SOUTĚŽ: Soutěžíme o organickou kosmetiku Pure Beginnings

katka_kosikcz
14. pro 2017

Dnešní soutěž mě obzvlášť těší, protože máme pro vás 3 velké balíčky Organické kosmetiky Pure Beginnings.🌴🍏🍀

Dodavatel byl tak hodný, že do každého balíčku dal všechny produkty, abyste mohli vyzkoušet opravdu všechno a sami uvidíte, jak je tahle kosmetika úžasná.😍 Přidám tady zajímavé články, které vám tuto kosmetiku přiblíží. 😇

Nedávno se kosmetika Pure Beginnings rozrostla o novinky. Jsou to produkty z Probiotické řady. Jsme moc rádi, že i tyto novinky již můžeme mít v nabídce 😊 https://www.kosik.cz/hledat?q=pure_beginnings_k...

Dneska nebudu vymýšlet žádné soutěžní otázky ani zadávat úkoly, byla bych ráda, kdybychom tady zavedli diskuzi na téma BIO kosmetika. Přeci jenom se u nás starám o sortiment, který zákazníkům nabízíme a zajímá mě, které produkty vyhledáváte právě vy – maminky 😊

Z vašich komentářů vylosujeme 3 výherce, kterým pošleme jeden ze 3 dárečků. O výhře vás budeme informovat interní poštou.
Soutěž probíhá dnes 14.12.2017 do půlnoci.

muribana
14. pro 2017

Dobrý den, moc děkuji za tohle téma. Já osobně preferuji velmi BIO kosmetiku a u dětí obzvláště. Přece jen mají tenkou pokožku a chci je chránit jak jen to jde. Už tak je planeta ,,zanesená a znečištěná,, až až..Organickou kosmetiku Pure Beginnings jsem zatím neměla možnost vyzkoušet. Ráda se dovím tipy maminek třeba na domácí BIO přípravky, vím, že některé maminky si doma vaří samy mýdla aj.

jessuela
14. pro 2017

Ja se dost zajimam o peci o vlasy, zajimaji me hodne produkty proti vypadavani. Od porodu dost trpim a vlasy padaji ve velkem.
A jako kazda zenska, rada vypadam dobre, takze i produkty pro lepsi plet.

ivca1986
14. pro 2017

Dosud jsme u dětí žádnou BIO kosmetiku nevyužili, protože nakupuji vše u jedné značky. Ale tahle už od pohledu láká... ty sovičky a zvířátka jsou super. 🙂

ivca1986
14. pro 2017

@jessuela pod to se také podepisuji, po obou dětěch mě vypadaly vlasy, vlastně padají ještě stále dál, protože už rok dceru kojím a bohužel žádné vitamíny nepomohly.

jezz1e
14. pro 2017

Kupuji většinu kosmetiky a čistících prostředků pokud možno v bio kvalitě. Krémy apod. už mám celkem vychytané, akorát bojuji s vlasovou kosmetikou - tam jsem zatím ideální přípravek nenašla. Mám suché vlasy s tendencí ke krepatění, vyzkoušela jsem 3 šampony a stejně mi přijde, že jsou vlasy vysušené. Pomáhá snad jen kokosový olej. Takže kdyby mě někdo tip, co na krepaté vlasy, sem s ním 🙂

lucie_91
14. pro 2017

BIO kosmetiku jsme již zkoušeli (jiné typy) a i přesto se u dětí objevil ekzém, případně zarudnutí nebo jiné projevy, kvůli kterým jsme se právě pro vyzkoušení BIO kosmetiky rozhodli. Hledáme, která nám opravdu pomůže a zatím jsme nenašli žádnou, která skutečně potlačí tyto občasné reakce pokožky. Proto mě zaujala tato kosmetika, o které jsem doposud ještě neslyšela. Třeba by právě ona pomohla. Uvidíme.

