Autosedačka s Isofix bází nebo ne? Co je lepší?

Prosím prosím všechny maminky o názory a zkušenosti, zda má smysl kupovat k autosedačce do 13kg i isofix bázi či ne? Já jsem zatím celkem pro, jednak z bezpečnostních důvodů a také z praktických-manipulace mi připadá jednodušší, ale v mém okolí žádná z maminek bázi nezakoupila (uvažujeme o autosedačce cybex aton, příp.roemer -maxi cosi do našeho auta stejně nejde.)
karmenta
9. kvě 2011
za mě říkám určitě s isofixem. Měli jsme Chicco bez isofixu, jelikož hodně jezdíme k doktorům tak jsme ji pořád dávali do auta, poutali pásy.. Ted máme s isofixem Peg Perego a super. Jen se zacvakne a jede se. Ušetří to spoustu času. Pokud ale jezdíte autem jen občas tak bych vzala i bez.
ja.na81
9. kvě 2011
ahoj, my mame maxi cosi bez isofixu, autem s prckem jezdime tak 2x tydne, pripoutani je otazkou par vterin (teda poprve to trvalo dyl, to je jasne 😉 ), my jsme s nasi volbou spokojeni 🙂
em_ka
9. kvě 2011
Tak isto je otazka ake mate stare auto, treba do desatrocneho auta ten isofix nema zmysel.
lucy222
10. kvě 2011
IsoFix temer vylucuje riziko chybneho pripevneni sedacky = zvysuje bezpecnost. A jsem pro cokoliv co zvysuje bezpecnost-za mne tedy ano.
Samozrejme zalezi jak casto jezdite-pokud casto, tak i ta jednoducha manipulace je velkym plusem 😉
My mame Maxi Cosi s bazi Family Fix a nemuzeme si tuto kombinaci vynachvalit. 😎
kristi
10. kvě 2011
máme ted novou sedacku s Isofixem a super, prijde mi daleko pohodlnejsi a rozhodne bezpecnejsi pro dite
hojda
10. kvě 2011
Určo isofix, zabrání se tak chybnému upoutání sedačky 😉

Začni psát odpověď...

Odešli