Vyhlášení vítězů: Dny s Rohlíkem končí. Jak se vám dny líbily?

klararohlikcz
20. pro 2015

Milé současné i budoucí maminky, ráda bych vám poděkovala za tento týden, který jsem tu mohla strávit s vámi. Moc děkuji také za spoustu tipů, rad a názorů.
Bylo skvělé tu s vámi o všem diskutovat a já doufám, že se vám to líbilo tak jako mně.
Jak se vám dny líbily? Pomohlo vám to třeba i změnit názor na nakupování potravin online? Líbí se vám Rohlík se svou nabídkou?

Dnes pro vás mám také vyhlášení vítězů z denních soutěží, na týdenní soutěž můžete odpovídat ještě dnes do 18:00 hodin. Poté vyhlásím vítěze i této dnešní soutěže 🙂
Prosím všechny vítěze, kteří zde budou vyhlášeni, aby mi poslali zprávu se svou adresou, jménem, telefonním číslem a emailem, abych se s vámi mohla spojit a předat výhru🙂

Pondělní soutěž o Lamaze a Boon:
Svačinový box Boon - @kajjina
Lamaze Koník Ferda - @clara.7

Úterní soutěž o balíčky kosmetiky Nivea:
@1kolousek1
@lenula4
@bledulka84
@zimkova
@loc

Středeční soutěž o balíček Maso-uzeniny Písek a vouchery na nákup u nás:
@petracig - Balíček uzenin od Múúú Písek
@bobulinka - nákup v hodnotě 600 Kč na Rohlik.cz
@kspp1 - nákup v hodnotě 600 Kč na Rohlik.cz

Čtvrteční soutěž o Avent parní hrnec
@petra_pf

Páteční soutěž o 3 teploměry Hartmann:
@pernicek1
@tichackova
@mimar

Sobotní soutěž o balíčky Coccolino:
@vercula7
@skyvik
@tajemna30
@hohe
@ta_kacka

Všem vítězům moc gratuluji! Všem ostatním děkuji, že jste se zúčastnili a dali tolik krásných příspěvků🙂 Třeba se společně opět potkáme 🙂

Přeji vám všem krásné Vánoce 🙂

Klára

hohe
20. pro 2015

Ahoj, moc děkujeme 🙂 za výhru... váš obchod se mi moc líbí a doufám, že rozšíříte působnost i na Ostravu a okolí. 🙂 Přeji veselé Vánoce.

skyvik
20. pro 2015

Jéé super, děkujeme moc za výhru!

bledulka84
20. pro 2015

Moc moc děkujeme za výhru 🙂

vercula7
20. pro 2015

Jééé to je potěšení po ránu mocccc děkujeme za výhru 🙂dny s rohlik.cz byly skvělé 🙂 pěkné Vánoce přeji 🙂

petra_pf
20. pro 2015

To je mi hezké probuzení, to je mi krásné ráno....to zpívala dneska Amálka...a měla pravdu 🙂 Děkuji moc za krásné soutěžení a INSPIRATIVNÍ OTÁZKY, hodně jsme se všichni dověděli 🙂 KRÁSNÉ A KLIDNÉ VÁNOCE VŠEM!

kalkulantka
20. pro 2015

Dny s Rohlíkem byly hezké, i když jsem nevyhrála nevadí 🙂 Gratuluju všem maminkám a přeju pěkné Vánoce 😀

lenula4
20. pro 2015

Jůů i my děkujeme za výhru 🙂 Krásné Vánoce

kajjina
20. pro 2015

moc děkujuuuuu 🙂 já mám takovou radooost 🙂 díky

tichackova
20. pro 2015

I ja moc dekuju za vyhru, krasny vanocni darek, ktery se bude hodit🙂

clara.7
20. pro 2015

Děkujuuu 🙂 Ferda se bude synovi moc líbit 😉

tajemna30
20. pro 2015

moc děkuji za výhru, udělala velkou radost. Moc děkuji za dny s Rohlíkem, a Vám přeji krásné svátky vánoční.

kspp1
20. pro 2015

to je radostná zpráva, děkujeme 🙂 děkuji za celý týden, za velmi zajímavé a přínosné diskuze a vůbec, jsem ráda, že jsem se o rohlik.cz dověděla, znala jsem jen i-tesco.

mimar
20. pro 2015

Děkujeme moc a moc

klararohlikcz
autor
20. pro 2015

Jsem ráda, že jsem vás mohla potěšit a mám tu ještě vyhlášení velké týdenní soutěže 🙂

Balíčky Persilu a Silanu získávají:
@pidisek
@sweet81
@viridie
Vouchery v hodnotě 1200 Kč na nákup na Rohlik.cz získávají:
@minonnka
@cattus

Moc moc všem gratuluji a poprosím také o adresu, telefonní kontakt a email do soukromé zprávy 🙂

Díky

Klára

sweet81
20. pro 2015

@klararohlikcz Jé, děkuju moc😊 Velmi mě to potěšilo😊

klararohlikcz
autor
20. pro 2015

Musím říct, že jsem ani nečekala tolik příspěvku na týdenní soutěž s tématem 3 hodiny týdně navíc. Vážně mnoho skvělých příspěvků. Moc vám za to děkuji.

Ještě jednou krásné Vánoce a doufám, že budete nakupovat na Rohlíku.
Kdyby jste nakoupili a měli s něčím problém, tak se tady na mě klidně obraťte do zpráv a já vám ráda pomůžu🙂

Hezký večer

Klára

klararohlikcz
autor
20. pro 2015

A pokud si některá z výherkyň z Prahy bude chtít vyzvednout cenu u nás v kanceláři na Praze 8 na Křižíkově, tak vám moc ráda uvidím osobně 🙂 A osobně vám ukážu naše kanceláře 🙂

viridie
20. pro 2015

@klararohlikcz Bezva, děkuji mnohokrát ! 🙂

kubicek11
20. pro 2015

Sice jsme nic nevyhráli, ale já vím, že člověk nemůže vyhrávat pokaždé 😀 Chci poděkovat za krásné dny. Zase jsme se dozvěděli něco nového a to se počítá. Už se moc těším na další dny s vámi 😀

zimkova
20. pro 2015

Také moc děkujeme za výhru. Jsme moc rádi, že jsme se mohli zapojit. Přejeme klidné svátky, pohodu a dětem spoustu dárečků. 🙂

pidisek
20. pro 2015

@klararohlikcz děkujemee 🙂 moc nás to potěšilo 🙂 krásmné vánoce!

minonnka
20. pro 2015

@klararohlikcz Jeee moc dekuji! To je super zprava, mam velkou radost a tesim se a vyzkousim sluzby na Rohlik.cz 😵
To se mi ted bude krasne zehlit, s lepsi naladou 😀
Vazne dekuji, necekala jsem to, pac prispevku bylo tolik....
Gratuluji i ostatnim vyherkynim a vsem preji krasny vecer a jeste hezci Vanocni cas 🙂

smallinka
20. pro 2015

☹ tak zase nic

cattus
21. pro 2015

@klararohlikcz moc děkuji.. IZ jsem poslala a ještě jednou moc děkuji..