Do jaké země s dětmi do resortu?

budouci_maminka
1. říj 2019

Prosím o tip na dovču na příští rok, pro 2 děti (roční a čtyřleté), ideálně někam do hezkého čistého (!!!) resortu, kde bude venku bazén, dětské hřiště, ideálně ještě herna uvnitř pod klimatizací. Animační program by byl bonus navíc. Buď s all inclusive, nebo (což bych byla ještě raději) snídaně večeře a nějaké nedaleké nákupní možnosti.
Období od dubna - září, max. 8 hodin cesty ve smyslu od letiště Praha do vchodu do hotelu v destinaci.
Co jsem tak koukala, tak nejlíp mi zatím vychází SAE, ale tam už se mi znovu nechce.
Turecko a Egypt nepřichází v úvahu.

díky moc

dor
27. říj 2019

@marcicek84 hele já nevím, ale my je na té straně byli. Takže: žádné skály, žádné stoky a žádný bordel. Řasy z moře občas ano.

dor
27. říj 2019

Jinak Itálii mám také ráda. My jezdíme tedy níž než do Caorle, je to tam hezčí, zase delší cesta, tak je to něco za něco. Pláže tam jsou opravdu krásné a voda super.

A ještě jsem chtěla podpořit ostatní v jejich postojích. Ani já bych do Turecka momentálně nejela z přesvědčení. A jak už tu někdo psal, Bala bych se, že Erdoanovi prdnev kouli, vyhlásí výjimečný stav. Nějací turisti mu v tu chvíli budou u zádele.

babanci
27. říj 2019

@dor Itálie je prý dole hezčí,snad někdy poletíme nebo autem,ale autobusem to dáváme jen do Caorle.

marcicek84
27. říj 2019

@dor no my se tam prave byli taky a videli jsme to na vlasni oci,takze to neni jedna pani povidala...ono totiz kazdy chodi na tu skalu fotit cele letovisko,takze mozna se nekdo spokoji s jinym standardem,ale my to mohli porovnat.Taktez to slo krasne srovnat pri projizdce s kocarem a konmi byli jsme 2 x okruh po letovisku bylo videt co kde jake je ci neni. Morska trava tam teda byla na nekterych mistech dost,u nas vubec...

dor
27. říj 2019

@marcicek84 no tak ale skála vystupující z vody, to mu přijde jako naprosto běžný jev 🙂 Na té skále jsou normálně hotely.

marcicek84
27. říj 2019

@dor jenze ja se nepru o te skale ani o tom,ze tam nejsou normalni hotely,jenom ti rikam,ze tam proste clovek fakt zajde po plazi celkem rychle a vidi,hele my prochazeli specialne kolem kluboveho hotelu alexandrie,kousek fotbalove hriste,ale jdes pres nejakou stoku a vis co v te stoce jsou zelvy ale i potkani,bylo to tak 100 m od toho kluboveho hotelu a kdyz jdes na vsechny strany tak vysoke travy,no jakoze dost neupravene okoli,takze za me tato strana fakt ne...jenom ti chci rict,ze opravdu vim o cem mluvim a i prestoze je Tsilivi pekne,tak tento okraj moc super zrovna neni,je to proste konec kde se vypousti kde co,navic ta stoka s potkany ma tendenci se pres plaz vlevat do more,kde jste se koupali a zapacha...jakoze jet do normalniho hotelu a mit kousek potkany,kteri roznaseji nemoci to mi jako terno neprijde,nevim proc nenapsat pravdu,at ostatni vyberou lip...hele at si kazdy jede kam chce dle libosti...

elu
28. říj 2019

@budouci_maminka francie azurove pobrezi... Meli jsme pronajaty cely nadherny dum s bazenem a 4 loznicemi... Cistota a luxus nikde jinde nenajdes... Spoustu krasnych vyletu v dosahu... Saint tropez, monaco, canned, nice... More uplne nadhera, restaurace proste parada

pabka
28. říj 2019

@elu a dala bys odkaz na ten dům?

Klubový hotel Alexandrie znám skvělý, sice v Turecku, tak zde nenabizim, ale je fakt moc pěkný.

budouci_maminka
autor
29. říj 2019

@elu zní to krásně, ale 15 hod autem čisté jízdy :-/