ava9
Uživatel ava9 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ava9.
ava9
15. pro 2015

Něco, co bude hezky hrát a bude hodně barevné. Nějaký plyšák nebo kousátko 🙂

ava9
15. pro 2015

To je hrozné. To první, co bych udělala je jít na t-mobile. Takhle to nemůže fungovat, tohle bych asi nepřežila. Možná bych požádala o výměnu čísla 🙂

ava9
15. pro 2015

@hanivasi když jsem byla malá taťka mi udělal hrací nočník a vždycky, když tam něco padlo, tak nočník zahrál písničku. Tak jsem se to naučila já :D a nebo ho opravdu nechat bez plínek a uvidíš, že počůrané nožičky se mu líbit nebudou a pak se to rychle naučí 🙂

ava9
15. pro 2015

Já jsem taky brala lindynette a nemusíš mít vůbec strach. Navíc když si tabletku vezmeš už po čtrnácti hodinách, tak je to v pohodě. Myslím si, že tam něco takového i píšou. Navíc po třech letech to máš v sobě. Takže bych si udělala těhotenský test, ať ses v klidu, ale určitě bych se nebála 🙂

ava9
15. pro 2015

Já se chystám na pečení až tento víkend. Jinak u nás je to klasika. Hezky se oblečeme na večeři. Jako předkrm máme paštiku, potom rybí polévku, kapr se sálátem a něco sladkého. Ten den je celkově hodně náročný, takže je čas akorát na procházku a pouštění lodiček na vodě 🙂

ava9
15. pro 2015

Co nočník úplně vynechat a koupit dětské prkýnko na záchod a přejít rovnou na to? Když uvidí, že to tak dělají rodiče, tak by mohl chtít taky 🙂

ava9
15. pro 2015

Já naprosto miluju písničku od Václava Neckaře - Půlnoční. Je to ta nejlepší vánoční písnička.

ava9
15. pro 2015

@klararohlikcz Děkuji za odpověď. Možná vyzkouším koupit online i zeleninu a ovoce.

ava9
14. pro 2015

@klararohlikcz Tak to jsem nevěděla. Půjdu se na to podívat. Můžu se zeptat, jak posuzujete kvalitu ovoce a zeleniny, které dovážíte? Nerada tyhle věci kupuju online a raději si ovoce vyberu hezké v obchodě

ava9
14. pro 2015

Já si myslím, že taky ne. Tohle je šance jeden z milionu. Pokud bereš antikoncepci dva roky, máš to v těle a antikoncepce nepřestate fungovat ihned po par hodinach, co si prašek nevezmeš. Jsou případy, kdy kamarádka brala vše poctivě a stejně otěhotněla a ta druhá je stejná jako já, jím to, jak se mi chce a nekdy taky zapomenu a prostě si pak vezmu dva 🙂

ava9
14. pro 2015

Já taky 🙂 to vypadá moc dobře

V diskusi: Co myslíte?
ava9
14. pro 2015

Přes net nakupuju pouze suché potraviny. Nerada však nakupuji ovoce, zelenunu a maso, které nevidím a neprohlédnu si ho 🙂

ava9
14. pro 2015

Pro dítě 10M se mi me to you medvídek moc nehodí. Docela hezké plyšáky jsem viděla teď v tescu 🙂

ava9
14. pro 2015

Páni za to Brno jsem ráda 🙂

ava9
24. lis 2015

@hanule112 Určitě bych se ještě dnes otočila u doktorky .. Zánět močáku je opravdu hrozně nepříjemný ..A každých 20 min je krátký interval. Podchytila bych to raději ted 🙂

ava9
24. lis 2015

Moje neteř také nechodila v 15m a nikdo to neřešil. Začala chodit až v půlce 17 a byla to velká sláva. Prostě se jí jenom nechtělo 🙂

ava9
24. lis 2015

Dvougenerační domky nejsou dobrý nápad :( akorát se divím, že to dělá tvoje vlastní maminka, kdyby to byla tchýně, tak to ještě pochopím. Nevím v jakém je věku, ale ženy se v určitěm období mění a jsou více citlivé. Jinak bych si určitě promluvila a v klidu. Jinak bych zkusila zařídit to, aby každá rodina měla oddělené vchodové dveře 🙂 jinak držím palce, ať to přežiješ

ava9
24. lis 2015

Ještě si myslím, že ne .. Taky na to čekám 🙂