Chorvatsko. Jak je to s cenami?

karol1996
7. črc 2023

Opravdu šly ceny tak nahoru a je to tam tak hrozný? Máme jet a tchán mě hrozne strasi :D byl jste tam teď někdo? Jedeme do Krku :D

hannyss
7. črc 2023

ne 😀 ceny jsou pořád ok, zdražovalo se všude, i u nás... něco levnější, něco dražší, jak kde... zmrzlina cca 1,5eur... pizza 8-10 eur...

adelka951
7. črc 2023

Teď jedeme domů, bylo tam hezky jako vždy. Ceny šly trochu nahoru stejně jako všude. Spíš jsme měli trochu problém s tím, že šidí (Aperol není Aperol, apod.), proto je lepší si trochu vybírat a také kontrolovat. Víno jsme si třeba vzali celou lahev a ne rozlévané.

petaov
7. črc 2023

Ceny za jídlo jak u nás. Já to na dovolené moc neřeším. Jedli jsme každý den v restauraci. Případně můžeš ušetřit, když budeš sama vařit. Ubytování bylo hodně levné, až mě to překvapilo.

nnnadja
7. črc 2023

@petaov opravdu jako u nas? To se mi nezda… Naposledy jsem tam sice byla pred 20 lety a uz tehdy to byla docela palda. Nerypu,fakt me to zajima.

karol1996
autor
7. črc 2023

Díky moc. Myslela jsem si, že to nebude nějaká hrůza. Tchán řeší každej prd. :D popsal mi to jako dovolenou, kde nechám tak 100 000 jen z obědy 😀😀🤣

petaov
7. črc 2023

@nnnadja V restauracích je draho jako u nás. Jídlo šlo nahoru. Ani u nás se mi ty ceny nelíbí. A teď nemluvím o cenách za obědové menu, ale normální jídlo během dne. Ale jak říkám, na dovolené to tolik neřeším. Ubytování bylo levné, takže nás dovolená pro 4 vyšla do 28 tisíc se vším všudy na týden. Možná je to pro někoho moc, já jsem s cenou spokojená.

katerina_j
8. črc 2023

My se minulý týden vrátili z Makarské, oběd pro dva s pitím 40-50€ (těstoviny, pizza, hamburgery…), Aperol kolem 7-8€, zmrzka 1,8-2,5€ za kopeček - ale byl to poradny kopec 😁 před tím jsem byla na Mallorce, jídlo cenově srovnatelné, pití tam bylo dražší.

dandaa
8. črc 2023

Máme Chorvatsko jako druhý domov . Ceny v obchodech jsou jako u nás, stačí otevřít online letáky obchodů. Co se týče restaurací tak tam rozdíly jsou ,jako u nás . Obyčejná zmrzlina 1,40 ty lepší od 1,80, káva 2 , aperol 6,5, pizza od 8 , řízek hranolky od 10, kukuřice na pláži 2, frappe 5. Za nás čtyři necháme za večeři v restauraci kolem 60.