Co vám nejlépe funguje na krásné, zdravé a husté vlasy?

denisa_medaprex
Moderátor
23. říj 2020

Ahoj holky,

zajímalo by mě, jestli vůbec při péči o děti nebo při jejich očekávání 🤰 stíháte pečovat o své vlasy 🙂 A jak taková vaše péče vypadá, pokud ji tedy vůbec stíháte 🙂 Spoléháte se třeba i na nějakou speciální výživu? A jak často chodíte ke kadeřníkovi? 💃 Já sama kadeřníka vůbec nestíhám, jsem ostuda 😀 Ale jak na to tak koukám, tak ty konečně už by to chtělo, co? 🙄🙈

blbajulca
23. říj 2020

Tak to mám stejně, u kadeřníka jsem byla naposled před svatbou😁 jinak vlasy barvím hennou a taky je super Revalid...je dost drahý, ale opravdu vždy vidím výsledky😉👍

konipasek008
23. říj 2020

Žitná mouka a jablečný ocet. Šampon jsem už neviděla ani nepomatuju. ;)

krisvm
23. říj 2020

žloutek + dvě lžíce oliv. oleje + dvě lžíce medu - rozmíchat, nanést na suché, počkat dvacet minut, důkladně umýt. šampon - dvacet minut - důkladně umýt. kondicionér a klasika. jednou za 14 dní 🙂

denisa_medaprex
autorModerátor
23. říj 2020

@blbajulca Revalid myslíš vlasovou kosmetiku?

klllarinka01
23. říj 2020

Zkusila bych sampon na padani vlasu a aktivator rustu vlasu od Tiande. Je s tim mnoho dobrych zkusenosti 😉 doporucuji 😉

denisa_medaprex
autorModerátor
23. říj 2020

@konipasek008 😲 a to mícháš dohromady? nebo mouku jako "suchý šampon" a omývání pak octem?

denisa_medaprex
autorModerátor
23. říj 2020

@krisvm To je na růst vlasů a pokožku, nebo spíš aby vlasy vypadaly hezky?

denisa_medaprex
autorModerátor
23. říj 2020

@klllarinka01 Díky za tip! Tiande neznám. Já používám šampon od Dermahealu na růst vlasů. Vlasy mi teď rostou jak divé, ale myslím, že je to jednak kombinací šamponu, a taky tím, že už od prvního března piju každý den domácí kefír Wugi, a taky dělám měsíční kúry s Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS. Asi to bude kombinace všeho. Nicméně teď, když jsou zavřená kadeřnictví, tak nevím, jestli je zrovna výhra, že vlasy rostou rychle 😂 😂 jsem se tak dlouho odhodlávala, že do kadeřnictví po uherském roce zase zajdu... že mi je zavřeli 🙈 no jo, kdo pozdě chodí..... 😀

krisvm
23. říj 2020

@denisa_medaprex no, nebudu říkat, že stoprocentně vím odpověď 🙂 ale kdysi jsem to našla pro vysušené konečky, ale nanáším to normálně plošně. Vlasy mám pak takové plnější a zároveň lehké 🙂

malinkaelinka
23. říj 2020

Každý den bastim pět para oříšků, šampon a kondicionér mám úplně obyčejné Bála, občas tuhá varianta od Alverde. Kadeřnice dvakrát ročně, sem tam sama doma obarvim. Základ je strava, stejně jako u pleti 😊

katebk
23. říj 2020

Nuu zašla bych se určitě ostříhat a já používám olaplex a značku Kérastase a musím říct, že vlasy mám určitě lepší 🙂 vitamíny bych taky nasadila 🙂 po porodu jsem měla strašnýyyy vlasy 🤷‍♀️

konipasek008
24. říj 2020

@denisa_medaprex tři čajové lžičky hladké žitné mouky se smíchají s trochou vody na kašičku - to použiju jako normální sampon, proste modrou hlavu poradně vydrbat, pak oplachnout. A pak asi lžíce jablecneho octa do půl litru vody a tím to preplachnu, chvilku nechám a znovu oplachnout vodou - vyrovná to ph hlavy. 🙂 ale to s tím otcem nemusí vyhovovat všem, záleží na tom ph.
Já měla dlouhodobě problém ze mám hodně jemné vlasy a ať jsem používala jakýkoliv sampon, byl to děs, musela jsem je mýt každý den a dělali se mi pupinky na zádech a okolo uší. Když jsem pak přešla na tuhle “no-poo” metodu, pupinky zmizeli a meju ob tři dny. Asi to nemusí sednout každému, ale s mými vlasy to udělalo zázraky. Jsou hustší a nejsou splihlé. 🙂 no a min se mi masti hlava. 🙂

blbajulca
24. říj 2020

@denisa_medaprex jj, konkrétně ty tabletky...😉

denisa_medaprex
autorModerátor
24. říj 2020

@malinkaelinka O Para oříšcích jsem četla, že jsou na vlasy perfektní. Teď to mám konečně potvrzené 🙂

daasqua
24. říj 2020

Jediné, co mi udělalo krásné a husté vlasy, byly těhotenství... Jinak mám řídké jemné vlasy a nic moc na ně nepomáhá, holt genetika 😀

kaja9286
24. říj 2020

@krisvm ahoj mohla bych použít i jiný olej na vlasy nebo je lepší mít ten oliv. olej?

misha_1989
25. říj 2020

Mě se poslední dobou hodně krepati a to chodím ke kadeřnici celkem pravidelně ale co občas dělávám když je čas tak zábal z oliveho oleje krásně jsou pak vlasy lesklé a vůbec nejsou mastné. No a klasika kvalitní šampon s kondicionérem (toni&guy)

denisa_medaprex
autorModerátor
25. říj 2020

@misha_1989 Nekrepatí se Ti z vlhkosti?

misha_1989
25. říj 2020

@denisa_medaprex Deni je to možné ale kolikrát i když používám už jen zřídka žehličku na vlasy tak po chvilce konečky mám úplně vysušené sní olej nezabírá a to mám opravdu kvalitní. Vlasů si vážím i když spoustu lidí i rodina mě má za blázna, která kromě modré a zelené měla všechny barvy. Cca 10 let zpět 🤭😊 už se držím melíru a své přírodní barvy už nejsem nejmladší na experimenty 🤣

denisa_medaprex
autorModerátor
26. říj 2020

@misha_1989 😀 já jsem měla i tu zelenou 😂 Ale ve finále je fakt asi ta přírodní barva nejlepší, už i já jsem k tomu po dlouhé cestě lemované všemi možnými barvami došla 🙂 S tím krepatěním je to zvláštní, ještě, když píšeš, že používáš i olej, tak to už tomu nerozumím vůbec 🙄 Možné nějaké podivné období celkově!