Velká dvoutýdenní SOUTĚŽ o 2000 Kč pro naše zákaznice

bara_itesco
16. zář 2015

Podělte se s ostatními maminkami a nastávajícími maminkami o své zkušenosti se službou Tesco Potraviny on-line. V jaké situaci vám nejvíce pomohla? Jak často ji využíváte? Co vše nakupujete on-line? A máte nějaké tipy, o které byste se s námi chtěly podělit?

Dvě nejzajímavější zkušenosti nebo nejužitečnější rady odměníme slevovým e-kupónem v hodnotě 2 000 Kč na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz. Své tipy nám můžete posílat až do neděle 27. září do 12:00. Moc se těšíme na vaše příspěvky!

_________

Soutěž je ukončena a výherkyní je….

Velice děkujeme za všechny krásné příspěvky a příběhy. Jsme opravdu rádi, že vám služba Tesco Potraviny on-line takto dokáže usnadnit život. Vybrat výherce mezi tolika úžasnými příspěvky pro nás bylo opravdu těžké. Slevový e-kupón na 2 000 Kč od nás získávají @janamal37 a @romantika . Milé výherkyně, napište nám prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu.

romantika
20. zář 2015

Za nas se stala služba potraviny online nasim nahradnim manželem i kamaradem. V době kdy maly absolvoval složitou operaci a byli jsme uvezneni na 5 mesicu v totalni karantenne a nebyl kdo by nam koupil jidlo a do obchodu jsem nesmela, stala se tadle služba pro nas jedinym spojencem se svetem. Ocenila jsem nejen vůbec moznost dostat se k potravinam, ale také pro deti se da objednat zabava ve forme papirnictvi s barvami a kopou zabavy. Da se rict, ze nam nechybelo nic co jsme potrebovali od drogerie az po drobne zboží. Nakupy uskutecnuji každý tyden, tak jsme se každý tyden tesili i na rozptyleni, ze jsme videli nejakeho zivacka a zavoznici jsou opravdu mili chlapici. Musim osobne rict, ze pro mne to byl jediny kontakt se svetem a ted když jsme nejhorsi preckali a prcek uz muze ven, je jeho největší zabava chodit obhlížet tesco rozvazeci vozy, protože ma ve velkych autakach zálibu. Proste pro nas se tesco potraviny staly soucasti života a velkou pomoci v nejtěžších chvilkách a pro mne nakonec velkou psychickou berličkou v casech nejtěžších. Bohudíky za to. Momentalne ocenujii jen to, ze s online nakupy mam prehled o výdajích a uz 2 roky není tyden kdy se tesime az dorazi. Starsi dcerka když byla mala rikala, ze prijede jezisek a ted uz je s ni slečna a porad z radosti jasa když dorazi dobroty. Mladsi vyhlizi autak a maze obhlížet nakladak.

manma
21. zář 2015

Chystali jsme velkou oslavu narozenin naší dcery a rozbylo se nám auto. Chtěli jsme oslavu zrušit, ale kamarádka mi poradila využít nákup přes internet u Tesca. Nakoupili jsme úžasné pohoštění, protože nabídka byla nepřeberná. Oslava byla skvělá, pohoštění báječné, hosti nadšení. A hlavní bylo, že dcerka byla šťastná.

markysek2
26. zář 2015

kdysy jsem jezdila na velké nákupy se švagrovou,nevlastníme auto ani řidičák, ale samozřejmě chceme ušetřit, takže nákupy u "Krkovičky" u nás si dovolit nemůžeme, takže jsme si vypomáhali, ale jak to bývá časem to začlo skřípat a spolupráce při nakupování skončila (velký nákup jsme dělaly obě na jednom místě v jeden čas), ale protože jsme 4 členná rodina, která vaří a samozřně i jí celý den doma tak potravin je třeba hora ..takže tato služba mi vytáhla trn z paty ...důležité nakoupím on line , pro drobnosti nebo co zapomenu se stavím v obchodě ve městě...velký nákup a stres s ním spojený zmizel a dokonce jsem zjistila, že takový velký nákup stačí dělat jen jednou za 14 dní, takže netrpí ani moje peněženka a to ani dokonce při malých nákupech kdy jdu opravdu jen pro to co potřebuju, takuž to mám zafixované tak že při pohledu i na 1kg mouky si říkám že se s tím tahat nebudu, když mi to můžou přivézt :D

veri0007
26. zář 2015

bohužel zkušenosti nemám, zatím k nám nezavážíte. Vím ale, kdy by se mi Váš dovoz nejvíce hodil. Malá teď v poslední době trochu marodí. Určitě bych ocenila to, že nemusím malou navlíkat, vodit ven a vozit ve vozíku v obchodě, kde každý kašle a kýchá a i když se malá už dolečuje, tak zase něco chytne. Další důvod proč bych službu využívaa je ten, že tím zaženou svou klaustrofobii a nikdo by mi nenarušoval můj osobní prostor, což v kamenné prodejně hold musím vydržet... 😅

adrianka1712
26. zář 2015

Moje zkušenost s itesco je jen pozitivní. Nejvíc mi tato služba pomohla, když jsem byla po operaci kolene a nemohla jsem se z domu ani hnout. Od té doby už nakupuju na itesco několikrát do měsíce. Oceňuju to i na Vánoce, když jsou obchody narváne lidmi a já si nakupuju z pohodlí domova. Ať už se jedná o potraviny, drogerii, pleny nebo krmivo pro zvířatá, vše mi dovezou až domů a to je super 🙂 A co je moc milé..pan řidič nás už zná a mojmu synkovi vždy donese nejaké bonbónky nebo čokoládku 🙂

