VYHRAJTE 400 Kč – Co vy a akční letáky?

andrea_itesco
25. kvě 2016

Milé maminky,

děkujeme, že se aktivně zapojujete do našich diskuzí. Dnes by nás zajímalo, jaký máte vztah k akčním nabídkám v letáku. Řídíte se jimi nebo pro vás sleva při nákupu není rozhodující?

Zapojte se znovu (do 17:00) do naší diskuze a prozraďte ostatním maminkách, jak to máte s akcemi a slevami a jak k nim přistupovat. Nejzajímavější příspěvek dnes opět odměníme e-kupónem v hodnotě 400 Kč na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz. Na další tři z vás navíc čeká odměna v podobě praktického 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby.

pazdelu
25. kvě 2016

@andrea_itesco děkuju moc 🙂 snad poprve jsem něco vyhrala 🙂

tria002
25. kvě 2016

Setrim nase lesy, tudíž papírové letáky bojkotuji, ale mám v tel.aplikaci a leták mi chodí na email.
Využívám hodně akční ceny, protože s materskou si moc vyskakovat nejde.

mkrelo
25. kvě 2016

@andrea_itesco Moc děkuji za cenu 🙂

verinikki
25. kvě 2016

@andrea_itesco No tak to mě dneska potěšilo, děkuju moc🙂 Nakoupíme samé dobroty, už se těším!🙂

fidorka01
26. kvě 2016

Asi jak kdy, někdy se podle nich řídím a někdy prostě ne. Převážně v nich hledám výrobky, které momonetálně potřebujeme nebo scháním. Pokud je v letáku nenaleznu, prostě koukím nějaké ikdyž nejsou zrovna na slevu

sakalpredator
26. kvě 2016

Ahojky...letaaaky to je moje! Nejvic mi muzou udelat obchody radost, kdyz daji do akce plenky a jine detske potreby 🙂 dale mam v telefonu jednu aplikaci. Takze kdyz potrebuju neco vyhledat v akci. Staci par klinuti a uz vim kam za akcnim zbozim 🙂

konik28
26. kvě 2016

Pouzivam Tesco online jiz min.rok a tak kazdou stredu se tesim na nove akce.Vyjedu ji v aplikaci pouze slevove zbozi a nakupuji podle toho do zasoby,hlavne trvanlive potraviny,plinky a pod.Super je,ze Tesco ma funkci cenu za kus a tak se sa jednoduse porovnat akce a pouhy klam😄

beruzska
26. kvě 2016

ráda se probírám tištěnými letáky, ale bohužel nám do schránky chodí dost nepravidelně 😢 , takže je sleduji na netu a na itescu si hlídám hlavně mléko, pivo a jiné "těžké" věci a když jsou v akci, tak nakoupím do zásoby, abych je nemusela "tahat z obchodu" 😀

bimmka
26. kvě 2016

Mám raději onine verze a od té doby, co jsem je roznášela, nechápu lidi, kteří jsou schopni nadávat druhým, že ho nedostali zrovna ráno. ale chápu, že asi nic důležitějšího na práci nemají.

sarka49
26. kvě 2016

Jj, letáky já projíždím. A ráda 🙂 Ale že bych se podle nich striktně řídila to ne. Nemám čas objíždět moc obchoďáky a kupovat striktně podle akčního zboží.