Kde nejčastěji nakupujete potřeby pro vaše nejmenší?

klararohlikcz
15. pro 2015

Na Rohlik.cz najdete také sekci dětského sortimentu. Máme tam vše, co potřebujete každý den pro vašeho malého prcka. Najdete tu plenky, ubrousky, dětskou výživu, kosmetiku a také potřeby na krmení. Navíc u nás vše koupíte již po jednom kuse a nemusíte tak kupovat celá balení. Dále u nás najdete například produkty značky Babybio bez palmového oleje, velký výběr dětských kapsiček nebo také křupky i v bio kvalitě. Kde nejčastěji tyto věci nakupujete vy? A které produkty nám v nabídce chybí a uvítali byste je? Jsem moc ráda za každou zpětnou vazbu a ráda vaše oblíbené produkty doplním. Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů 🙂

Mrkněte se na naši dětskou sekci na www.rohlik.cz/c75685-dite

klararohlikcz
autor
15. pro 2015

A kdo váhá s vyzkoušením, tak nyní máme akci pro nově registrované zákazníky, že od nás dostanete 200 Kč zdarma na nákupy. 100 Kč dostanete rovnou při registraci a dalších 100 po prvním nákupu 😉

germaine
15. pro 2015

Zdravím, protože nebydlím daleko od hranic, jezdím jednou za čas do Německa - pro ubrousky, dudlíky, UM, kaše atd...prostě dětské potřeby - je to kvalitnější a levnější, bohužel...

rendamat
15. pro 2015

souhlasím,my též jen v Německu...bohužel ceny u nás jsou dost vysoké.Tam to pořídíme víc jak o polovinu laciněji a kvalita je tam též lepší.za mě tedy u nás nic

bobulinka
15. pro 2015

Obvykle nakupuji v dm drogerii nebo v Tescu. Nejčastěji klasika plenky, ubrousky, příkrmy, přesnídávky, ..

lucianapolis
15. pro 2015

Nejčastěji v DM nebo Tetě, máme obojí hned u paneláku 🙂

lenula4
15. pro 2015

Nejčastěji nakupuju v Tetě, nejraději však příkrmy nakupuju v DM, občas nakupuji také podle toho kde mají zrovna akce, tzn. akce na plínky, ubrousky, příkrmy apod. Občas také přes internetový obchod feedo, mall.cz. Na rohlíku co jsem tak koukla, mi tam nic z dětského nechybí, to co potřebujeme bych si vybrala 🙂

luckapol
15. pro 2015

Potřeby pro miminko nakupuji nejčastěji v DM Drogerii nebo v Tescu, případně Kauflandu.

klararohlikcz
autor
15. pro 2015

@lenula4 Příkrmy kupujete přímo značku z DM? Já musím říci, že jsem vždycky byla spokojená s Hippem, ale třeba značka Babybio mě překvapila svou kvalitou https://www.rohlik.cz/c75687-vyziva/znacka/babybio
Najdete tam příkrmy, které jiné značky vůbec nemají - například kapsičku s vanilkou nebo sladké brambory s perličkou. Takže až jednou bude druhé, tak zkusím tuhle značku, která je na trhu poměrně krátce, ale stojí za to 🙂

lenula4
15. pro 2015

@klararohlikcz ano 🙂

klararohlikcz
autor
15. pro 2015

Jinak tím, že doma jedno dítko mám a vím, co vše jsme řešila při nákupu tohohle sortimentu ještě pár měsíců zpět, tak na Rohliku se snažím nedělat to, co mi při nákupu na internetu vadilo. Například když chcete dítěti koupit 4 různé druhy příkrmů, tak musíte někde koupit 4 balení po 6 kusech, což je 24 skleniček 🙂 Vyhovuje vám to více, že to prodáváme po jednom kuse a ne po celém kartonu?

verkaunka
16. pro 2015

Přeji pěkný den... já nakupuji nejčastěji v DM drogerii, pak Teta a občas i Tesco nebo Globus, jinak je super, že prodáváte po jednom kuse,.. osobně nesnáším, když musím kupovat po vícero stejných kusech, raději kupuji více druhů třeba po dvou kusech...

petra_pf
16. pro 2015

Nejčastěji v Rossmannovi, široký výběr a často slevy, také v lékárně mléko Hipp a pak drobnosti kdekoliv.