andilekanitka
26. zář 2015

My jsme nejvíce využili 1. novorozenec doma 2. velké mrazy,sněhová kalamita - přeci děti v tomhle nečasu nepotáhnu ven 3. letošní parné léto - opět přeci nepotáhnu děti do obchodu, ani mě se nechtělo a jak jsme litovali pána co dorazil ikdyž bylo 20h stále bylo vedro na padnutí..3. když jsem měla 2 měsíce auto v servisu 😀 4. když je v akci mléko,mouky,oleje a plínky-nemusíme to tahat 5. Vánoce - to je kapitola sama pro sebe 6.když se vám prostě nechce do obchodu mezi lidi 😎 😀

mina_
26. zář 2015

V online tesco nakupujeme cca 2x měsíčně, plus navíc, když je třeba objednat rodičům nebo babičce, což je tak 1x měsíčně. Nejvíce tuto službu oceňuji díky tomu, že online tesco má otevřeno nonstop a je jedno jestli nakupuju v poledne, když syn spí a nebo ráno ve 3 hod, když pro změnu nespím já.... Nejlepší byl asi závoz na Vánoce, doma v klidu naklepat nákup a pak jen čekat na auto.. člověk se nemusel rvát davem, stát ve froně na jedné noze a ještě ne na vlastní a stát nekonečnou frontu aut při výjezdu z parkoviště v Praze Zličíně, tam je to dosti o nervy... obzvlášť, když si člověk představí, že je to jeden výjezd s dalšími obchody vč. Ikea.... Letos tomu nebude jinak, vánoční nákup opět obstará online tesco, už jen proto, že v tu dobu budeme mít doma necelé 3 týdny staré miminko a to se na nějaký nákup můžu tak akrotát.... no, prostě "vyprdnout velebnosti" 😝 😝 😝 😝
A v létě, kdy bylo napadnutí nám "tesco panáček" dovezl zmražené nanuky až k brance a to bych ho v tu chvíli na rukách nosila 🙂 Obecně nerada chodím nakupovat, stačí mí adrenalin s babkou (3-4 hod v obchodě), takže v místní jednotě koupím jen čerstvé pečivo, max kousek šunky a tím to hasne... ono i tak člověk dost ušetří... když si koupím margarin v akci za 30 kč a dám si 4 vaničky do mrazáku, abychom vydrželi do další akce a pak vidím v místním obchodě ten samý výrobek za 46 kč.... tak si říkám, že i kdyby Tesco mělo dovést jen to máslo, tak je to super 🙂

Takže díky vám moc za tuto službu. Kdyby bylo možné, tak prosím pochvale řidiče co jezdí prahu západ, vždy byli milí a ochodní ať bylo vedro nebo zima!!! A to se už dnes moc nevidí.

ivda
26. zář 2015

Tak za nás musím říct, že nejvíc nám Tesco online pomohlo na dovolené, kdy v okolí nebyl žádný pořádný obchod, krom místního konzumu, který nejen že měl šílené ceny, tak i nabídka bohužel nulová. A představa, že po tak šílené cestě se třemi dětmi tam, absolvuji dalším 50km do obchodu a 50km zpět - brrrrr. Takže super. 🙂 A ač využíváme, brzy využijeme ještě s větším nadšením, až budu o berlích, to mě představa obchodu taky neláká a budu za dovoz vděčná obzvláště.

sanchezova
26. zář 2015

Tak musim rict ze sluzba tesco online mi hlavne pomohla zvednout sebevedomi po porodu v sestinedeli,protoze kdyz vam doruci nakup krasnej mladej kluk a vy otevrete skoro v pyzamu a oslovi vas SLECNO 🙂 i kdyz mate mastny vlasy ...no k nezaplaceni 🙂
Doporucuju 🙂

alyssa.anna
27. zář 2015

O této službě mi říkala kamarádka a příliš si jí nevychvalovala (vadilo jí neadekvátní nahrazování věcí). Pořád jsem nad tím přemýšlela.... ale Tesco máme cca 10min. od baráku tak nebyl problém tam zajet autem. Pak jsem ale šla na operaci a manžel zůstal doma s malou několik dní. Vrátila jsem se domů a polomrtvá zjistila, že je doma úplně "vyžráno". Venku zima, plýskanice, auto nám nejelo, malá nemocná, já se sotva držela na nohách. Vzpomněla jsem si na tesco potraviny online. Zalezla jsem si do postele a za půl hodinky jsem měla naklikáno a objednáno s expres dopravou. Doklepali jsme o topinkách, ale za nedlouho dorazil náš vytoužený nákup plný dobrot a byli jsme zachráněni. Musím říct, že v této situaci mi tato služba opravdu moc a moc pomohla a doporučila bych jí každému.

bara_itesco
autor
27. zář 2015

Velice děkujeme za všechny krásné příspěvky a příběhy. Jsme opravdu rádi, že vám služba Tesco Potraviny on-line takto dokáže usnadnit život. Vybrat výherce mezi tolika úžasnými příspěvky pro nás bylo opravdu těžké. Slevový e-kupón na 2 000 Kč od nás získávají @janamal37 a @romantika . Milé výherkyně, napište nám prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu.

A pokud jste ještě nevyzkoušely nakupování s Tesco Potraviny on-line, máme pro vás malý dárek – slevový e-kupón na první nákup 😉