Výsledky soutěže ze středy budou během dnešního dne oznámeny

misa_fisherprice
12. říj 2017

Milé maminky, tatínkové a děti🙂,

přislo nám 110 příspěvků do středeční soutěže o chytrý telefon FISHER PRICE. Je to naprosto úžasné a my Vám všem děkujeme.

Kdybych mohla, dala bych cenu Vám všem❤👍.

Prosim, mějte trpělivost - VÍTĚZE vyhlásíme během dneška.

Těším se na dnešní den s Vámi.

Míša

minonnka
12. říj 2017

To je pekny pocet prispevku 👍 Preji stastnou ruku pri vyberu 🍀

misa_fisherprice
autor
12. říj 2017

Milé dámy, vyhlašujeme výsledky středeční soutěže o chytrý telefon FISHER PRICE!

Rozhodování bylo nesmírně těžké, ale již je vybráno.

Dobrou zprávou je, že budeme posílat dokonce 12 telefonů (místo 5) 😉.

Výherci jsou:
@minnonka
@veselyanesak
@luciska82
@kkaatte
@sfinga12
@elinka90
@mandyn
@tereza2016h
@sitemaka
@misar91
@mina
@pomoztekacence

Prosím, pošlete mi do soukromé pošty Vaše adresy a jména. Do dvou týdnů Vám přijde poštou baliček od FISHER PRICE a v něm 🙂 chytrý telefon FISHER PRICE.

DOBRÁ ZPRÁVA pro ostatní - zítra ráno vyhlásíme další menší soutěž na pátek a nezapomeňte!!!!👍 stále běží celotýdenní soutěž a to do neděle!

🙂🙂
🎉🎉🎁🎉

elinka90
12. říj 2017

@misa_fisherprice moc děkuji. Dcera bude mít radost :-*

pomoztekacence
12. říj 2017

Mockrat děkujeme a gratuluji i ostatním vyhercum.Všem dalším přejí hodně stesti.Děkujeme☺

kkaatte
12. říj 2017

@misa_fisherprice mockrát děkujeme, nikdy jsem nic nevyhrála, tak jsem nadšená. Gratuluji i ostatním 🎁

minonnka
12. říj 2017

@misa_fisherprice Moc děkuji, mám velkou radost a těším se na tu radost až předám dáreček do dětských ruček 🙂
Gratuluji všem 🌞

luciska82
12. říj 2017

@misa_fisherprice Moc děkuji za výhru. Telefon určitě udělá velkou radost. Pěkný den🌞

brendamonique
12. říj 2017

Škoda, že jsme soutěž kvůli celodennímu výpadku proudu propásli :( Blahopřejeme všem výhercům ke krásné výhře 👏

misa_fisherprice
autor
12. říj 2017

@brendamonique nebojte se, zítra máme další soutěž!!

misa_fisherprice
autor
12. říj 2017

Ještě jednou všem děkuji za Vaše fotografie a účast v soutěži a zítra se na Vás budu těšit s novou soutěží!!!! Krásný večer a sladké sny🐭, Míša

simdan
13. říj 2017

@minonnka gratuluji 👍

minonnka
13. říj 2017

@simdan Dekuji 🌹