jajinka25
16. pro 2015

mi hodně nakupujem v dr.max lekárně ...jelikož to co používáme maj tam opravdu nejlevněji, jelikož je ale od nas 25km nejbližší tak vždy jedem a kupujem množství na měsíc 😉 a taky tesco 😵

evaamy
16. pro 2015

V dm a v Bráně k detem, oblečení v nextu, kočárek, jídelní židličku a podobně na bazosi.

tulikiss
16. pro 2015

ja nakupuju zrovna tam kde maji akci, nutros v lekarne a zbytek v obchodech kdyz se to zrovna hodi. mala uz ma malou spotrebu 2 na den a jednu na noc tak to vzdy vyjde na nejakou akci. zasoby uz doma nedelam protoze ocekavam odplenkovani, no ale zatim ho teda ocekava jenom maminka a Eliska se na nej netvari 😀
koukala jsme ze u vas bych si nakoupila vse co obvykle kupuju..

lalali77e
16. pro 2015

za mě vede feedo.cz 🙂 rohlik.cz není špatná, ale má jednu velkou chybu nerozváží všude

rendamat
16. pro 2015

@lalali77e tak to je hodně předražené....

klararohlikcz
autor
16. pro 2015

@rendamat feedo je předražené?

lalali77e
16. pro 2015

@rendamat já zatím nakupuji plíny v akci, a jsou levnější než v obchodě. Je pravda že jsem minulý týden kupovala pampersy1 v alberu protože byly levnější ( feedo 4,4 a albert 4,1) jinak maximální spokojenost dopravu neplatím, a dovezou to až domů (nemám auto), a pokaždé co jsem objednávala jsem dostala nějaký dárek. Kupovala jsem zatím jen pleny,ubrousky a něco na praní, takže s výživou třeba nemá žádnou zkušenost.

juliemichal
16. pro 2015

nejčastěji v kauflandu a v tescu.jinak navštívím i rossman anebo i dmko

ludul
16. pro 2015

Zdravím Klárko 🙂 i přesto, že do Německa to nemáme nejblíž, raději zajedeme tam, v ČR ani stravu ani drogerii pro Eliáše nepořizuji a po ze dvou zásadních důvodů : stejná značka je v De kvalitnější a levnější - je rozdíl, co je určen pro český a německý trh....stejná značka, ale rozdílná kvalita - trochu jiné složení u potravin, savost u plen ... to je pro mě dost pádný důvod...

kika_21
16. pro 2015

Mohu se zeptat, jaké nabízíte bezlepkové výrobky?Jinak myslím, že by maminky neměly být nuceny při registraci do poskytování data narození a už vůbec ne do fotografování dokladů.Obchod je přeci o vzájemné důvěře Jestli nevěříte, že nejsme podvodnice, jak lze věřit vám, že vám jde o odměny a výhody pro nás?Přeji pěkné a klidné adventní dny a hodně spokojených zákazníků.

klararohlikcz
autor
16. pro 2015

@kika_21 k tomu infu o narozeni🙂 chceme specialne nabidnout darky nebo vyhody pro urcity vek a u deti do 3 let i kazdy mesic hraje roli🙂 ale proto jsem se vas ptala na nazor a pomoc🙂 Bezlepkove budeme v radu tydnu hodne rozsirovat, ale jinak mrknete sem 🙂 https://www.rohlik.cz/c133411-bezlepkove-vyrobky

kika_21
16. pro 2015

@klararohlikcz Děkuji, podívám se určitě.Myslím, že čím více někdo nabízí, a to i výhody, tím ...ale nikomu tento názor nevnucuji.

apacheee
AMBASADORKA
18. pro 2015

Do půl roku syn naštěstí nepotřeboval nic jiného než moje mlíčko, takže jsme nekupovali snad skoro nic. Teď mu hodně nakupuju ve zdravé výživě, v drogerii DM nebo normálně v obchodě to, co uznám za vhodné a nezávadné🙂

klararohlikcz
autor
18. pro 2015

@apacheee my jsme právě také nedávno zařadili produkty ze zdravé výživy a stále to rozšiřujeme. Takže například oblíbené křupky z bio potravin můžete koupit i u nás 🙂
https://www.rohlik.cz/c133671-detske-susenky-a-...

tajemna30
19. pro 2015

Já třeba do dnů s Rohlíkem zde na koníkovi o Vás vůbec nic nevěděla - ted už vím, a ráda si podrobně projdu Vaše stránky, protože k nám jak jsem z VAšich stránek zjistila jezdíte .... tak uvidím zda je to pro mě výhodné. Doted jsem nakupovala hlavně na feedo.cz - mívají často různé akce, a potom v DM drogerii.