Čtvrteční soutěž s Weledou. Jak jste vybírali kosmetiku pro vaše nejmenší?

klararohlikcz
28. led 2016

Milé maminky a budoucí maminky,
určitě každá z vás řešila, řeší nebo brzy bude řešit, jakou kosmetiku bude používat pro své miminko.
Dnes si zasoutěžíme o kosmetiku značky Weleda. Je to přírodní kosmetika, její vůně je příjemná a nezaměnitelná.
Všechny přípravky Weledy jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek.
Dejte nám tip na kosmetiku, kterou jste používali nebo jste se rozhodli, že budete používat a já vyberu 5 z vás, které obdrží balíček značky Weleda emoticon
Příspěvky vkládejte do dnešní půlnoci t.j. do 28.1. a já v neděli vyberu výherce.
Na Rohlíku naleznete Weledu pro maminky i miminka. 🙂
http://rhlk.cz/kosmetika-od-weledy

Krásný den

Klára

sandi777
28. led 2016

Mi používáme přípravky od firmy Ziaja v kombinaci s čištěným olejem z lékárny 🌸

bledulka84
28. led 2016

Jé, děkuju za tip na zubní pastu, zatím si malá zoubky čistila jen vodou, tak určitě koupím a vyzkoušíme. Jinak používáme kosmetiku Hipp a Excipial kids.

adellt
28. led 2016

Narození miminka čekáme v létě, ale už teď pokukuju a přemýšlím, co mu pořídit za kosmetiku. Zatím teda u mě na prvním místě je Weleda díky tomu, že je vyráběna z přírodních surovin. Na druhém místě pak zvažuji Hipp, jelikož na ni hodně čtu chválu. Uvidíme, která nám nakonec bude více vyhovovat.

pavlavidenska
28. led 2016

Jelikož čekáme naše první miminko snažíme se vybírat "poctivě" kvalitní výrobky a to především u kosmetiky 🙂 Ještě stále nejsem rozhodnutá co budu používat na opruzeninky, ale jinak už mám mandlový olej na mazání od nobilis, měsíčkový olej od waledy, a kosmetiku na koupání od hipp.. ale tím určitě nekončíme..

juliemichal
28. led 2016

u nás vede od mého dětství do teď kosmetika nivea 🙂

makretek
28. led 2016

My používáme hodně kokosový olej a když už používám nějaký krém, tak Biodermu. Místo zubní pasty používáme gel od Weledy 🙂

majisska
28. led 2016

Na maleho moc kosmetiky nepouzivam, myju ve vode a natiram jen obcas. Pouzivam kosmetiku od Weledy a ALverde. Pro sebe mam skoro vse Alverde a chystam se na nakup teloveho mleka Weleda. Slysela jsem na ne jen chvalu🙂.

zhalickova
28. led 2016

U nás jsme si poslední dobou oblíbili kosmetiku Hipp. Líbí se mi její jemné složení a vůně. Super je dávkovač na mýdle, takže si ho děti dávkují sami. Vůně je tak nevinná, že tuto dětskou kosmetiku používám i já a netrpím na žádné ekzémy, ani suchá místa. Weledu jsem používala , když byli miminka, taky super kosmetika, jen ta cena je vyšší, proto se třemi dětmi musím i trochu šetřit :(

verunka_korunka
28. led 2016

V porodnici používali hipp a weledu. Bohužel mi přijdou obě tyto značky příliš předražené. Kosmetiku pro miminko jsem tedy vybírala hlavně podle vůně (aby mi vonělo), dále relativně normální cena a žádná noname značka. Nakonec jsem koupila niveu, protože vojska nejlépe.

fispanek
28. led 2016

Krásný den🙂Za nás v porodnici,odstartováno Weledou,ta vůně,mi dodnes připomíná ty chvíle v porodnici s našim miminkem!!Potom Linola,Batole,Nivea,ale také kokosový olej od Sallosu,i ten je perfektní,jak pro děti,tak pro maminky.Vím,že Weleda,je dražší,ale stojí za to,je to prověřená kvalita a ta vůně......!

monunkaaa
28. led 2016

Na koupání nam vyhovuje Hipp pena s kachnickou,sebamed. Na mazání používáme olejicek od Hipp (mandlovy). A na oblicejik používáme Weledu,ted mame zimní a je super..

