Rychlozavinovačka vs. klasická zavazovací, co je lepší?

anie26
18. lis 2014

Ahojky! Prosím o příspěvky, jak máte ozkoušeny zavinovačky? Je lepší rychlozavinovačka nebo klasicky zavazovací? Měla jsem na syna rychlozavinovačku, ale po druhem prani hned nelepil sucháč a tak se dost špatne používala, nakonec jsme ji měli spíše jako přikrývku.....

hanivasi
18. lis 2014

@anie26 já měla oboje. Ta na suchý zip byla na houby, malej v tom lítal jak brambora v prázdným pytli. Takže to měl jen kolem sebe, nikoliv na sobě. S tím suchým zipem jsem ale problém neměla, ten stále lepí..
Zavazovací je super, dítě tam dokážeš upevnit.
V tomto případě jsem pro klasiku se šňůrkami.

anie26
autor
18. lis 2014

@hanivasi Diky 🙂 tak přesně takovou zkušenost jsem potřebovala....uvažuju právě o klasické,páč už jsem četla více názorů, že je pro děcko lepší, pohodlnější a dá se lépe obepnout, že se cítějí více jak v bříšku....ale je jich všude nějak málo ☹( všude samé rychlo...☹ achjooo

jaja01k
18. lis 2014

Já jsem pro šňůrky. Jak se Romíno začal trochu hýbat, z té jen na suchý zip se bez problémů odkopal.

anie26
autor
18. lis 2014

@jaja01k A jak dlouho ti v zavinovačce vydržel?

jaja01k
18. lis 2014

A nejlepší zavinovačku, co jsem měla, jsem koupila tady http://www.drevene-hracky-kojenecky-textil-char...

jaja01k
18. lis 2014

@anie26 Už si přesně nepamatuju, asi dva měsíce.

anie26
autor
18. lis 2014

Jj, jsou úžasné a asi jediné co jsem našla a zamlouvali se mi.....moc děkuji za názor!!! Asi půjdu do nich, návíc jsou české a z chráněné dílny...takže i lepší pocit z koupě. Čekat holčičku, tak se asi neudržím a jdu do romantiky 🙂

lenicka07
18. lis 2014

@anie26 Klasická se šňůrkami dětem taky vyhovovala. Já měla poděděný starší typ (měla jsem dvě) a stačilo to.Používala jsem u obou dětí asi 2,5 měsíce. Ale každé dítě je jiné, některé nechce žádnou zavinovačku.

zzuzinda
19. lis 2014

Já používala jen rychlozavinovačky a protože jsme měli malinké děti, tak jsme je zavazovali plenou složenou do pruhu přes zavinovačku.

littleangel_outlast
20. lis 2014

Dobrý den,

já bych vám určitě poradila šněrovací. A to i z vlastní zkušenosti. Pokud se pro ni rozhodnete, doporučuji českou výrobu značky Little Angel, která má navíc v sobě funkční materiál. Koukněte sem: http://www.littleangel.cz/product/detsky-textil...

Pro představu přidávám fotku: