Podle čeho doma vaříte nebo jak hledáte recept?

klararohlikcz
26. led 2016

Ahoj dámy, zdravím vás při úterku 🙂
Na Rohlíku najdete také stránku receptů, kde si rovnou najdete recept, který chcete vařit a potřebné ingredience rovnou vložíte do košíku.
Mrkněte se sem http://rhlk.cz/recepty-rohlik

Podle čeho vybíráte recepty vy? Jdete na svou oblíbenou stránku a tam si vyberete recept? Nebo hledáte recept s konkrétní ingrediencí jako například: Chci vařit kuře, brokolice a těstoviny, tak zadáte do vyhledávače klíčová slova a on vám nějaký recept vyjede. Nebo lovíte recepty z knížek či časopisů?

Za sebe musím říct, že mám doma opravdu velkou sbírku kuchařek, kde často listuji pro inspiraci, ale když chci něco uvařit, tak jdu na internet a tam hledám, co bych uvařila. Když to najdu, tak na Rohlíku vložím vše do košíku a nemusím si přepisovat recept na papírek a hledat v obchodě 😀 Zkuste to, každý den nám přibývají minimálně dva nové recepty.

Jak hledáte recepty vy?

Opět se moc těším na vase rady a tipy 😉

victress
26. led 2016

mám svoje album receptů, kde hledám inspiraci, chodím nakukovat do spousty diskusí tady na MK, zeptám se doma, na co by měli chuť a občas brouzdám na Netu a kochám se, ukládám recepty do Oblíbených a snad i jednou uvařím 😀 😀 😀 😀

lenkaatom
26. led 2016

Mám spoustu osvědčených receptů od své mamky 🙂 , které nám moc chutnají jinak, když chci vyzkoušet něco nového a netradičního tak většinou hledám inspiraci na internetu. 🙂 🙂

klararohlikcz
autor
26. led 2016

@lenkaatom
@victress a nechcete nám dát tipy, co nám z receptů chybí? 😀

lenkaatom
26. led 2016

@klararohlikcz klidně nějaký z tipů dám 🙂 moji kluci mají strašně rádi, jak omáčky tak i různé pokrmy ze zeleniny jediné co nevařím jsou sladká jídla ty jim vůbec nechutnají 🙂 a já přitom buchtičky s krémem zbožňuji 🙂 🙂

klararohlikcz
autor
26. led 2016

@lenkaatom no já to mám doma naopak, můj muž miluje krupicovou kaši, ale já s dcerou ne :D

twoangels
28. led 2016

Vařím většinou naše oblíbené jídla... Ty už umím zpaměti 🙂 a jinak kuknu na NET 🙂 nejlíp na stránky, kde jsou k receptům i recenze 🙂