Navštevujete s deťmi detské kútiky?

patricia_trinity
2. čer 2017

Detské kútiky patria k obľúbeným trendom v rámci babyriendly kaviarní či hotelov – od jednoduchý malých kútikov sa čoraz viac budúju naozaj veľké detské herne. Inak to nie je ani u nás v hoteloch a toto detské kráľovstvo som si vyskúšala aj ja so svojou dcérkou Tinkou a doslova sme sa odtiaľ nevedeli pohnúť 😊

Navštevujete s deťmi detské kútiky v rámci špeciálnych kaviarni či nákupných centier, prípadne hotelov?

V stručnosti o našom MiniMe - je dvojposchodový detský kútik, v ktorom sa môžu Vaše deti bezstarostne hrať, behať, skákať, maľovať či rozvíjať svoje schopnosti v príjemnej a priateľskej atmosfére.

Otvorený je pre vás denne od 09:00 - 21:00 hod a pre ubytovaných hostí je vstup GRÁTIS.

MiniMe je určený deťom od 4 do 12 rokov, mladšie deti sa tu môžu hrať pod dohľadom rodičov, staršie Vám ochotne postráži školený personál.

Detský svet MiniMe nájdete v našich hoteloch Atrium vo Vysokých Tatrách a Sitno vo Vyhniach.
Viac o MiniMe - http://www.hotelsitno.sk/minime-club.html

babunka1
2. čer 2017

Já mám dceru (20 měsíců) a párkrát jsme v takové dětské herně/koutku byly. A bylo to super. Sice na spoustu "atrakcí" je ještě malá, ale i tak se ji tam moc líbilo a užila si to. Je to zase něco jiného než doma. Jsou tam další děti, nové hračky a zábava.

jaja01k
2. čer 2017

Mam dve deti, 2 a 3 roky, do nejake herny/koutku jdeme tak jednou za ctvrt roku. Pri vyberu hotelu to pro me neni dulezite, ale tenhle vas detsky svet by kluci urcite ocenili 🙂

petra_pf
2. čer 2017

S holkama chodíme hlavně v zimě, ale při výběru hotelu zjišťuji, jestli je tam nějaké místo typu dětský koutek. Za mě určitě ano!

luca16
2. čer 2017

Hotelu mi dětské koutky nevadí, v kavárnách si dětské koutky vybírám (některé prostě nejsou udržované a už se mi stalo, že mi po návštěvě jednoho dítě onemocnělo nějakou virózou) a v nákupním centru bych dítě do dětského koutku nikdy nedala. Zaprvé nemám důvod, zvládnem nakupovat i s dítětem, resp. s oběma a za druhé ta kvalita koutku je úděsná už jen na vzdálený pohled.

mar8
2. čer 2017

Vybírám hotel i podle toho jestli má dětský koutek a jaký, aby se syn po večeři zabavil, budou mu tři a dětské koutky miluje, ať je jakýkoliv

kami1984
3. čer 2017

Vas detsky koutek je sen kazdeho ditete a snad i akcniho rodice,pokud tam muze s nim;)) kluci obecne detske koutky miluji,bihuzel kolikrat je uroven spatna:(( ale tohle je TOP!!! To nesmim starsimu ani ukazat,uz by balil batuzek 🙂

kami1984
3. čer 2017

Je mozne koutek navstivit a zaplatit vstup i neubytovanym? Na podzim uz ubytovani mame jinde v Tatrach,ale kdybychom chteli s detmi jit vyzkouset?

havelkok
3. čer 2017

Když vybíráme ubytování, tak ideálně s dětským koutkem pro případ,že by bylo škaredé počasí nebo byly děti natolik unavené z výletování, že by si zvládli pohrát jen v koutku. Pro nás je to i relaxace, protože jinak si s třemi mrňaty moc neodpočineme.

jipe
3. čer 2017

já mám syna 22 m a dětské koutky nevyhledávám, v létě se zabaví venku na hřišti, v zimě jsme taky chodili bobovat nebo max. do bazénu. Jen v ikea si během nákupu pohrál a v restauraci na venkovním hřišti. Je teda fakt, že bydlíme na maloměstě a dojíždět kvůli koutku se mi někam nechce. V roce jsme zvládli dovolenou bez toho a ani ted není pro mě vnitřní koutek důležitý - skluzavka na zahradě ano