Autosedačky v letadle. Jak to je?

kathrinepierce
28. čer 2020

Dobry den, chci se zeptat, mam 2lete dvojcata. Jak to je s autosedackama v letadle?

zelenaesmolda
30. čer 2020

@janedv
ja s malou litam casto a asi mam kliku ale nikdy mi pri vzletu a pristani nervala,mela dudlika,ten ji asi stacil a drtivou vetsinu letu vzdycky prospala 🙂

janedv
30. čer 2020

@zelenaesmolda zalezi i od fyziologie, mas super stesti. To by ani nemusela trpet zanety stredniho ucha atd. To mas skvele!

zelenaesmolda
30. čer 2020

@janedv
zatim ho nemela,jsou ji dva a kousek.ona je celkove hrozne pohodove dite

me_druhe_ja
30. čer 2020

@janedv Já ještě nevím přesně kdy poletím Tak třeba nakonec chytnu Air France.😃 O tom pití vím, pri vzletu a přistání. Já sama s tím mám problémy. Hlavně při přistání. Jednou jsem vycucala snad balík bonbónů a stejně mě pak uši bolely dva dny.

me_druhe_ja
30. čer 2020

@janedv Já ještě nevím přesně kdy poletím Tak třeba nakonec chytnu Air France.😃 O tom pití vím, pri vzletu a přistání. Já sama s tím mám problémy. Hlavně při přistání. Jednou jsem vycucala snad balík bonbónů a stejně mě pak uši bolely dva dny.

janedv
30. čer 2020

@me_druhe_ja hele u dospelych je to v pohode zacpi si nos (pevne) a silne do nej foukni. Lupne ti v usich a je to ok. Ale 9m to nevysvetlis 🙂 14m uz to chape, pac umi smrkat. Zacpu nos a reknu at foukne, je zmatena pac ji tam chybi ten kapesnik, ale udela to a usi se odlehnou. Jestli 9m umi smrkat na povel, tak to muzes zkusit. Jinak at proste cuca 🙂

me_druhe_ja
30. čer 2020

@janedv na mě to nefunguje. 😀 já fakt zkouším vše, ale když mi ucho zalehne, jsem v prdeli... často to trvá fakt několik hodin, než tam lupne....ale já se kvůli tomu nemůžu ani potápět, mám s tím hrozný problémy 🙄

mariegroth
30. čer 2020

@me_druhe_ja jako letuska jsem si vzdy kapala esencialni olej do usi. Mela jsem denne minimalne 6 vzletu a pristani. Usi trpi hrozne.

janedv
30. čer 2020

@me_druhe_ja fakt? Mne nic nefungovalo az tohle.
@mariegroth ty esencialni oleje jsem nikdy neslysela, zkusim. Kapes i malemu nebo on to dava v pohode? Diky!

me_druhe_ja
30. čer 2020

@mariegroth to je zajímavý, to zkusím! Mám kamarádku letušku a ta teda s tím problém prej nikdy neměla. Asi to někdo snáší hůř, někdo líp. A někdo je z toho úplně v prdeli jako já. 😀

mariegroth
30. čer 2020

@janedv Maly dostane vzdy lahev 🙂.

mariegroth
30. čer 2020

@me_druhe_ja Urcite. Je to clovek od cloveka. Ja zacala trpet az po nekolika mesicich. Ted uz je to lepsi, Kdyz neletam

prezdivka
30. čer 2020

Přebalovací pult bývá na záchodě vzadu. Možná se radši zeptej personálu, ať necouráš sem tam 🙂 Já dceru při vzletu/přistání vždycky kojila, ale i tak se nám párkrát stalo, že to prořvala. Teď, už neřve (4,5), ale zas se nudí :D A na uši si zaplťbůh nestěžuje. Jsem zvědavá, jak to bude dávat ta mladší (3 m) 🙂