SOUTĚŽ: Soutěžíme o organickou kosmetiku Pure Beginnings

katka_kosikcz
14. pro 2017

Dnešní soutěž mě obzvlášť těší, protože máme pro vás 3 velké balíčky Organické kosmetiky Pure Beginnings.🌴🍏🍀

Dodavatel byl tak hodný, že do každého balíčku dal všechny produkty, abyste mohli vyzkoušet opravdu všechno a sami uvidíte, jak je tahle kosmetika úžasná.😍 Přidám tady zajímavé články, které vám tuto kosmetiku přiblíží. 😇

Nedávno se kosmetika Pure Beginnings rozrostla o novinky. Jsou to produkty z Probiotické řady. Jsme moc rádi, že i tyto novinky již můžeme mít v nabídce 😊 https://www.kosik.cz/hledat?q=pure_beginnings_k...

Dneska nebudu vymýšlet žádné soutěžní otázky ani zadávat úkoly, byla bych ráda, kdybychom tady zavedli diskuzi na téma BIO kosmetika. Přeci jenom se u nás starám o sortiment, který zákazníkům nabízíme a zajímá mě, které produkty vyhledáváte právě vy – maminky 😊

Z vašich komentářů vylosujeme 3 výherce, kterým pošleme jeden ze 3 dárečků. O výhře vás budeme informovat interní poštou.
Soutěž probíhá dnes 14.12.2017 do půlnoci.

k_pusinka
14. pro 2017

K BIO kosmetice jsem se dostala diky atomickému ekzemu u dcerky, jelikoz vsechny chemie ji to jeste zhorsovaly. Proto se o bio zacinam vice zajímat, i sem si pořídila krémy pro mne - ano je to dražší, ale clovek ma kepsi pocit kdyz na sebe neco patla 🙂

ejva
14. pro 2017

Děkuji za tuhle soutěž. Protože tuhle značku vůbec neznám. A vypadá velmi dobře. I když nevyhraju, určitě si nějaký produkt zakoupim. Pár bio výrobků mám. A hlavně kupuji to, co se mi osvědčilo. Určitě budu ráda za recenze na tuto řadu 😉, pokud někdo už vyzkoušel.

kachna_b
14. pro 2017

S touto kozmetikou som sa ešte nestretla. Sama si nijak extra na kozmetiku nepotrpím. Skôr len hydratačné krémy, telové mlieka, ale len sporadicky, pretože som nenašla ešte kozmetiku, ktorá by vyhovovala mojej citlivej a suchej pokožke. A čo sa malého týka, po nakúpení "kvalitnej" značkovej kozmetike dostupnej v bežných obchodoch a drogériach, po ktorej sa mi neskutočne vyhádzal, sme zostali pri používaní olivového oleja a bambuckého masla. Táto značky vyzerá zaujímavo, páči sa mi, že niesú zbytočne pridávané žiadne parfumované zložky

neria55
14. pro 2017

Tuhle značku ještě neznám, ale velice ráda bych samozřejmě vyzkoušela na svého chlapečka, který se narodí v březnu. Stále uvažuji, kterou značku kosmetiky vybrat, já sama bohužel již od narození mám problémy s atopickým ekzémem, tak pro mě je kosmetika dost důležitá, ne každá mi sedne.
Bio kosmetiku - sprchové gely, mýdla, pěny do koupele používám hlavně na sprchování, tu jedinou snese má pokožka a nemám ji po sprše či koupeli vysušenou.🙂 Proto se snažím vybrat vhodnou kosmetiku i pro naše miminko, už teď vím, že to nebude lehké. Tyto dárky by mi to rozhodně o něco usnadnily 🙂

lucieeva777
14. pro 2017

Tuhle kosmetiku vubec neznam.Rada se s ni seznamim.Jelikoz mam malou dcerku,vzdy pro ni hledam to nejlepsi a verim,ze tato kosmetika to muze byt...

cerveliska
14. pro 2017

Já pro děti kupuji výrobky od Mixa, mají docela citlivou pleť, ale ráda si přečtu něco o "jiné" kosmetice, těším se na články. Tahle značka určitě zaslouží pochvalu za atraktivitu obalu. Děkuji za tip.

nikolettab
14. pro 2017

O složení kosmetiky se zajímám od te doby co mám děti, je pravda že občas je trochu náročné se v tom velkém množství produktů vyznat ale když člověk občas zahlédne co se prodává jako dětská kosmetika, tak se opravdu divím, že to někdo může koupit. Přímo tuto značku kosmetiky neznám.

papunkova
14. pro 2017

O biokosmetiku jsem se zacala zajimat diky svym neterim, ktere trpi atopickym ekzemem. Tyto vyrobky neznam tudiz si myslim, ze ani moje sestra nema poneti ze existuji...bylo by to pro ne moc pekne prekvapeni 🙂 krasne obaly 🙂

qintus
14. pro 2017

Já se snažim vyhledávat BIO kosmetiku, dcerka neměla žádné kožní problémy, za to syn nám celkem trpí 😠 Hodně používám kosmetiku Eoné, ale ráda bych zkusila něco jiného a tady vypadá, že sortiment máte široký 👍

katka_kosikcz
autor
14. pro 2017

Já za sebe musím říct, že jsem si tu kosmetiku opravdu oblíbila. Když jsem si přečetla všechny prezentace o jednotlivých produktech a vzorečky, které jsem dostala jsem rozdala kamarádkám a všechny moc vychvalovaly 🙂 Možná tohle bude pro vás cesta, jak si pomoci od různých onemocnění kůže.

