viděla naše přáníčko hrdě vystavené na nástěnce 🙂

mor48tko
14. lis 2015

My tvořili tyto... p.s.-ano, jsou to naše palce 😉

sabuse1
14. lis 2015

posílám pohledy s fotkou dětí, 1 si vždycky necháváme na památku🙂

pinkorblue_marcela
autor
15. lis 2015

@petullama: Věřím, takové věci bych si taky schovala. 🙂

pinkorblue_marcela
autor
15. lis 2015

@jennifer: Určitě individuální text o to víc potěší, protože tím člověk ukáže, že dotyčnou osobu dobře zná a to v dnešní zrychlené době není samozřejmé. Děkuji, že posíláte i náhled výtvoru, ale jednorázově se mi nechce registrovat. Nezlobte se. Třeba se podívají ostatní. 😉

pinkorblue_marcela
autor
15. lis 2015

@mor48tko: Juj, to je talentu. Je to opravdu hodně podařené a legrační. Dobrý nápad. Závidím, kdo ho mají doma. 😲

jennifer
15. lis 2015

@pinkorblue_marcela mně právě přijde, že dneska už lidi moc neposílají přání, pohledky. prostě třeba i v rodině vidím, jak i dárky prostě každej něco koupí, hlavně že něco koupí, ale už se nedívá co se tomu druhýmu líbí.

jinak tohle jsou teda fotečky přáníček co jsem dělala.

mor48tko
15. lis 2015

@jennifer moc hezké 🙂 .. ale představa, že kreslím třeba 20přáníček, tak by mi asi piclo.. 😅 😀