Vyvlékání z ramenních pásů autosedačky, co s tím?

annaluciapetrzel
13. kvě 2016

ahojte, mala se mi zacla vyvlikat z ramennich pasu autosedacky. nemate nejaky tip co s tim?? neda se neco dokoupit? hledala jsem na netu a nic jsem nenasla. na nejake stare diskuzi http://www.e-prvnacek.cz/detail/4361183/prsni-p..., navlect na popruhy. Diky za rady 🙂

terezapetrova
14. kvě 2016

@annaluciapetrzel ano značka tusim Besafe vyrábí vychytavku, kterou muzes pasy na hrudi dítěte stáhnout k sobě tak, ze se ditko nevyslekne, kdyztak do IP muzu dat kontakt na obchod, ktery to snad prodava

vetyver
14. kvě 2016

U nás zabralo jí říct, že maminka a tatínek mají taky pásy a že je to pro její bezpečí (2,5r),nevím jak je stará tvoje dcera. Udělala to ale jen párkrát...

lv
14. kvě 2016

Tu umělohmotnou sponu besafe bohužel stáhla a vyvlékala se vesele dál. Přešlo ji to, naštěstí.

majvik
14. kvě 2016

dcera se taky vyvlíkala, uvažovala jsem o tom že na to polstrování na pásech našiju nějaké spony a budu spínat ty pásy na hrudníku k sobě, ale nakonec se nám naskytla příležitost pořídit jinou autosedačku (konkrétně Romer King ATS) která jednak pásy pořád dotahuje a hlavně má jiný tvar toho polstrování a z toho už se jí nějak nedaří vyvlíknout🙂

lenka5731
14. kvě 2016

Muzes pasy pokazde svazat provazkem na uzel a pak prestrihnout nuzkama. Levne, jednoduche, ucinne a nemusis na to nic kupovat. Podle me staci parkrat a pak uz to nebude potreba, protoze to dite prestane delat.

saurauia
14. kvě 2016

Já teda nevím, ale máte ji správně připoutanou? Dítě by mělo být připoutané, tak, že si je nesundá, protože popruhy těsně přiléhají k tělu. http://www.ibesip.cz/cz/rodic/deti-v-aute/detsk... . Podívejte se ještě do instalačního maunálu autosedačky, tak je obvykle napsané jak by měli být popruhy nastavené vzhledem k věku/výšce dítěte.
Pokud jí necháváte popruhy volné, aby měla volnost pohybu, tak ji rovnou můžete posadit bez autosedačky.

drakenn
14. kvě 2016

Pokud je ditko maly Hudini jako nas starsi, nepomuze nic.. proste jsme porad zastavovali a dite vazali ruznymi zpusoby k sedacce.. vzdycky se vyvlekl😳

majvik
14. kvě 2016

@saurauia Když jsme jí někdy v deseti měsících posadili do autosedačky, měla asi sedm kilo, nosila velikost 68 a opravdu měla ty ramínka tak úzký, že i když byly pásy nadoraz tak je neměla pořádně přes ramena ale spíš kolem ramen, takže stačilo se trošku vychýlit do jedné strany a potom do druhé a byla venku... teďka co máme tu romerku, tak ta má pásy blíž u sebe a větší polstrování a už jí to nejde🙂

madrilena
14. kvě 2016

@saurauia Mezi dítětem a popruhy má být místo na jeden prst. Z toho se šikovné dítě dostane bez problémů. Máme autosedačku, která signalizuje, kdy jsou pásy správně utažené a přesto se z toho dítě dostane. To samé dělalo první dítě. Tudíž to není kvůli špatné instalaci.

madrilena
14. kvě 2016

@majvik Mě se třeba dítě z King LS dostane. To je bez automatického utahování pásů, ale má to světelnou signalizaci správného utažení.

nuninove
14. kvě 2016

ahoj, tohle jsem objednavala na aliexpressu asi po 2 tydnech mi to prislo..http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Car-...

annaluciapetrzel
autor
14. kvě 2016

@terezapetrova hod mi to sim do zprav dikec. ja jezdim s malou sama, je to fakt nebezpecne

majvik
14. kvě 2016

@madrilena tak nevím. Tak to tu naši buď přestalo bavit, nebo mezitím natolik vyrostla, ale už se z ní prostě nevyvléká...

annaluciapetrzel
autor
14. kvě 2016

@nuninove diky jooooo to jsem videla a ja se to na to nasadi? musi se nejak ty popruhy vyvlect a autosedacky ven?

annaluciapetrzel
autor
14. kvě 2016

jinak vysvetlovani nepomuze. a utazene to je dle meho nazoru ok

nuninove
14. kvě 2016

@annaluciapetrzel provleknes skrz to popruhy

annaluciapetrzel
autor
14. kvě 2016

@nuninove bezva. asi si to objednam.

kyti75
14. kvě 2016

Taky mi to kluci delali, nepomahalo nic. Nastesti z toho vyrostli.

madrilena
14. kvě 2016

@majvik Právě, ono to ty děti časem přestane bavit.

pmedilkova
14. črc 2016

@terezapetrova prosim o info kde tu vychytávku koupím. Dekuji

plamenka84
4. říj 2016

holky, funguje vám ta vychytávka na ty pásy a prosím ještě jednou, jak se nasazuje, díky.

makronka222
5. říj 2016

Tak poridte sedacku s pultem cybex apod a mate po problemu

plamenka84
5. říj 2016

Diky, nechci, mame protismernou, ktera nam maximalne vyhovuje.