joslin
28. led 2016

Ahojky, chtěla jsem pro prcka jen to nejlepší a nechtěla jsem mu poškodit pokožku už od malička. Látkujeme a používáme bio slunečnicový olejíček po koupání na promazání celého tělíčka i vlásků. Na zadeček používáme, podle doporučení porodnice Lenienskou mast, která se dá koupit za slušný peníz ve větším množství - vyrobena přímo v lékárně. Tím, že jsme jednou otestovali použití plínek na 12 hodin přes noc (deklarovali, že plínka vydrží 12 hodin, haha), což byl ten nejhorší nápad, protože plínka sice vydržela, ale prcek měl poté několik dní první opruzeniny, ....pomohl nám jako jediný Sudocrem a výsledek byl viditelný opravdu za půlden. Nic proti Bepanthenu, ale je drahý a vůbec nám v této situaci nepomohl. Sudocrem je sice také dražší, ale rozhodně za to stojí 🙂 Teď je prckovi téměř půlrok a přežíváme i nadále na bio slunečnicovém olejíčku, lenienské masti a sudocremu, který jsme dávali i na "miminkovské beďary" a na prďolu 🙂 už jsem několikrát přemýšlela, že bych prcka nějako už "ovoněla". O Weledě jsem se doslechla, vím, že se doporučuje i pro děti s citlivou pokožkou. Je bez konzervantů, bez parfemace. Tím, že já trpěla jako malá na ekzémy, tak bych Weledu vyzkoušela pro prcka, protože je tu šance, že bude mít ekzém dědičně po mně a nechci mu pokožku zatěžovat, ale cenově je Weleda poněkud nákladnější a abych koupila například olejíček do koupele za několik set korun a pak zjistila, že nevyhovuje a nechala v tom koupat manžela, chichi....to asi ne. Kdybych vyhrála, kosmetiku bych na prckovi otestovala a případně poté kupovala, pokud by byla opravdu tak vynikající, jak se proklamuje 🙂 Hezký den všem 🙂 Jana 🙂

zachrpe
28. led 2016

Eliška po narození dostala od mých kamarádek a kolegyň z práce obrovskou zásobu kosmetiky značky Nivea baby a ta jí vydržela do teď 😀 Od značky Weleda jsme zatím ještě nic nevyzkoušely a proto to budeme muset co nejdřív napravit !!! 🙂

kkouzlo
28. led 2016

Na kluky v podstatě nepoužívám nic. Starší si začal sám vybírat pěnu do koupele a sprcháč podle obrázků, takže se prostě meje "spidermanem" nebo něcím, kde ho zaujme obrázek. O kvalitě si ale občas nedělám iluze, častěji naštěstí stačí voda.
Pro sebe mám ráda Garnier a sprcháče Dermacol a manžel nedá dopustit na modrou indulonu na nohy :D

mari90
28. led 2016

Pro malou pouzivam Niveu, ale uz delsi dobu uvazuji prave o Welede, ale jeste jsem nebyla schopna ji dojit koupit 😀

skyvik
28. led 2016

V porodnici byla k vyzkoušení kosmetika Hipp, která nádherně voněla a dceři sedla, tak jsme hned po návratu domů koupili olejíček a sprchový gel od Hippu. Později z důvodu atopáku jsme dokoupili Biodermu Atoderm krém, mažeme dvakrát denně celé tělo, a od Weledy olejíček do vany. Po dnech s Linolou jsme ještě přikoupili olej od Linoly do vany, dcera je krásně promaštěná a pokožka je vláčná (už jsem jí ji ukradla do vany i já 🙂). Při přebalování klasika Sudocrem, Bepanthen, olejíček Medvídek od Eone. Teď zkoušíme zubní pastu právě od Weledy, snad si na ni brzy zvykne, zatím jí moc nechutná 🙂

fouskovi
28. led 2016

Já kosmetiku vybírám podle toho jak se to osvědčilo, na koupání máme Johns Baby , po koupání namažu klasikou Aviril olejíčkem a z porodnice máme vyzkoušený na zadeček Sudo creme a nové věci zatím nezkouším je ještě na experimenty moc malej. 😉

dendulalacek
28. led 2016

V porodnici jsme dostali hodně vzorků. Takže jsme jich vyzkoušeli dost. Nakonec máme Weledu a jsme spokojení. Malá má hladkou pokožku a nádherně voní. Nemusíme řešit žádné problémy a opruzeniny. Takže paráda.

pavlak5
28. led 2016

V tehotenstvi,jsem si mazala bricho olejem Weleda,pro maleho jsme pouzivani Jihnsosn's,protoze jej meli v porodnici,tam jsem se take naucila pouzivat modrou indulonu...ta zustala dosnes ,je to nejlepsi orem na promazavaji.Jinak sama pouzivam sampony Vichy,jedine ,co mi pomahaji na lupy.a co se tyce sprchovych gelu u nas ted jede Bohemia kosmetic ,je ceska a ma nizke ceny a ted na vanoce super vtipne retro balicky 🙂

prada11
28. led 2016

Kosmetiku pro naši berušku jsem vybírala a vybírám podle toho jestli je dělaná z přírodních surovin. Nechci na ní dávat žádnou chemii. Momentálně se nám na opruzeny zadecek nejvíc osvědčila masticka od weledy a pak máme rádi Hipp. Nesnáším hodně parfemovane věci a i proto nepoužíváme vlhcene ubrousky ale Medvidka od Eone. Je přírodní, takže žádná chemie a nesmrdi.

