Vánoční koledy

monika_pinkorblue
11. lis 2016

Pouštíte si na Štědrý den vánoční koledy? Jaké jsou Vaše nejoblíbenější?
Zpívají děti koledy u vánočního stromečku?
Pamatuju si, jak jsem byla malá, tak to u nás doma takhle probíhalo, je to tak stále? 🙂

drzounkova
15. lis 2016

koledy si pouštíme vždy na Štědrý večer.Koledy miluju,chodila jsem jako malá zpívat koledy do domova důchodců,kostelů a škol.Na střední škole jsem se sborem zpívala Rybovu mši a od té doby to patří i k mým Vánocům.Když jsme byli se sestrou menší,tak jsme je dokonce na Štědrý večer hráli u stromečku na flétny 🙂.Mám ráda většinu známých koled,pouštím si je celé svátky a občas je prokládám i moderními vánočními songy 🙂 ale třeba Narodil se Kristus pán nebo Tichá noc mě dokáží vyloženě dojmout 🙂

verkaunka
15. lis 2016

Zdravím, koledy si pouštíme při dodělávání cukroví a zdobení stromku a pak na Stědrý večer, máme je rádi, dodají Vánocům tu pravou atmosféru...Ale i moderní a nejen české písničky si ráda poslechnu, Tichá noc a Janek Ledecký vedou 🙂

kspp1
16. lis 2016

Koledy pouštíme u cukroví a pak na Vánoce, manžel letos ale už začal vyhrávat dceři v autě...loni byla nej |Ježíšku, panáčku, museli jsme ji zpívat jako uspávanku až do léta.

milejka
16. lis 2016

Možná se vám budu zdát cáklá 😀 ,ale mě osobně už začíná vánoční nálada chytat už ted. Už ted jsem vánoční koledy poslouchala a už se moc těším až budeme koledy poslouchat s našema dvojčátkama 🙂 .

lucka2092
16. lis 2016

Máme puštěné koledy při štědrovečerní večeři a při rozbalování dárečku,máme rádi klasické Vánoční i moderní. Nejvíc se mi líbí tichá noc a koledy od Lucii Bilé

1velrybka
16. lis 2016

Celá naše rodina má doslova "hudební hluch". Koledy si pouštíme, během Štědrého dne a celkově během vánočních svátků k nim přidáme sem tam i nějakou vánoční písničku - ne vyloženě koledu. Na Štědrý večer nezpíváme, abych to nekazili, ale jinak během dne či během svátků občas ano, ale ne nijak plánovaně či hromadně. Dcerce budou v únoru 3 roky, takže první koledy se naučí teprve letos.