Dny s Rohlik.cz začínají. Co vás tu čeká?

klararohlikcz
14. pro 2015

Znáte online supermarket Rohlik.cz? Pro ty, co nás ještě neznají: jsme online supermarket s potravinami, drogerií, dětským sortimentem a nezapomínáme ani na zvířecí miláčky🙂 Aktuálně rozvážíme po Praze a okolí a také v Brně. Nákup vám dovezeme už za 90 minut, čímž odpadá náročné plánování nákupů dopředu. V našem sortimentu najdete běžné produkty, které znáte z velkých obchodů, za srovnatelné ceny, ale také farmářské produkty. Kvalitní uzeniny, vajíčka, mléčné a další zajímavé produkty. Ti, kteří mají nějakou potravinou alergii, u nás najdou bezlepkové nebo bezlaktózové produkty. A pro ty, kteří mají rádi bio nebo fair trade potraviny, máme připravenou celou sekci.
Co vás tu čeká – každý den bude jedna soutěž a také je pro vás připravena jedna velká týdenní soutěž, kde budete moc vyhrát například balíčky na praní značky Persil a Silan nebo také nákup v hodnotě 1200 Kč u nás 🙂 A mezitím můžete zjistit, co vás o nás zajímá nebo se klidně nechat doporučit nějaké zajímavé produkty z oblasti potravin či dětského sortimentu.
Budu ráda za vaši zpětnou vazbu, co se vám nákupech potravin líbí a co naopak nelíbí. A kdyby vás zajímalo cokoliv o nás, tak se mě neváhejte zeptat 🙂

Těšíte se na tyto dny? Já moc 🙂

kackarohlikcz
14. pro 2015

@misaarisa Děkuji Vám za krásnou zpětnou vazbu, jsem ráda, že jste z naší služby takto nadšená! 🙂

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

Mrkněte také na náš blog, jsou tam i fotky z našeho skladu 🙂
https://blog.rohlik.cz

drosea
14. pro 2015

@klararohlikcz online samozrejme nakupuji, docela si dokážu představit koupit takhle ještě prací prášky a čistící prostředky, at to nemusim tahat, ale treba koupit takhle chleba, jogurty nebo zeleninu, no nevim.

klararohlikcz
autor
14. pro 2015

@drosea já jsem poprvé také nevěděla. Ale jak vyzkoušíte, tak zjistíte, že je vlastně pohodlnější, když vám dovezou všechno najednou. Když například venku sněží a vám se prostě nikam nechce, tak nákup domů je prostě super záležitost 🙂

drosea
14. pro 2015

@klararohlikcz Teď na to koukám a opravdu máte snad vše. Na velký nákup uznávám, že supr. No velký- ono stačí jen pleny, UM, kafe, mlíko, olej, mouka, a už víc koupit nemůžu, protože to neuvezu v košíku pod kočárem. A až se nám narodí druhý prcek, a nebo ještě dříve, při kupování základní výbavičky v podobě plen, čistících ubrousků a pod, toho nejspíš využiji. Pak přihodim i ten chleba a jogurt, protože už to opravdu bude jedno. Děkuji za rozšíření obzorů.

ava9
15. pro 2015
Uživatel ava9 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ava9.

@klararohlikcz Děkuji za odpověď. Možná vyzkouším koupit online i zeleninu a ovoce.

hance09
17. pro 2015

Vyzkouším až budete rozvážet v Ústí nad Labem 🙂