Dovolená s dítětem v Dubaji. Máte zkušenost?

katayaa
26. zář 2011

Ahoj,

nemáte náhodou někdo zkušenost s dovolenou v Dubaji? Byla bych vděčná za jakýkoliv typ na hotel, který by byl vhodný i pro děti. Díky moc

slavica2
19. bře 2013

@zeleny_cajik ahoj my ideme do atlantisu na konci aprila. chapem to teda tak, ze je lepsie zobrat polpenziu? najma ma zaujima, s tym carefourom co si pisala, cize priamo na palmovom ostrove je nejaka stvrt, nakupne centrum, kde sa da vybehnut a kupit si obed pripadne veceru? dakujem za info. priamo v hoteli nie je nejaka easy restika, kde je nejake kids menu? s tym pol litra na hlavu si ma zaskocila, chapala som ze to je viac 🙂

slavica2
19. bře 2013

a ako vase deturenci zvladli let? letime o chvilu a trochu mam obavy, ako obsadime 🙂

zeleny_cajik
19. bře 2013

@slavica2 ahoj, v Atlantise urcite odporucam polpenziu. Bolo na vyber niekolko fantastickych restauracii, tak sa vam neobje. Na Palme su tiez supermarkety, ale Atlantis je na konci Palmy a inak ako taxikom ci nadzemkou sa nikam nedostanes. Carrefour je v Dubai Mall, ten je asi 10 min taxikom, ak si dobre pamatam. V hoteli je vela restauracii, vela z nich malo aj kids menu, ale fakt vyjde vyhodnejsie polpenzia. S tou vodou si to teraz uz nepamatam, uz su to dva roky a odvtedy sme boli v tolkych hoteloch, ze sa mi to v hlave zlieva. Ale skus poprosit room service, ze mate dieta a robite mu mlieko, nech vam necha vody viac. Myslim, ze vyhoveju 😉
A let bol uuuplne ok.

qipa
12. dub 2013

Ahojte, letime do Dubaje 17.5. a resim klasicke prakticke problemy, takze holky, jak je to s jidlem pro batole? Daji se tam treba v tom Dubai Mall koupit evropske znacky? Treba HiPP nebo Nestle? Jde mi o to, zda tahnout jak blbec plechovky mlika a sklenky a susenky a jine kraviny. A znacky plenek? Maji pampers? Asi jo. A co treba Bella Happy? A jeste mi prozradte, je na plazi nejaka promenada, kde se da courat? Budeme primo naproti palme na pobrezi asi deset minut od Dubai Mall.

jennyska
14. bře 2014

Ahoj @zeleny_cajik @qipa @jitinkat @zmz @ivis @janceh @jana287 @marrakech @kristi @dzej @katayaa a ostatní maminky 🙂

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Dovolená s dětmi https://www.modrykonik.cz/dovolena-s-detmi/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své zkušenosti s cestování s dětmi, pomůžete další spoustě maminek, které se na dovču s miminky nebo malými dětmi chystají a zde na koníku hledají Vaše rady, tipy a zkušenosti, které určitě ocení!
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all