Co budete vařit tento víkend?

klararohlikcz
29. led 2016

Krásné páteční ráno,
je před námi víkend a mně začíná víkendová starost, co budeme o víkendu dělat a take co budeme vařit 😀
Dáte mi prosím tip, co budete vařit vy o víkendu?
U nás na Rohlíku nenajdete jen potraviny, ale také recepty, kde rovnou ingredience můžete vložit do košíku. Nemusíte tak složitě hledat a vybírat, co vše potřebujete do vybraného receptu 🙂

Mrkněte se k nám na stránky http://rhlk.cz/recepty-rohlik

Těším se na vase tipy 😀

Klára

1velrybka
29. led 2016

My zítra budeme dělat dančí medailonky a amer. brambory a pro dcerku rajskou a těstoviny, v neděli svíčkovou s knedlíkem. A polévky - zítra vývar z dančího a v neděli bramboračka.

mimar
29. led 2016

zítra palačinky s marmeládou a v neděli kuřízek s brkaší 🙂

monunkaaa
29. led 2016

@klararohlikcz Klarko,jeste jsem si vzpomněla na jeden z luštěnin.. udělám základ na veprovy guláš,kdyz je maso měkké přidám červené fazole v plechovkach a lehce zahustim moukou.. nedávat cesnek. Manžel miluje samotné,my ostatní k tomu jíme chleba. 🙂
Tak pokud se vam receptik hodi..

kubicek11
29. led 2016

My si tento víkend opravdu dopřejeme. Vaříme téměř vždy na oba dny. Bude zelňačka......hrozně dlouho na ní máme chuť. Vepřové výpečky, špenát a bramborový knedlík. 😅 Já už se taaak těším 😀

tajemna30
29. led 2016

U nás zítra budou lasagne ve zdravější verzi, aby to bylo vhodné i pro děti, zeleninová polévka. A v neděli jdeme na oběd k babičce, slaví narozeniny.

tajemna30
29. led 2016

@klararohlikcz Klárko, já včera dělala poprvé ciznu a mohu jen doporučit - rychlé moc dobré zdravé. Určitě vyzkoušejte.
Například recept tady:
http://mamavkuchyni.blogspot.cz/2015/12/cizrnov...

Ty webové stránky mám moc ráda - paní je moc milá, a má na svých stránkách bezva recepty pro děti.

lin18
29. led 2016

@klararohlikcz dnes jsme měli kuřecí maso zapečené s těstovinami, špenátem a smetanou, zítra roštěnky s rýží a v neděli to vidím na sekanou s bramborovou kaší a mrkvový salát
Z luštěnin vynikající chilli con carne...pro děti dělám bez chilli...s rýží, fazolovou polévku, hrachovou polévku, dušený hrášek s mrkví a hovězím masem, čočkový salát. Když mi zbude čočka nakyselo dá se rozmixovat a je z toho výborná pomazánka na chleba.

elucik
30. led 2016

Rajskou omacku, tu máme rádi..

hohe
30. led 2016

Pro prcky zeleninovou polévku a pro nás guláš...

kariii
30. led 2016

Dneska karbanátky a zítra po 100 letech žemlovku 🙂

skyvik
30. led 2016

Všechno z jednoho pekáčku, brambory, mrkev, petržel, cibule, česnek a na to kuřecí stehna. A máme to i na zítra 🙂

p_ch
30. led 2016

@klararohlikcz jasně :D

klararohlikcz
autor
30. led 2016

@monunkaaa super, moc děkuji za tipy, to vypadá dobře 🙂

klararohlikcz
autor
30. led 2016

@skyvik mám moc ráda recepty z jednoho pekáčku 🙂
Já musím říct, že jsem si zamilovala novou kuchařku do Apetitu Rychlé večeře - tam jsou přesně podobné recepty a je super!
https://www.rohlik.cz/c134791-kucharky-apetit?p...

klararohlikcz
autor
30. led 2016

@tajemna30 jéé, tak to je super, tu jsem ještě nezkoušela 🙂

zuzaaanka
30. led 2016

Zapecena kruti prsa se smetanou a brokolici, k tomu testoviny. Dnes byl kralik na cesneku, br knedlik a spenat 🙂

mkrelo
30. led 2016

Dnes u nás kotlety na slehacce se zeleninou a zítra palačinky se šlehačkou, namazané domácí marmeládou a nutelou.

tajemna30
30. led 2016

@klararohlikcz Klárko určitě vyzkoušejte, opravdu mě cizrna velmi mile překvapila a moc chutnala i 17 měsíčnímu synovi - bylo to rychlé a chutné. Já tedy použila cizrnu v plechovce - abych nemusela namáčet a zejména dlouho cizrnu vařit. Kamarádky si velmi chválí i humus z cizrny. 🙂

megy
30. led 2016

tak u nás dnes byl šidící den 😀 měli jsme chuť na párky 😀 a zítra to bude krůtí s tarhoňou

skyvik
30. led 2016

@klararohlikcz Ja taky, nezaspini se moc nadobi a je to rychle a jednoduche 🙂 Tuhle jeste nemame, diky za tip, urcite ji omrknu!

lucienn5
30. led 2016

My dnes měli domácí burgery a zítra kapustová polévka a zelenino-vločkové bramboráčky s kuřecí směsí ... 🙂

mrkew
31. led 2016

Manžel je myslivec tak dnes kančí guláš a ja odpo peču buchtu

markves83
31. led 2016

Ja dělala vepřovou krkovici na jablkách k tomu brambory zelny salat a hrachova polevka

luca16
31. led 2016

francouzskou polévku a kuličky po řecku s bramborem🙂

renatab
31. led 2016

Jako vsude 😛i u nas byla v sobotu rajska jen s testovinou a karbanatkem s trouby a dnes je domaci kralik na smetane s domacim kynutym knedlikem. Dezerty mame ze vcera tvarohovou buchtu a brownies

majkylove
31. led 2016

@lin18 prosím receptík na těstoviny 😅

lin18
31. led 2016

@majkylove kureci maso osolim, pridam tymian, osmahnu a dusim do mekka. Kdyz je mekke pridam spenat a cesnek a jeste chvilku podusim...musi byt pryc vsechna voda. Do zapekaciho pekacku dam uvarene testoviny, pridam maso se spenatem, promicham, zaleju slehackou, nahoru nastrouham syr a zapecu. Mne to chutna moc, chlap se moc netvaril 🙂

olasek
31. led 2016

My meli holanďáky s bamborovou kaší a okurkový salát. A buchtu jsem dělala perník politý čokoládou a sypaný kokosem 😵

budouci_maminka
31. led 2016

Dneska grilovany okoun se sezamovými seminky, bramborova kaše a rajcatovo- zeleninova omáčka. .výjimečne jsem vstávala brzy a dost jsem se nudila 🙂)

sandi777
31. led 2016

Krutí na žampionech s rýží a vývar