Dny s Rohlik.cz začínají. Co vás tu bude čekat?

klararohlikcz
25. led 2016

Ahoj milé dámy a slečny, jsem ráda, že tu mohu opět s Vámi strávit zajímavý týden, kdy se od sebe navzájem dozvíme mnoho názorů, tipů a předáme si zkušenosti. Pro ty, co nás ještě neznají, tak jsme Rohlik.cz – online supermarket s potravinami, drogerií, dětským sortimentem a nezapomínáme ani na zvířecí miláčky🙂 Aktuálně rozvážíme po Praze a okolí a také v Brně. Nákup vám dovezeme už za 90 minut, čímž odpadá náročné plánování nákupů dopředu. V našem sortimentu najdete běžné produkty, které znáte z velkých obchodů, za srovnatelné ceny, ale také farmářské produkty. Kvalitní uzeniny, vajíčka, mléčné a další zajímavé produkty. Ti, kteří mají nějakou potravinou alergii, u nás najdou bezlepkové nebo bezlaktózové produkty. A pro ty, kteří mají rádi bio nebo fair trade potraviny, máme připravenou celou sekci.

A co vás tu čeká? Každý den mám pro vás připravenou jednu soutěž a také vás čeká velká týdenní soutěž o hodnotné ceny 🙂 Těším se na vaše názory spojené s nakupováním na internetu a pokud máte chuť se na něco zeptat, tak se rozhodně ptejte.

Těšíte se na tyto dny? Já moc 🙂

Na Rohlik.cz se můžete podívat tady www.rohlik.cz

Klára

evaviki
25. led 2016

No já doufám, že konečně bude i nějaká soutěž pro stávající klienty, ne jenom pro nové, jak to bylo minule 🙂

ireniq
25. led 2016

A ja doufám, že třeba přijdou nějaké dobré zprávy o rozšíření závozu do nových oblastí, kde na to maminky čekají, nejen v Brne a Praze, kde už je takových služeb několik na výběr...

cb
25. led 2016

Já také doufám, že se služba rozšíří i mimo Brno...

kami1984
25. led 2016

Ostravsko by se mi taky líbilo🙂 Máme tu prd:(

klararohlikcz
autor
25. led 2016

@evaviki konkrétně u soutěží to bylo opravdu čistě náhodné, protože z nicku nepoznáme, kdo je náš uživatel🙂 takže třeba budete mít tentokrát štěstí a získáte nějakou cenu 🙂

klararohlikcz
autor
25. led 2016

@ireniq Kam bychom za vámi měli začít jezdit?

klararohlikcz
autor
25. led 2016

@cb Kam bychom měli za vámi začít jezdit?

cb
25. led 2016

Tišnov

ireniq
25. led 2016

@klararohlikcz ja jsem právě z Prahy, tak vím, že tady je těch kurýrů několik (4 bych vyjmenovala z hlavy) a vim, že je to super věc, proto bych to přála maminkám kdekoli 🙂

klararohlikcz
autor
25. led 2016

@ireniq tak to je super a nakupujete u nás?

ireniq
25. led 2016

@klararohlikcz zklamu vás, už několik let nakupuji u itesca, jsem tam spokojena a nehodlám měnit 🙂 už si fakt neumim představit dělat ty velke nákupy osobně, část jsem nosivala v ruce, část o víkendu s manželem autem, a ted navic s prckem... Jasně že mezitím dokupuji drobnosti, čerstvé pečivo a tak, ale to už je potěšení, ne námaha 🙂
No a to bych přála vsem maminkám, ať už by nakupovaly u konkurence nebo u vás 🙂

klararohlikcz
autor
25. led 2016

@ireniq jasně, to je v pořádku 🙂 Třeba vás jednou přesvědčíme 🙂 Ano, souhlasím s tím nakupováním online. Já už si také nedokážu představit nakupování v obchodě 🙂

skyvik
25. led 2016

Těšíme se moc, naposledy jsme vyhráli balíček od Coccolina s plyšovým medvídkem a Natálka se od té doby začala k plyšákům hrozně tulit a dávat jim pusinku 🙂 Tak snad vyhrajeme i tentokrát a bude z toho mít radost i ona 🙂

klararohlikcz
autor
25. led 2016

@skyvik tak to jsem ráda, že se balíček líbil. A Coccolino také zabodovalo u maminky?

belleelle
25. led 2016

Určo bych uvítala slevy pro stávající, ne jen pro nové. Tak jak to má konkurence.

klararohlikcz
autor
25. led 2016

@belleelle děkuji za názor 🙂 která konkurence má slevy pro stálé zákazníky? To mě určitě zajímá 🙂

belleelle
25. led 2016

@klararohlikcz tesco ma slevy pro všechny, kody lehce dohledatelné na netu. Posílají i sami unikátní.
Rohlík mel akci na slevomatu pro nové, 200 taky pro nové a bohuzel uz neni na vratnepenize.cz, mozna i proto, ze mk nepodporuje cashback

skyvik
25. led 2016

@klararohlikcz Pockame, az skonci ekzem a pak to prubneme. Ale v lahvi avivaz vonela moc 🙂

klararohlikcz
autor
25. led 2016

@belleelle aha jasně, už vím 🙂 tak to znám, ale ono to úpně vždycky nefunguje, protože to vlastně jsou kody pro určité zákazníky 🙂 no je to takové trošku kostrbaté, ale znám🙂 díky za názor, zkusíme něco vymyslet.

belleelle
25. led 2016

@klararohlikcz podle me to jsou kody pro všechny, proto se daji bežne najít na webu

mimar
25. led 2016

To je super už se těšíme na soutěže a třeba i na nějakou výhru. A hlavně na to že se tu dozvím spoustu nového o vašem obchode

klararohlikcz
autor
26. led 2016

@mimar a kde bydlíte?

mimar
26. led 2016

@klararohlikcz bohužel mimo Prahu a Brno. Jsem Benešov u Prahy

klararohlikcz
autor
27. led 2016

@mimar dovážíme Praha a okolí, teď jsme už i v Říčanech, takže třeba budeme brzy i u vás 😉

zuzaaanka
27. led 2016

Budete sve pole pusobnosti rozsirovat? Co treba Kolin, Pardubice? Chapu, ze nejde vsechno hned, ale casem?... 🙂 moc by to pomohli dalsim maminkam a nejen jim, usetreneho casu neni nikdy dost 🙂

klararohlikcz
autor
27. led 2016

@zuzaaanka Zuzko, zaregistrujte si svůj email s adresou u nás a myslím si, že vás určitě překvapíme 🙂

zuzaaanka
27. led 2016

@klararohlikcz Super, diky, jakmile se dostanu k PC a ne jen z telefonu, mrknu na to. Vase nabidka zbozi me laka 🙂 diky

mimar
27. led 2016

@klararohlikcz tak to by bylo super