Stérimar pro ucpaný nos. Zkusily jste?

kristinandbaby
Moderátor
22. únor 2020

Tak a máme tu na představení poslední sprej produktové řady a zároveň největší kalibr
INDIKACE:
STÉRIMAR Na ucpaný nos je zdravotnický prostředek pro děti od 3 let a dospělé při nachlazení, rýmě a akutním nebo chronickém zánětu vedlejších nosních dutin (sinusitidě):
- uvolňuje ucpaný nos bez rizika poškození nosní sliznice a vzniku závislosti, odstraňuje i hustý hlen,
- pomáhá v boji s nachlazením a chrání před komplikacemi rýmy (zánět vedlejších nosních dutin, zánět středního ucha)
- snižuje riziko virových infekcí čištěním nosních dutin,
- zlepšuje účinnost léků aplikovaných do nosu a snižuje jejich spotřebu.

Já jsem vždycky byla k zaručeně pozitivním zkušenostem influencerů trošku skeptická.
Ale holky, tohle je vážně ten nejlepší sprej do nosu, jaký jsem kdy měla a to můžu srovnat i s chemickými a návykovými dekongescenty. Stérimar je čistě přírodní a s pomocí mědi a manganu nosu vážně uleví!

Zkusily jste?

Zdravotní prostředek Stérimar

eliskan
22. únor 2020

Zatím ne, ale moc děkuji za tip, vyzkoušíme.

loudojan
22. únor 2020

Ano, zkusili. Me lehce chvilku pali, ale hned to prejde..za to muj 3lety a 5lety syn oba rvou, mami strasne pali :(

kristinandbaby
autorModerátor
23. únor 2020

@loudojan Já, když mám hodně podrážděnou sliznici pálí i "obyč" mořská voda. Ale je fakt, že to hned přejde.

houfinka
23. únor 2020

Já mám vždy u sebe. Trpím na chronické rýmy a bez každodenního ranního konvičkování nevycházím ani ven 😀. V práci, ale nekonvičkuji a pokud je sezóna rýmy, což je podzim až jaro😥, tak občas prošplíchnu.

kotrmon
23. únor 2020

Hned ráno kupuji - mám z nosu průtokáč 😢

floruska
11. bře 2020

@kristinandbaby ano zkusili a i u roční dcerky(jsou i tyto spreje pro menší děti)
nemohu si ho vynachválit
za nás naprostá spokojenost