jhhd
28. led 2016

Zastávám názor, že čím míň kosmetiky tím lépe. Bez pár věcí ovšem být nemůžeme. Jedná se o dětské mýdlo, krém na obličej, když je venku zima, a krém na zadeček. S tím si v rodině téměř vystačím, za nás dospělé jen ještě přidáme šampon na vlasy a balzám na rty. Jako zásadní věc považuji krém na zadeček. Musím říct, že díky vzorečkům pro miminko jsme jich vyzkoušeli spoustu. Weleda mě moc mile překvapila - krásně voní, skvělá konzistence a hlavně funguje, což se bohužel nedá říct ani o Bepanthenu ani o Sebamedu. Jinak samožřejmě Sudocreme je hvězda a osvědčil se i obyčejný Babylove měsíčkový krém na zadeček. Rybilka je taky fajn a Hipp takový průměr. Takže u nás nakonec na běžné používání vyhrál měsíčkový Babylove vzhledem k poměru cena výkon a když náhodou dojde na opruzení, tak Sudocreme.

kutr26
28. led 2016

U nás jsme vyzkoušeli různou kosmetiku nivea,Johnsons Baby atd ale nakonec jsme zůstali u hipp ale na weledu jsem četla a slyšela jen to dobré a už delši dobu přemýšlím že jí zkusíme vyzkoušet 🙂

kacazagi
28. led 2016

My si opravdu chvalime vyrobky z obchodu Havlikova prirodni apoteka. Sice to neni klasicky vyrobce, ma jen par obchodu, jinak lze objednat pres internet, presto nas svoji cistotou a prirozenosti oslovila. Vyborny je detsky olej ze smesi oleju (rakytnikovy, makovy, mandlovy...), vonava mydla s bylinkami i mazani. Pro veci denni potreby (krem pro me, odlicovac aj.) sahnu vetsinou po vyrobcich z Lidlu nebo DM - kvalitni a cenove priznive 😉

makulinecka
28. led 2016

Hezký den, než se dcera narodila měla jsem nakoupenou dětskou kosmetiku od Hipp a Niveu. Po narozeni dcery se objevil atopický ekzém a tato dětská kosmetika nám nevyhovovala. Proto jsme začaly používat Adermu, Eucerin a nyní používáme Linolu. Teď jsme v klidové fázi, tak uvažujeme co použít dál. Nad Weledou uvažujeme hodně. Již jsem se zaregistrovala a mám i členskou kartu, tak uvidíme. Žádnou zkušenost s ním nemám, ale podle ohlasů výše bude fajn hlavně, aby vyhovovala dceři a její citlivé kůži.

noname24
28. led 2016

Mám téměř půlročního syna, proto jsem na jeho pokožku hodně zaměřená, koupeme v Linole, po koupání mažeme na střídačku olejíčkem od Weledy a Indulonou, ven když je mráz mažeme Weledou, na zadeček používám Medvídka od Eone. Weleda nám celkem vyhovuje, ráda bych zkusila ten zubní gel, ani jsem nevěděla, že Weleda nějaký vyrábí 🙂

pucinkaaaa
28. led 2016

V letnich mesicich zapasime s exemem, tak koupeme v linole. Jinak ted pres zimni obdobi pouzivame na koupani cokoliv 🙂, jen po koupani namazu pro jistotu nektera mista zinkovou masti.
Na "mraz", ktereho jsme si teda letos zatim moc neuzili davam obycejny krem z DM babylove. No a pusinku mazeme pomadou z Yves Rocher, kupuju jahodovou a kdyz se s ni majel maze sam, vypada jako klaun, protoze to ma snad i na nose 🙂

lucianapolis
28. led 2016

Dříve jsem byla zaslepena komerční kosmetikou a tudíž ji i v hojném počtu nakupovala. Nyní ale vím, že přírodní věci jsou pro naši rodinu to pravé 🙂 takže jsem si hodně oblíbila Saloos, Mannu, Karla Hádka aj. dokonce zvažuji i výrobu vlastní kosmetiky, protože se hodně zajímám o složení přípravků a to člověk někdy žasne.

artepka
28. led 2016

Na prvni miminko jsem pouzivala Niveu a Bübchen. Ted cekam druhe miminko a uz pomalu pokuji, jakou kosmetiku poridim tentokrat... 🙂

pavlikovarenata
28. led 2016

na úplné mimino jsme nepoužívali nic, stejně tak i u druhého syna. Stačila pouhá voda a pak jsme vyzkoušeli některé produkty od Nobilis Tilia a byly moc super. Dokonce i Jakoubek na zoubky se mi zdál ze všech těch mazadel nejlepší 😉

ta_kacka
28. led 2016

Kosmetika byl pro me oříšek- mam atopicky ekzém, tak jsem přečetla spoustu diskuzi, poradila se s mnoha lidmi... Nakonec to vyhrála bioderma atoderm jako telove mléko, sprchový gel Klorane... A vlastně nic jiného nepoužívám pro malého, max na pusu maznu Jakoubka když bolí zuby 🙂 Weledu se chystám vyzkoušet už dlouho, líbí se mi, ze je vyráběna z přírodních surovin...