Představujeme Košík.cz

katka_kosikcz
11. pro 2017

Je tady pondělí a my jsme se konečně dočkali. Máme před sebou celý týden, abychom se s vámi za tým Košík.cz seznámili, popovídali si a každý den vám udělali radost malými dárky.

Pro maminky, které nás ještě neznají - jsme internetový prodejce potravin, ale také drogerie a potřeb pro domácnost. Děláme vše pro to, abyste u nás našly kromě klasické nabídky z hypermarketu ještě spoustu věcí navíc. Ať už je to široká nabídka dětského sortimentu, potravin bez lepku či bez laktózy, speciálních farmářských potravin anebo denně čerstvé zásoby BIO ovoce a zeleniny.

Protože celá naše služba je o vás a pro vás, rádi bychom ji dále utvářeli s vámi. Stále se totiž učíme a bez vás to jde velmi těžce. Naše forum tedy vnímejte jako otevřený a bezpečný prostor, kde s námi můžete sdílet všechna vaše přání, potřeby či tipy na to, co bychom mohli zlepšit. Pojďme společně udělat Košík.cz pro maminky ještě přívětivější 😊

Každý den se navíc můžete těšit na soutěže o dárky. Sama jsem je vybírala, takže pevně doufám, že vám udělají radost!

Těším se náš společně strávený týden

Kačka

rozarka2213
11. pro 2017

Moc ráda jsem u Vás objednávala. Zelenina i ovoce vždy čerstvé a krásné. Bohužel jste přestali zavážet do naší oblasti 😞. Ale i tak jsem s Vámi byla velice spokojená.

golca
11. pro 2017

Priznam, ze s nakupem pres kosik.cz nemam zadnou zkusenost, tak jsem zvedava co mate priptaveno. 🙂

makynaeliska
11. pro 2017

Ja uz jsem si nekolikrat rikala jak rada bych si nechavala dovazet nakup,me to proste nebavi,ale v nasi “prdelce sveta”proste nevozi,ani v okoli,coz me dost mrzi

kkaatte
11. pro 2017

@makynaeliska Jj, my jsme taky z vidlákova. A navíc tu nemáme ani obchod 😊

luckylee
11. pro 2017

Pro me je porad lepsi nakupovat v obchode kdyz mame cas ale nekolikrat sem pres Kosik.cz nakupovala.Hlavne v lete kdyz bylo lepsi jen nekam na vylet nez do obchodaku.A nebo kdyz jsme byli nachlazeni.P

makynaeliska
11. pro 2017

@kkaatte tak to my jo,ale zrovna nalupy potravin me netankujou,a hlavne by me hrozne tesila ta uspora casu no 😏

katka_kosikcz
autor
11. pro 2017

@rozarka2213 Dobrý den, Rozárko, bohužel jsme byli nuceni omezit některé závozové oblasti z důvodu zachování kvality služby v oblastech, kde je poptávka vysoká. Samozřejmě nás tato situace mrzí a do těchto oblastí bychom se rádi časem vrátili. Pochvala na naši službu nás moc těší a věřím, že se zase brzy budeme potkávat. Pěkný den Kačka

frantisek_kosikcz
11. pro 2017

A já jsem tady taky! 😅 To aby na to Kačka nebyla tak sama 😀
Rád vás seznámím se zákulisím a technickým zázemím našeho Košíku. Takže pokud vás někdy zajímalo, jak to vlastně vypadá, než se nákup dostane až k vám, jak kontrolujeme čerstvost a kvalitu anebo jak je možné, že se zmrzlina po cestě nerozteče, pokusím se vám na všechno polopatě vysvětlit. Teda hlavně kvůli tomu, až se na to budou všetečně ptát vaše děti 🐧🐧🐧

pekosek
11. pro 2017

Taky bych brala možnost si objednat nákup až domů. Najednou by bylo tolik volného času

martyina
11. pro 2017

Taky by se mi to v některých situacích libylo, ale k nám to nikdy nedojde, že by se tu nebo takového zavazelo:(

katka_kosikcz
autor
11. pro 2017

@golca Dobrý den, Golco, taky doufám, že se tady celý týden budeme společně bavit 🙂 Dárečky do soutěží jsem musela před kolegy chránit vlastním tělem 😇 ❤

