Co nejčastěji objednáte přes službu Potraviny on-line?

tesco_xenie
14. dub 2015

Potraviny, drogistické zboží, nebo speciální náčiní (vše potřebné pro zahradu, grilování atd.)? 😉

pernicek1
17. dub 2015

Většina dopravců když vidí břicho, tak se hned ptá, kam to vynést ;) Stalo se mi to několikrát v poslední době, jednou u PPL a tento týden u DPD 🙂 I když služba není zaplacená, tak jsou většinou ochotní. A když by nebyli, tak bych zásilku nepřevzala a domluvila se na doručení v jiný termín (až bude manžel doma) ;)

dapele
17. dub 2015

@ayami Přesně jak píše pernicek1, bydlíme v pátém patře a také jen zazvoní, oznámím patro a nákup mi dovezou až ke dveřím do bytu. Často objednáváme i balíky minerálek a když jsem poprosila, tak mi je pán vždycky ochotně vyrovnal z bedny do chodby do bytu, abych se s tím nemusela tahat (taky jsem těhotná). Objednáváme už hodně dlouho a relativně často, takže už nás navštívili různí řidiči od Teska a nikdy se nestalo, že by s donáškou do bytu byl jakýkoliv problém.

lu777
17. dub 2015

já používám tedy Rohlik.cz a spokojenost se vším 🙂 a vždycky přinesou, dokonce jsem jednou dostala vynadáno, že si nemám přebírat tašky dole u dveří, že i kdyby mi někdy někdo tvrdil, že to nevynesou do bytu, tak to mají za povinnost 😉
hlavně jsem spokojená že jedou na čas.. dneska měli dojet v 16 hod a v 15.55 sms, že dojedou o 15 min později.. a zvonili v 16.05... 🙂

pernicek1
18. dub 2015

Rohlík má celkově služby na vyšší úrovni než tesco ale odpovídají tomu i ceny. A Tesco má víc akcí a kuponů, z toho důvodu objednáváme na tescu...

lu777
18. dub 2015

@pernicek1 tak já nakupuju na týden a to s drogerií pod 1.500 Kč pro čtyři lidi není, takže tím pádem je pak zase rozvoz zdarma 🙂
jinak z Tesco jsem taky párkrát objednala, ale nijak extra levné mi to nepřišlo.. v zásadě v tom nevidím žádný velký rozdíl proti Rohlíku, ale tam je lepší zákaznický servis a nemusím si vybírat rozmezi rozvážky apod., přesně si zadám v kolik hodin, což mi prostě víc vyhovuje

coxa
19. dub 2015

@tesco_xenie No je pravda, že se mi taky zdá 99,- Kč za dopravu dost, (levnější časy doručení mi nevyhovují kvůli práci) uvítala bych nějakou částku za nákup od které by byl rozvoz zdarma. Mám pocit, že veškeré dostupné slevové kupony na dopravu jsem už vyčerpala.... 😅 😖 😉