andinka97
14. pro 2017

U nas jsem zatim BIO kosmetiku nevyzkousela, ale myju si hlavu misto samponu zitnou moukou a je to uplne super 😉 me vlasy vypadaj uplne jinak a jeste k tomu se tolik nemasti 😍 doporucili mi to holky tady na modrem konikovi a ja jim jsem nesmirne vdecna ❤ jinak kupujem vetsinu kosmetiky v nemecku vyjde tam levnejs a prijde mi ze spoustu veci maj i kvalitnejsi

pekosek
14. pro 2017

Dobrý den vzhledem k tomu, že mám od mala atopický ekzém, bylo dost velké riziko, že ho bude mít také můj syn. Ještě před narozením jsem pečlivě vybírala kosmetiku. Slyšela jsem velkou chválu na kosmetiku weleda. Zpočátku jsme tedy používali převážně tuto kosmetiku. Místo vlhčených ubrousků se mi skvěle osvědčil medvídek od značky eone. Bohužel i přes velkou péči se u malého ekzém objevil a tak jsme nyní na kosmetice la roche speciální řada pro atopickou kůži. Nejprve jsem viděla zlepšení a nyní se poohlížím jestli by se neobjevilo něco lepšího. Děkuji za seznámení s touto kosmetikou a jeji probiotickou řadou. Prozkoumám více a byla bych moc ráda kdyby se tu objevila zkušenost s touto kosmetikou a ekzémem

petaov
14. pro 2017

O BIO kosmetiku se zajímám od té doby, co mám děti. Starší syn trpěl na ekzémy a když jsem vyházela veškerou chemii (v kosmetice i v domácnosti), tak mu ekzémy zmizely. Mám také ráda tu kosmetiku, která si na BIO přírodní jen nehraje, proto vždy pečlivě čtu složení.

soda365
14. pro 2017

zatím jsem bio kosmetiku nevyzkoušela, ale mám to jako jedno z předsevzetí do roku 2018.. Asi se zaměřím především na vlasy a pokožku na rukou, ty mám od porodu opravdu strašně vysušené

petra_pf
14. pro 2017

Bio kosmetiku používám zatím na vlasy a jak jsem byla prvně skeptická, tak teď jsem nadšená. Ráda bych vyzkoušela další produktu např. na pleť z řady BIO.

i_v_c_a
14. pro 2017

Biokosmetiku moc neřeším,kupují to, co mi vyhovuje, a na holku vlastně nic nepoužívám, ale tato má fakt boží obaly 🙂.

zabicka30
14. pro 2017

Upřímně Bio kosmetiku úplně nevyhledávám. Takže zkušeností moc nemám. Sem tam doma nějakou Bio kosmetiku máme, ale že bych vyhledával jen Bio, se nedá říct. Jelikož doma nikdo netrpíme na ekzémy, tak může používat skoro vše. Spíše preferuji konzistenci dané kosmetiky a jemnou vůni. Velmi mne ale zaujaly obaly této kosmetiky, opravdu se povedly a vypadají perfektně 🙂.

kateg
14. pro 2017

Mám ráda výrobky, které nezatěžují životní prostředí a netestují se na zvířatech 🙂. Pure Beginnings splňuje tyto požadavky, zatím jsme ale produkty této značky nevyzkoušeli 🙂.

veronika4709
14. pro 2017

Bio kosmetiku jsem již vyzkoušela,ale tuto vůbec neznám, obaly vypadájí krásně. Ráda bych ji vyzkoušela. 🙂

jarcca
14. pro 2017

Já se o bio kosmetiky začala zajímat teprve nedávno a upřímně v tom dost tápu...je tolik značek a každý má jiný certifikát....ale my si naštěstí vystačíme na většinu jen s kokosovým olejem. 🙂

germaine
14. pro 2017

Zdravím, teprve nedávno jsme začali kupovat biopotraviny, kosmetiku jeste ne, takže kdyby se na nás usmálo štěstí, bylo by to super 😊

claudie89
14. pro 2017

Době, den,já teda upřímně zkušenosti s BIO ničím nemám😁 kromě domácích vajíček kupujeme vše v supermarketu bez příznaků BIO takže bych i rada vyzkoušela BIO kosmetiku a zjistila,zda poznam rozdíl mezi BIO a NEBIO😊

