Autosedačka 0-18 kg. Máte zkušenost?

apocalypsa
31. črc 2010

Dovoluji si založit nové téma v návaznosti na jiné, které se týkalo výběru vhodné autosedačky, viz. https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vyber-au...
Mému 4,5měsíčnímu synovi začíná být malá autosedačka-skořepina. Potřebuji pro něj co nejdříve pořídit sedačku novou, ale protože ještě sám nesedí a ani nemá 9 kg, nemohu mu pořídit sedačku z kategorie 9-18 nebo 9-25 nebo 9-36. Musím prý tedy zvolit mezistupeň, což je kategorie 0-18. Vesměs jsem na internetu našla ne příliš lichotivá hodnocení této kategorie. Moc prosím o vaše zkušenosti s autosedačkami v této kategorii. Prosím o doporučení konkrétních autosedaček. Předem díky! 🙂

helga20
22. říj 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

mamky s jakou autosedačkou máte dobrou zkušenost? Díky

sarush
15. bře 2018

@apocalypsa Ahoj! 🙂 Taky jsme nedávno museli řešit tenhle problém, že jsme museli kupovat z kategorie 0-18kg a člověk nemá moc čas chodit po obchodech a zkoumat která sedačka je nejlepší. Proto sleduji testy (např. https://vas-pomocnik.cz/autosedacky ) a potom jen skočím do obchodu a kouknu na ty, co vyšly v testech nejlíp. Malýho jsem posadila do Caretero, ale v té nevypadl moc šťastně, zřejmě mu nebyla moc pohodlná a pak jsme zkusili tu Cybex a ta je super. Malej by v ní dokážal spinkat hodiny :D Takže tu bych určitě vřele doporučila!

veronicka89
15. bře 2018

Tohle jsem resila taky .
.Mela jsem dle testu 3 favority :

Cybex sirona ( - hodne lidi ji prodavalo na bazaru jako novou ...a pak hodne lidi psalo ze byva brzo detem mala )

Concord reverso ( - vadilo mi ze je jen na 1 smer )

Recaro zero - tu mame
Jde otacet i pri vystupu nastupu i na jizdu na oba smery
Je bezpecna
A vleze se do ni i ve 2 a pul letech ...uvidim do 3 let bychom to mohli doklepat 😉
Jde hezky polohovat
Ma zmensovaci \ vice do lehu vlozku pro deti do 9 kg

veronicka89
15. bře 2018

Jo a je z ni super vyhled 🙂 coz treba z britax neni 😉

veronicka89
15. bře 2018

Jo ale moc se nehodi do mensich aut ptz zabira celkem dost mista ze sedadla pred ni 😉 to je asi jedine - ... Ale u normalnich aut golf oktavka apod to je v poho 😉

sarkavelka
5. pro 2019

Dobrý večer, nemáte prosím zkušenost s autosedačkou Britax-Romer? Je dražší, ale je hodně pevná a kvalitní. Uvažuji o koupi, ale chtěla bych osobní zkušenost.

zelenaesmolda
6. pro 2019

@sarkavelka
pridej se do FB skupiny deti proti smeru,poradi vam s vyberem sedacky.Britax Romer je znacka,delaji spoustu modelu sedacek.Jak stare mas dite?

vendes
6. pro 2019

@sarkavelka Pokud myslíte protisměrku Britax Römer Dual Fix, tak my ji máme. Původně jsme šli pro protisměrku od Cybex, ale tato se nám líbila víc, dítě v ní lepší sedělo, přišla nám snazší na užívání, líp se vešla do auta. Dcera v ní jezdí od 11 měsíců a ještě rok a půl bude, teď jí jsou dva.

dana888
8. pro 2019

@sarkavelka Ahoj, jestli myslíš Britax Römer Dual Fix, tak tu mám a jsem moc spokojená. Jde ji použít v obou směrech. A díky bočnímu natáčení ke dveřím auta je usazení a připoutání hračka. Jsem s ní fakt maximálně spokojená.

nikolettav
8. pro 2019

Zdravím, taky o sedačce přemýšlím, je celkem drahá, ale co jsem četla, tak je asi nejvíc bezpečná. Kdyby to někomu pomohlo - tady ji mají v akci https://www.detskyruzek.cz/autosedacka-britax-r....

sarkavelka
8. pro 2019

@zelenaesmolda Dcera má půl roku, díky za tip, na FB se podívám 🙂

zelenaesmolda
8. pro 2019

@sarkavelka
v pul roce je na prechod do pokracovaci sedacky brzo