Nákupujete s dětmi nebo je nechávate doma?

klararohlikcz
14. pro 2015

Chodíte s dítětem na nákupy nebo ho raději necháte doma a proč? Já se musím přiznat, že nakupovaní mě všeobecně moc nebaví a navíc, když bych měla jít s malou dcerou. Po chvilce jí nakupování přestane bavit, nudí se a já tedy většinou nevezmu vše. Takže když je možnost, nechávám jí doma s manželem nebo s babičkou. Jak to máte vy?

daika
14. pro 2015

Jakkoli velky nakup potravy zvladam s dcerou, musim, nema mi ji kdo pohlidat, ale ona je extra spolecenska a navic frajersky sedi ve voziku. Jediny "neduh" co predvadi, ze kdyz nema dostatecne obecenstvo (malokdy) tak vyska po lidech, aby ji obdivovali, jak je krasna - je tak zvykla 😀 (a me by certi vzali, kdyz ji otravuji cizi lidi, ale slecne to maximalne vyhovuje, tak se tupe usmivam a cekam... 😉 😀 )

hnandezz
15. pro 2015

kdyz.jdu jen do dediny do obchodu, tak jdu s detma. ale maalokdy jedem do mesta do naakupaku. ale kdyz jedeme, tak deti doma. jinak to nema cenu.🙂 kdyz se jede bwz deti, jw to jako tydenni dovolenka.🙂

verkaunka
15. pro 2015

Zdravím, já chodím pořád nakupovat s dcerou, je naprosto v pohodě, tak mi to vůbec nevadí,.. pokud není ve vozíku, tak věci z regálů nebere, protože prostě nesmí...a na ty obří nákupy s námi jezdí tatínek. Malá je ve vozíku a neskutečně si to užívá 😀.. nakupování jí baví, jako každou ženskou 😀.. průšvih je, pokud spolu jdeme do drogerie, to má občas tendenci brát laky a drobnosti 😀...

miskadis
15. pro 2015

Pokud to jde, chodím nakupovat sama. Jinak s dětma dělám jenom malé nákupy u nás v krámu a na ty velké s náma musí jezdit i manžel. Obě holky totiž chtějí jezdit ve svým vozíku, nejradši by zkoupily celý obchod, samozřejmě je nejvíc zajímají ty nejdražší věci. Jo, kde jsou ty časy, kdy byly holky malé a při nákupu jim stačil dát do ruky jenom rohlík😀...

klararohlikcz
autor
15. pro 2015

@miskadis vidím, že rohlík funguje u každého stejně :D tak jsem zvědavá, kdy bude fungovat i ten náš Rohlík 😀 Danielku nejvíce zajímají hlavně skleněné láhve dole v regálu, to pak musíte mít oči všude :D
A úplně nejraději má obchody s nábytkem, kde musí vyzkoušet každou sedačku. Ano, jsem opravdu ráda za dovozy domů, protože tohle je někdy o nervy 😀

klararohlikcz
autor
15. pro 2015

@somalicats mám stejnou zkušenost, kdy jsem začala nakupovat na rizikovém těhotenství a to byla pro mě obrovská pomoc. Od té doby už prostě nemůžu jinak 😀

klararohlikcz
autor
15. pro 2015

@michaela_2 já taky do obchodu občas zajdu, ale když třeba venku prší nebo sněží a vám se opravdu nikam nechce, ale lednice je prázdná, tak tohle je super pomoc 🙂 Prostě už za 90 minut můžete začít vařit 🙂

somalicats
15. pro 2015

@klararohlikcz Jo, před chvílí od Vás zrovna přijeli s nákupem, super pomoc, protože do schodů mám teď problém vylézt i já, natož ještě ověšená taškama... Mladá hned vybalila Hipp tyčinku, co tam byla jako dárek, a pomáhá s kontrolou nákupu, takže úplně odtržená od reality není 😀

klararohlikcz
autor
15. pro 2015

@somalicats no tak to jsem moc ráda! Tyčinka je přímo moje práce, tak to mě těší o to více 🙂 U nás příjezd Rohlíku je dost podobný. Malá křičí "mamííí, příjel kurýýýýr a dovezl Danince něco dobrýho", takže my to máme spojené i se zábavou, že potom vybaluje nákup 😀

somalicats
15. pro 2015

@klararohlikcz Tady je to podobné, jen bez těch hlášek o kurýrovi 😀. A vybalování nákupu je super, dnes si po tyčince "ulovila" rajče 😀

juliemichal
16. pro 2015

někdy chodíme do obchodu s dětmi a někdy nám je hlídá má maminka anebo sestřička 🙂

pidisek
16. pro 2015

vždy s oběma a je to vždy legrace 🙂

zuzineckah
17. pro 2015

@klararohlikcz já rohlík taky vyzkouším. Čekám mimino, takže určitě zase budu mít potíže s velkými nákupy, které manžel obstará jedině pod pohrůžkou násilí 😀 Předtím jsem to řešila Tescem, ale tam je nevýhoda, že to dovezou až druhý den.

minonnka
17. pro 2015

Chodim nakupovat s detma, jinak to ani nejde. Manzel je cele dny v praci a pokud jdeme nakoupit o vikendu, tak vsichni. Babicky u nas nefunguji, bydli obe hodinu od nas, coz ma sve pro i proti 😅

markytka_1
17. pro 2015

nakupuji s malou, jelikož ještě kojím a do města je to daleko na nákup, naštěstí se mnou jezdí babička, která mi s malou pomůže, takže zvládnem nějak i ten nákup 🙂

apacheee
AMBASADORKA
18. pro 2015

Nakupujeme se synem, i to patří k životu, tak nevidím důvod proč ho z toho vyřazovat🙂

klararohlikcz
autor
18. pro 2015

@zuzineckah tak to jsem moc ráda a určitě se ozvěte, jak jste byla spokojená 😉

megy
18. pro 2015

tak to je sranda - u nás nákupy dělám já s oběma klukama - a po pravdě občas to je o nervy, ale matoušek už je velký pomocník., tak vozí košík a dokáže sám vzít to, co mu řeknu, tak je to velká pomoc. ale je pravda, že pokud bych byla bez kočárku pro mladšího, tak je to na lupnutí si něčeho dopředu na uklidnění 😀

klararohlikcz
autor
19. pro 2015

@megy obdivuju maminky dvou a více dětí, já si to pořád nedokážu představit. Stačí mi nákup s jedním dítětem a je to o nervy 😀 A to mám extrémně hodné a klidné dítko 😀

megy
19. pro 2015

@klararohlikcz no já si to taky nedokázala představit 😀 občas je to fakt o nervy, ale lepší se to. já mám oba ďáblíky, takže nákupy jsou zábava- zlatá tchýně, která mi teď třeba včera vzala staršího na noc a já včera oblítala s mladším v kočárku kde co 😀