cerlada
14. pro 2017

Můj syn je poměrně citlivý na kosmetiku/materiál oblečení a relativně ho ledacos rozhází. Stačí i malá změna v jídelníčku a i teď skoro ve 2 letech se osype. Jsem ráda, že jsem objevila produkty, které mu nevadí. A těch není nikdy málo, proto bych ráda vyzkoušela i tyto, protože jak koukám nabízí širokou škálu produktů, což se mi opravdu líbí (mít vše od jedné značky a nemuset se bát reakce). Bože, to zní jak sen 🙂

misisska
14. pro 2017

Od jisté chvíle kupujeme jen bio kosmetiku s certifikátem NaTrue. Protože mi záleží nejen na tom, co necháváme vstřebávat naší kůží, ale i na tom, jak žijí zemědělci, kteří pro nás ingredience pěstují. Používáme Weledu, Alverde, Eoné a Nobilis Thilia, plus domácí kosmetiku, kterou si buďto sami vyrábíme, nebo dostáváme od známých. Ale nejraději máme Weledu. Jednou bych se chtěla ponořit úplně do komplexního přístupu ke svému tělu 🙂

snany
14. pro 2017

Kosmetiku moc nepoužívám a když už ano, dívám se na složení, ne vždy bio musí být lepší a kvalitnější

mari90
14. pro 2017

Zatim zkusenost s Bio kosmetikou zadnou nemam, i kdyz uz se dlouho odhodlavam, ze nejakou poridim takze pokud by se postestilo urcite bych byla rada.

makynaeliska
14. pro 2017

Ja tuhle znacku vubec neznam😍Priznam se ze tohle jsem moc neresila do minuleho tydne kdy syn byl u dr.a ma chudak po me bohuzel atopicky ekzem

vaniilla
14. pro 2017

Tuhle značku jsem ještě neviděla. Většinou používáme kosmetiku HIPP, při výběru vždy čtu složení.

natilla
14. pro 2017

Přiznám se, že kosmetiku zatím příliš neřeším (asi bych měla, už mi bylo 30let..)..Nápad s bio kosmetikou se mi líbí, příroda by se měla zatěžovat co nejméně a měli bychom být rády, že z ní můžeme čerpat..🙂

lenickae
14. pro 2017

Bio kosmetika mě zajímá teprve krátce, hlavně kvůli dcerce a synovi - oba mají citlivou pokožku. A tato vypadá na první pohled parádně! Ráda si o ní něco přečtu a ještě raději bych ji vyzkoušela 🙂

evolf
14. pro 2017

Ráda vyzkouším každou novou kosmetiku.

lucik126
14. pro 2017

Dobrý den.Moc nemám zkušenosti s BIO dětskou kosmetikou.Jednou jsem měla možnost vyzkoušet dětský Bio šampon.Krasne voněl a malá měla pak jemné vlasy.Totu značku Bio produktu neznám.V lednu čekáme miminko tak se snažím najít nejlepší kosmetiku.🙂

kacazagi
14. pro 2017

Máme tři kluky a dva starší mají kombinované mentální postižení. Neznám slovo nejde a beru to jako lenost a výmluvu. Makáme a dřeme denně, máme spoustu aktivit a doma tak, aby nám všem bylo dobře. Chci ale taky, aby bylo dobře “po nás”, takže třídíme, uklízíme lesy a mimo jiné koukám, co kupuji a u kosmetiky a pracích prostředků zvlášť, protože většina se špatně odbourává a likviduje (třeba peeling s umělými částečkami je vyloženě zlo pro přírodu). Většinou se pídím opravdu po tom, co se o značce a jejich zdrojích dá zjistit a pak u značky dlouho zůstávám. Stejně tak u potravin. Máme rádi poctivé regionální produkty a domácí výrobky. Ty jsou bohužel v malém dostání, takže jich je všude skromě 🙂 takže když někdo řekne, že nesleduje složení, že to nejde, že je toho moc.. jde to, a pokud jsou výrobky kvalitní, svoji klientelu si najdou 🙂

matulka93
14. pro 2017

Cekam prvni miminko 👶🚼 a hledam pro nej bio kosmetiku protoze si myslim ze chemie je v dnesni dobe vsude až kam, tak proc zatezovat to maličké stvoření další chemii, kdyz to jde perfektně i bez ni. Sama jsem mela tu čest vyzkouset nejake bio vyrobky a byla jsem nadšená 😊😊