Dovolená Egypt. Kolik peněž si vzít pro 2 osoby a která měna bude lepší?

zblabunka
28. čer 2022

Ahojky lidičky, můj dotaz se týká dovolené. Letíme poprvé do Egypta. 10 dní s all inclusive, pětihvězdičkový hotel. Kolik peněz si vzít pro 2 osoby, případě která měna bude nejlepší, děkuji za odpovědi.

fire85
28. čer 2022

Podle toho kolik chceš utratit a za co? Výlety, dárky? Jedeme taky s all incl a chci vzít jen nějaký drobný, nebudu nic potřebovat.

blondynka400
28. čer 2022

@zblabunka záleží zda chcete být jenom v hotelu, co kupovat a pod. Lepší jsou dolary, hodně drobné na "bakšiš" pro personál, to se vždy vyplatí + něco k tomu. Za mne minimálně 400 dolarů kdyby něco. Jejich bankomaty jsou "super" a nikdy nevíš, co kdy budeš potřebovat...

gracinka7
28. čer 2022

@zblabunka loni jsem vyměnila za 5000 Kč jen pro sebe. Bylo v tom vízum, celodenní výlet a bakšiš za každý prd. Vyměnila jsem to půl na půl dolary/eura. S tím, že nejdřív utratím dolary a když zbydou eura, nic se nestane. Ta se hodí kdykoli.

barunka1408
28. čer 2022

Když jedeme na allinclusive tak opravdu minimum třeba 2-3 tis. A kdyby něco máme s sebou karty.

dashyyy
29. čer 2022

Mně letos dost překvapilo, když téměř všude preferovali eura :-O my měli kapesné půl napůl

zblabunka
autor
24. črc 2022

@fire85 ahojky. Chceme jeden možná dva výlety, datovou kartu za 15 USD. Od cestovky mám 10 euro na první výlet nebo kartu. Nějaký ten dáreček z cest 😉. Můj prvotní plán byl 300 USD a 250 euro. Vízum je už hrazené,plus bakšis. Mohlo by to stačit?

marea2000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz