Autosedačka pro 7kg miminko. Vajíčko je krátké. Co použít?

sisstin
27. čer 2008

čau holky, mám 8m mimčo, a váží necelých 7kg a má 72cm, tudíž vajíčko je mu malé na délku 😕 těch 9kg při našem tempu odhaduju tak na rok a půl 😅 , co se dá použít za autosedačku? 😕

mata.mata
27. čer 2008

resila jsem stejny problem, odporucam Romer king plus

sisstin
autor
27. čer 2008

mata: a cenově?My totiž nemáme auto, takže jezdíme sporadicky, ale ta autosedačka se hodí vždycky, ale nechci do toho investovat majlant 😕 😉

mata.mata
27. čer 2008

ja za ni dala 6000, ale da se koupit i za 5000...je draha, ale mne se mala nevesla do vajicka uz ve 4.mes...tak jsem chtela neco opravdu kvalitneho...

schnek
27. čer 2008

jj, roemer je dobrej, máme duoplus isofix 😉

sisstin
autor
27. čer 2008

hm holky, tak to je moc, kdybych jezdila fakt často, tak bych to do toho dala..ale při naší frekvenci je to fakt moc zbytečný výdaj..ale díky za radu 😉

mata.mata
27. čer 2008

jsem s ni moc spokojena 😉

schnek
27. čer 2008

hele, siss, a co koupit použitou? pokud jezdíte málo a bude vypadat ok, tak o nic nejde 😉 my kupovali novou, protože fakt jezdíme a jezdíme dálky, ale jinak bych to neřešila 😉

sisstin
autor
27. čer 2008

schnek:jj..použitou klidně 😉 mně šlo spíš o to, jestli taková nějaká existuje..všude vidim až od 9kg 😉

kristi
27. čer 2008

siss, my mame Babypoint, od 9-36, taky nejezdim tak casto, abych kupovala nejakou super sedacku..Mia v ni ješzdi tak od roka...

sisstin
autor
27. čer 2008

nebo do ní mimina můžou, když 9kg nemaj? 😕

sisstin
autor
27. čer 2008

kristi: babypoint máme to vejce 😉

kristi
27. čer 2008

a sedi ti Peta???

sisstin
autor
27. čer 2008

kristi: no moc ne teda 😕

kristi
27. čer 2008
schnek
27. čer 2008

hele, O. nemá pořádně 9kg do teď 😀 spíš jestli ti malej sedí, případně koupit nějakou víc polohovací - BeSafe je taky super, tu si teď kupujeme k nám (a roemer pude k našim do auta) a ta má 4 polohy, tak ho prostě napolohuješ jako byl ve skořápce a hotovo 😉

mata.mata
27. čer 2008

sisstin, kup si sedacku od 9.měs- duležitý je polštářek za hlavičkou, který se dá posouvat podle toho, jak díte roste... pevne díte drzi v sedacce, i kdyz nema 9kg...jako my...

sisstin
autor
27. čer 2008

kristi: to je furt moc 😒 já víc jak 1200fakt nedám, ale počítám, že už snad za chvíli sedět bude, zatim nic neplánujeme..až v září 😉

sisstin
autor
27. čer 2008

ale podstatný je, že tam být můžou, i když 9kg nemaj..to jsem právě nevěděla..takže díky 😉 🙂

sylvar
27. čer 2008

my koupili polohovací, připadá mi lepší, jezdíme celkem dlouhén cesty a když malá usne, napolohuju ji jak ve vajíčku a hezky spinká 🙂

kristi
27. čer 2008

siss, no ja nevim, jestli je neoc jeste levnejsiho nez tyhle

sisstin
autor
27. čer 2008

kristi:zkusim kouknout fakt na nějakou použitou 😕

frog
27. čer 2008

sisstin tak kup chicco key 1xp..dá se přes net sehnat i za 3300,máme jí a je dobrá.
http://www.detske-potreby.cz/chicco-key-1-auror...

lendy1
27. čer 2008

doporučuji též Chicco Key 1, máme ji a maximální spokojenost-jde lehce napolohovat do lehu a má polohovatelnou opěrku hlavičky. Máme dlouhána a na tuhle autosedačku jsme museli přejít opravdu brzy a nebyl problém 😉

frog
27. čer 2008

jj chicco je správná volba.my máme ten odstín monza,je fakt pěknej.Ale o to nejde,jde o bezpečnost a pohodlí a to je u ní zaručeno a za přijatelnou cenu.

tlapicka
27. čer 2008

no ja teda nevim, ale roemerka ts plus je taky od 9kg, takze nam strasila asi 5 mesicu v predsini, nez eli dorostla...takze mi neni jasna rada od maty 😅

mata.mata
27. čer 2008

tlapicka, ja vim, je romer king plus od 9 kg, ale mne mala ve 4. mes vyrostla vajicko a jedina sedacka, ktera ji pevne drzela byla prave tahle, kdzy jsem ji napolohovala do lehu, byla jak velke vajicko... 😉

mata.mata
27. čer 2008

aha, tlapicko, tak ted jsem zjistila, ze ty pises o jiny sedacce, nez jsem ja na zacatku radila sisstin, ta nase ma polstarek kolem hlavicky...

kyri
27. čer 2008

siss, a jak je mu to krátký? pokud má tý autosedačky nad hlavou alespoň 2 cm a jen mu čouhaj nožky, tak je to v poho...
jinak, existuje ještě multimax, od 0 do 36 kg - nevim, jaký má crash testy, ale vydrží teda nafurt...

frog
28. čer 2008

kyri-nenašla jsem na ní žádný testy a navíc to polohování fakt na prd,měla jsem v ni malou,i v autě a fakt na prd.

ina.b
28. čer 2008

Máme stejný problém, jako Sisstin. Adélce je 8m, 7200g a kolem 70 cm a navíc máme i stejné vajíčko (baby point) 😀 😀 😀 Koupili jsme už novou sedačku (viz album), která má posuvnou hlavovou opěrku, ale nejsme si jistý, jestli jí už začít používat. Tak malou pořád ládujeme do vajíčka 😕