Aromaterapie - využíváte ji k navození té správné spánkové atmosféry?

radka_pribinacek
Moderátor
3. lis 2017

Levandule nebo třeba mandarinka mohou pomoci k lepšímu usínání. Zkoušeli jste účinek vonných olejů v dětském pokoji?
Občas, než uložím Malvínku ke spaní, nakapu, většinou levandulový, olej na keramickou destičku, odkud se vůně postupně uvolňuje. Nebo když má rýmu, tak eukalyptový olej. Mám pocit, že se jí pak lépe spinká. 
PS: v blogu najdete tip na výrobu spreje proti bubákům - tam hrají svou roli právě vonné olejíčky. 🙂

luciska82
3. lis 2017

Olejíčky mám moc ráda. Doma jich mám asi 20🙂 používám často. Většinou když manžel není doma,je to na něho intenzivní (ale když přijde domů a jemně to voní, tak to má také rád)

radka_pribinacek
autorModerátor
3. lis 2017

@luciska82 taky je mám moc ráda, jen mám ještě velké mezery, který kdy použít a na co se jaký hodí, každopádně mám v plánu si mezery doplnit 😊

verinikki
3. lis 2017

Tak v dětském pokoji máme malý difuzérek, který dělá mlhu-je to super věc při nemocích-zvlhčuje vzduch a olejíčky se taky dají přidat - třeba tymián s eukalyptem.
A jinak za sebe doporučuju difuzér na aromaolejíčky do auta - minulé vánoce dostali všichni v rodině: http://www.okenkovesperky.cz/AROMATERAPEUTICKE-...