Co říkáte na tu Probiotickou řadu? Mě to přišlo trošku budoucnost, ale strašně zajímavé, kdyby to opravdu pomohlo 🙂

babunka1
14. pro 2017

Přiznám se, že s výběrem kosmetiky trošku bojuju. Vůbec se totiž nevyznám ve složení (nechápu co je co a co je špatné a co je dobré 😀 ). Nikdy jsem to moc neřešila, ale od té doby co mám dceru se snažím trošku vybírat. A taky jak stárnu, tak dávám přednost kvalitní a přírodní kosmetice. Oblíbenou značku jsem však ještě nenašla. Tuto kosmetiku, kterou představujete vůbec neznám. Poslední dobou si ale ráda vybírám i z nabídky Bio kosmetiky. Jediné co mě vždy odradí je divná vůně (nemám moc ráda takový ten bylinkový odér viz. kosmetika Weleda). Připomíná mi to zatuchlé krémy po babičce 😀. To raději upřednostním kosmetiku bez parfemace. 🙂

anim1984
14. pro 2017

Znacku neznam, ale rada vyzkousim 🙂
Poslednich par let uz si vic hlidam slozeni kosmetiky i potravin (vim, o tech to ted neni 🙂) a za kvalitu si rada priplatim. A urcite budu davat prednost kvalitni BIO kosmetice i pri peci o naseho, zatim nenarozeneho, prcka

nijij
14. pro 2017

Krásná cena. Tato kosmetika má nádherné obaly to se jen tak nevidí.
Bio kosmetiku jsem nikdy neřešila, a kupovala podle nálady a co sedělo. po porodu se mi rozjel ekzém a pořád zkouším nové a nové produkty které by mohly sedět. tato cena by mi velmi pomohla. Na složení se koukám, ale je pravda nevždy koupím to nejlepší, rozhoduje jak vůně,obal, barva a co si budeme povídat i cena.A jonáškovi by se líbila taky, ty obrázky jsou rozkošné.

zanri
14. pro 2017

Dobrý den, s BIO výrobky moc zkušeností nemám. V kosmetice se snažím kupovat takovou, která je přírodní. BIO ráda vyzkouším.

caffelatte1
14. pro 2017

O bio kosmetiku se zajímám jak pro sebe, tak pro manžela a miminko, které je na cestě a co nevidět se narodí. K této kosmetice inklinuji, neboť se u mne občas objeví náznaky exemu a jim chci předcházet. Už tak jsem názoru, že člověk té chemie do sebe vstřebá za život až až a proto je dobré o všem přemýšlet. Miminko mezi námi ještě není, ale mám už nakoupeny nějaké výrobky od Biooo, vaši kosmetiku neznám, ale bude mi velikou ctí ji případně vyzkoušet a udělat si na ni vlastní názor skrze získanou zkušenost. Přeji pěkný den.

evulineek
14. pro 2017

Já tuhle značku vubec neznam takže ozkoušení by bylo super 🙂 Pro děti používám jednu značku z lékarny, prostě mi sedla tak sem na nich nechtěla testovat nic jiného 🙂 a používám ji i já 🙂

l_
14. pro 2017

Bio kosmetiku jsem nikdy moc neresila.. Ale dcerka ma citlivou plet, takze se o to zacinam pomalu zajimat. Obecne nemam problem prejit na neco noveho, pokud se to osvedci.. Tento darecek by byl super - vyzkousely bysme a videlo by se..

petronellarikov
14. pro 2017

Rada bych Bio kosmetiku vyzkousela 🙂 A duvod? Zjistit co s tim Bio vsichni maji 🙂

ela87
14. pro 2017

Tuhle kosmetiku já teda vůbec neznám, ale trochu jsem "googlila" a teda pecka, určitě bude moc dobrá. Já jsem se o kosmetiku takřka vůbec nezajímala zkrátka jsem kupovala to co se mě zdálo být dobrý. Až se mi narodila dcerka, která od malinka měla problémy s ekzémy, tak se můj přístup vůči kosmetice změnil a zpřísnil, opravdu dlouho mi trvá než si nastuduji nějaký výrobek, který je opravdu BIO a neskrývá se zatím chemie a já ho koupím. Ale teď už vím, že tato kosmetika bude TOP 🙂

baru2015
14. pro 2017

Nejvíce vyhledává přípravky pro miminka, které nedráždí citlivou pokožku miminek, a zároveň, které nevytvoří kožní reakce. Nejčastěji se poohlížím podle recenzí maminek, jako prvorodička toho nevím tolik jako několikanásobné rodičky.