kameka
11. pro 2017

já hodně využívala online nákupy, když jsem byla těhotná, nebo teď když děti stůňou a nebo se mi prostě nikam nechce 😀 ale zatím jsem teda nakupovala jen u konkurence, tak se mi aspoň rozšíří obzory 🙂

makynaeliska
11. pro 2017

@frantisek_kosikcz no tema tucnakama na zaver jste to rozlouskl,moje Eliska miluje tucnaky to ji musim ukazat az pro ni dojdu do skoly 😂

nijij
11. pro 2017

těšíme se na dny s košíkem, třeba mě to konečně nakopne si občas objednat z pohodlí domova

tulikiss
11. pro 2017

tak sem si rikala kousek od Brna to k nam urcite jezdi a ono ne, to me teda hodne prekvapuje.

nikinnna
11. pro 2017

Tak k nám rozváží Tesco i Rohlík, ale vy bohužel ne a to bydlíme 15 kilometrů od Brna ☹...

katka_kosikcz
autor
11. pro 2017

Snažíme se rozšiřovat závozové oblasti tak, abychom vyhověli co nejvíce zákazníkům. Je pravda, že v rámci celé České republiky ještě máme co dohánět, ale i tak se snažíme posouvat alespoň kousek, po kousku 🙂

katka_kosikcz
autor
11. pro 2017

@frantisek_kosikcz Já myslela, že budeš dávat spíše 🚗🚗🚗 😝

frantisek_kosikcz
11. pro 2017

@pekosek: A kde přesně bydlíte? Mrkněte, jestli k vám vozíme 🙂
@makynaeliska: Tučňáci jsou super. Idu jsem teď naučil dělat, jak chodí tučňák. Je to legrace, dokud to nezačne dělat při rozjezdu v metru a nekutálí se až někam k zadním dveřím 😍

pekosek
11. pro 2017

@frantisek_kosikcz Bydlím kousek od Prostějova asi 10 km

luca16
11. pro 2017

Dobrý den, tak u nás jste pasé☹ Kdyby jste náhodou chtěli s košíkem a jeho službami zavítat na vysočinu, tak do Jihlavy, ju?🙂

patty88
11. pro 2017

Ráda bych si objednala, ale bohužel k nám nedovážíte..tak snad do budoucna 🙂

bamak
11. pro 2017

@katka_kosikcz Taky už jsem se po vášich službách ohlížela, když byly děti nemocné, ale taky nejsme na vaší zásobovací mapě....až se rozšíříte, tak určitě budou situace, kdy vás využiju.

andinka97
11. pro 2017

Tchyne si u vas objednava skoro kazdy tyden a vzdy to bereme pri jednom at nemusite jezdit na miliardu adres 😉 je uplne super kdyz se nemusime tahnout nikam do obchodaku a pak ua stravit v aute cestu domu 🙏 mame dite neposedu a auto je peklo. 🙏 jen tak mimochodem ridic ktery uz knam ponekolikaty prijel tak byl fakt moc ochotny a prijemny. Kosik.cz nema konkurenci 😍

katka_kosikcz
autor
11. pro 2017

@luca16 Moje nejlepší kamarádka bydlí v Třebíči a zrovna o víkendu jsme si o tom povídaly, že u vás zatím nejsme. ☹ Snad to brzy napravíme 🙂

katka_kosikcz
autor
11. pro 2017

@andinka97 To je moc krásný číst takový příspěvěk <3 děkujeme !

frantisek_kosikcz
11. pro 2017

@pekosek : Zkuste na Košík.cz zadat PSČ - do Prostějova jezdíme, tak možná i na vaší adresu. A pokud ne, můžeme to zkusit zařídit. 🙂

valeri10
11. pro 2017

Zrovna minulý týden jsem poprvé využila košík a super. Přeju ať se vám pořád daří🙂

martyina
11. pro 2017

Je blbý, že mi co bydlíme trochu bokem žádné takové služby pro nás nejsou k mání:( přitom obchody máme dál a služby žádné:(

pavlinar
11. pro 2017

Na košíku nakupuju pravidelně. Ta úspora času je skvělá. A taky nákup donesou až do bytu, což oceňuju zvlášť teď v těhotenství. Na košíku udělám vždy velký nákup, a pak už dokopujeme jen drobnosti, čerstvé pečivo a pod. 🙂