jacquenette
Uživatel jacquenette je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jacquenette.
jacquenette
autor
31. led 2016

Už mám dioptrií tolik, že bez brýlí nevidím a chtěla bych nějak zamezit jejich zvyšování. Vím, že se toho nezbavím a operace se mi nedoporučuje, protože to nemám zatím ustálené. Nemáte zkušenost s nějakým produktem na podporu zraku, který by třeba chránil zrak před dalším zhoršováním?

jacquenette
31. led 2016

@pavlapola Když používáš oční kapky nemáš prosím zkušenost s ostatníma produktama Avilut (3-forte) nemůžu najít žádné recenze a píšou, že to pomáhá chránit zrak před dalším zhoršováním

jacquenette
3. led 2016

Taky jsem to zjišťovala před Vánocema a bylo mi poradeno od holek tiskni-online.cz zkus se tam podívat 🙂

jacquenette
autor
29. lis 2015

Moc děkuju za rady 🙂

jacquenette
autor
16. lis 2015

@loc Aha, tak s tím řetízkem to je blbé, ale stejně máme tak 4 a střídáme je 🙂 je to asi největší zábava

jacquenette
autor
16. lis 2015

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jaký máte názor na foto dárky (kalendáře, knížky, hodiny, čokolády). Nikdy jsem nikomu takový dárek nedávala 🙂 Jsou to hezké dárky a kde bych to koupila online?

jacquenette
16. lis 2015

@prihlasovacijmeno1 Kupuješ si teda tady ten? https://www.ageo.cz/produkt/pure-active-carbon-gel Taky už dlouho hledám něco, co trochu pomůže 🙂

jacquenette
autor
16. lis 2015

@class jé tak o takovém jsem ani neslyšela to je super 🙂 děkuju moc za rady

jacquenette
autor
12. lis 2015

@anetka1701 Tak to jsem moc ráda 🙂 A nevíš prosím, kde by se daly koupit za rozumnou cenu a kde mají velký výběr? Přijde mi taky, že patří do té dražší kategorie 🙂

jacquenette
12. lis 2015

Moja je teda ještě malinka na papani priborem, ale už ho mám koupený a uložený v kuchyňské lince a používáme zatím jen lžíci na přesnídávku. Kupovala jsem červené příbory se smajlíkama (připadalo mi to super) a kupovala jsem je na Ageo.cz..Kdyžtak sem pak hodím odkaz.. a pak ještě cestovní příbor růžovej v praktickém přenosném obalu 🙂

jacquenette
autor
12. lis 2015

Holky poradte mi, jaké jsou tady ty dudlíky? Hrozně se mi líbi, jak vypadají, ale jestli jsou i kvalitní? 🙂

jacquenette
12. lis 2015

Posílám vanocní rucně vyrobené pohledy. To k vanocnimu casu proste patri 🙂

jacquenette
12. lis 2015

Moje malinka bude mít 20. 7M, ale tohle jsem vůbec neměla. Spinkala celý den. Ted jsem ji naučila spinkat ve vedlejším pokoji s otevřenýma dveřma a chůvičkou a dýchací podložkou. A spinká ještě o něco déle. Akorát jenom když se trochu zavrtí, tak jsem v pohotovosti a letím za ní, aby nezačala plakat