Nejdůležitější pro mne je, aby mé děťátko se cítilo dobře a bylo spokojené...

kiki83
14. pro 2017

My ted nedavno zacali zkouset produkty od znacky Saloos,protoze oba se synem trpime na exemy a s chladnym pocasim se to zhorsuje. Sem tam mame nejaky domaci krem od kamaradky, ale zatim nam nic moc nepomohlo. Jinak se snazime vyhybat chemii i lekum a davat prednost vecem z prirody.

1miska
14. pro 2017

s biokosmetickou zkusenosti nemam, prijde mi ze "bio" v poslední době dostalo dost "zabrat" tím, že se provalilo dost skandálů kdy bio vlastně vůbec nebylo. Spise preferujeme bio u potravin, kdy ale samy známe dodavatele. Když byli holky mimina tak lepsi nez samotny bio krem mi na promazavani prisel obycejny extra panensky olivovy olej. Ale co by se na tehle kosmetice líbilo dětem jsou urcite jejich roztomilé obrázky na obalech 🙂

7lindus7
14. pro 2017

Tuto kosmetiku vůbec neznám. Dřív jsem se o složení kosmetiky nezajímala, sice mám atopický ekzém, ale právě mi občas některý šetrný výrobek nesedl a naopak, když jsem vyzkoušela něco né úplně přírodního, tak jsem byla velmi spokojena. A pokud mi výrobek nesedl, tak byla spokojena moje rodina, protože jsem je obdarovávala.
Od té doby, co mám syna, tak dbám na to, abych na něho používala pouze přírodní kosmetiku, ale zatím je malinký, má teprve půl roku, takže jsme toho moc nevyzkoušeli. A tato kosmetika má moc nápaditý obal, což je super, protože obal prodává. Určitě pokud se mi nepoštěstí být mezi třemi výherci, tak určitě nebudu zoufat a poohlédnu se po této kosmetice a vyzkouším. Za ten obal to určitě stojí! =)

ammmi
14. pro 2017

Jé, to vypadá moc dobře 🙂 Já, ač jsem vyrostla v rodině, kde se zdravě ani nejedlo, ani nemylo a nemazalo, tak dnes nakupuju zdravější potraviny a přírodní drogerii. Když Bio, tím líp 🙂 U staršího syna jsme měli podezření na alergii na kravskou bílkovinu, i měl zatím vždy přes zimu ekzém. Takže jsme nejdřív řešili stravu a při pročítání etiket jsem si říkala, co vše do sebe cpeme. No a od jídla už je jen kousek ke kosmetice...
Od té doby, co si u nás přírodní kosmetika našla místo, mi přijde spousta běžné drogerie převoněná. Pravidelně přírodní drogerií obdarovávám ostatní a zatím vždy byla spokojenost a mamku už jsem "ukecala" aspoň na eko čistící prostředky 😀

ginnyweasley
14. pro 2017

Z bio kosmetiky používám krém z Havlíkovy přírodní apotéky a těhotenský olej saloos. Z nebio kosmetiky mám ráda značku Grace cole.
Co budeme používat na dítě, které se brzy narodí jsme ještě nevyřešili.

sandraro123
14. pro 2017

Přesně jak už tady někdo psal, k přírodní kosmetice jsem se dostala "díky" atopickému ekzému u dcerky, který měla asi od 3 měsíců do cca roku ...u nás tedy zafungovala, a teď už máme po ekzému, ťuk ťuk 🙂

betelgeuzz
14. pro 2017

Trošku v příspěvku zaměňujete organickou (přírodní) a BIO kosmetiku, protože to jsou dva různé pojmy. Ale schválně jsem o této kosmetice hledala a zjistila jsem, že je opravdu přírodní, což mě těší, že se přírodní značky rozrůstají.
Já se dostala k přírodní kosmetice už před dětmi, takže pro děti byla přírodní kosmetika jasná volba. v podstatě vše máme doma z této kategorie.

hubule
14. pro 2017

Tuhle kosmetiku zatím vůbec neznám, ale určitě bych ráda vyzkoušela.. zatím jsem měla možnost vyzkoušet jen bio mandlový olej na dětskou pokožku a moc jsme si ho zamilovali a používáme ho celá rodina..🙂 Naše malá má citivou pokožku, takže se o biokosmetiku začínáme teprve zajímat, takže děkujeme za super téma!!👍

teaw
14. pro 2017

Dobry den, tuto znacku neznam. S Bio kosmetikou mam zkusenosti jen s nasim mimcem, ktery ma ekzem, musim rici, ze to je sto a jedna oproti nebio kosmetice. Opravdu jsem spokojena. Ja osobne pouzivam feel eco praci gel, mydlo na ruce a pripravek na nadobi. 🙂
Dekuji s pozdravem Tereza

mmmko
14. pro 2017

Dobrý den, s čistě BIO kosmetikou žádnou zkušenost nemám. Když se mi narodila dcera hodně jsem používala přírodní kosmetiku značky Weleda, která se mi velmi osvědčila. Ale cenově je to dost nákladná záležitost. Ráda bych proto našla něco stejně kvalitního nebo ještě lepšího, co by však bylo cenově přijatelnější. Vzhledem ke kožním problémům u dcery nemůžeme používat klasickou drogistickou kosmetiku. Hezký den